Акції

“Зимовий ліс” – готуй сьогодні, заощаджуй завтра Дізнайтесь, як побудувати власний будинок із високоякісного матеріалу...

Все для клієнтів...

Оберіть будівництво власного будинку по проекту “Дмитрів” та заощаджуйте біля 78000 грн. Стара ціна 1...

Каркасний будинок - акція від Карпати Буд Каркас

Каркасне домобудівництво популярне в Україні завдяки своїй низькій вартості, довговічності та надійності швидкомонтованих конструкцій. Будинки легкі, теплі, морозостійкі, здатні відчутно економити кошти власників на опаленні. Але заощадити ще трохи і замовити будинок по акції хочуть всі! Лідер українського каркасного домобудівництва фірма Карпати Буд Каркас часто проводить акції на будівництво будівель і споруд, зведених за канадською технологією, або знижки на частини технологічного процесу: проектування, монтаж, установку вікон.

Будівництво під ключ - акції

Звідки виникають акції і знижки на будівництво будинків від КБК? Наша компанія унікальна, вона має закінчений технологічний цикл архітектурно-будівельних і виробничих робіт: ми самостійно:
  • придумуємо і проектуємо будинки;
  • виробляємо домокомплекти на власному високотехнологічному обладнанні;
  • створюємо фундаменти;
  • монтуємо споруди;
  • зводимо дах;
  • підключаємо комунікації;
  • виконуємо внутрішні оздоблювальні роботи на основі авторського дизайн-проекту.
Фірма КБК здатна контролювати будівельний процес і здійснювати авторський нагляд, в тісній співпраці із замовником. Замовник, в свою чергу, не втрачає час і гроші на пошуки підрядних організацій і має справу з одним надійним підприємством. Акції при будівництві будинку - взаємовигідна форма співробітництва будівельної компанії і майбутнього домовласника.

Акція «будинок під ключ» кожен раз модифікується:

  • ми даруємо забудовнику архітектурну та конструктивну частину проекту;
  • безкоштовно здійснюємо інноваційний «теплий монтаж» склопакетів
  • придумуємо новий безкоштовний вид послуг для єдиного забудовника будинку: каталог акцій.

Чи реально купити будинок по акції?

Абсолютно реально! Компанія Карпати Буд Каркас - володар великого портфоліо проектів швидкомонтованих будівель та споруд: від дачних будиночків до великих логістичних центрів. Накопичені авторські розробки купуються не тільки українськими забудовниками, а й зарубіжними підприємствами. Адаптація готового шаблону проекту під умови вашого будівельного майданчика обійдеться в рази дешевше нового повноцінного проекту.
Не тільки будинки - акції та знижки
Компанія Карпати Буд Каркас зводить не тільки житлові каркасні будинки, заміські особняки, таунхауси і котеджі. Акції на будівництво дерев'яних будинків стосуються і будівництва ресторанних комплексів, готелів, пансіонатів, магазинів та офісних центрів. Часто наша компанія проводить акції на будівництво лазень - такі споруди вимагають особливих вимог гідроізоляції і протипожежної безпеки. Майстри КБК досконало вивчили сучасні технологічні процеси, намагаються мінімізувати витрати майбутнього власника приватної баньки в заміській садибі.

Акції на будинок - це ваша можливість знизити витратну частину будівництва без втрати якості

Ми не виготовляємо будинки з дешевих СІП-панелей і повністю дотримуємося технологічних норм канадського каркасного домобудівництва з мінеральним утеплювачем з базальтової вати. Знижки не означають використання неякісної деревини: ми самі відбираємо сировину і здійснюємо обробку брусу і панелей, проводячи протипожежну і асептичну обробку. Ми не економимо на якості теплоізоляції - будинки мають високий рівень енергоефективності, тому вдячні клієнти із радістю рекомендують нас своїм друзям.