”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

 Каркасна технологія будівництва надає можливість будівництва не тільки будинків для постійного проживання, а й невеликих відпочинкових будиночків, бань та саун. Перевагою саме такої технології їхнього будівництва є швидкість будівельного процесу та економічна складова.

Будівництво бані під ключ

Такі роботи можуть тривати від декількох тижнів до 2-3 місяців і така різниця переважно залежить від складності архітектурної ідеї та функціонального використання приміщення. Якщо це приватна сауна і будівництво її розраховане на одну родину, то її площа, як правило, складає 30-60 м.кв. і термін будівництва від від 2-х тижнів до одного місяця часу.

saun uk 1  saun uk 2
Будівництво сауни по проекту «ЯР» у Львові

При умові комерційного використання, будівництво сауни ціна може бути значно більшою і терміни будівництва можуть сягати 2-4 місяці. Це зумовлено більшою площею комерційних саун, а ніж приватних. Також при будівництві приватної сауни під ключ варто пам’ятати, що з’являються додаткові приміщення: кімнати відпочинку, технічні приміщення, загальні відпочинкові зони, більярдні, роздягальні.

Особливістю будівництва бані в Києві є їхня комерційна орієнтація. Місто досить швидко розвивається, багато будується відпочинкових комплексів, заміських ресторанів, де наявність сауни, є невід’ємним атрибутом. І саме канадська технологія будівництва надає можливість побудувати каркасну сауну, як в Києві так і в інших містах України за короткий термін та за доступні кошти.

saun uk 4   saun uk 3
Сауна побудована в с.Мощун, Київська область, 2013р.

Важливою особливістю будівництва каркасних саун та бань є їхні чудові теплоізоляційні властивості. Цей аспект дуже важливий і для приватних саун, і для саун та бань, які плануються під здачу. Вартість опалення сауни, джерело та спосіб обігріву парної, забезпечення гарячого водопостачання – це ті питання, які необхідно врахувати на стадії розробки проекту сауни.

Аспект, який дуже сильно турбує клієнтів сьогодні – це екологічність. Компанія КарпатиБудКаркас використовує при будівництві сауни під ключ тільки високоякісну деревину з карпатського регіону. Це стосується, як несучих брусів, так і оздоблювальних матеріалів : дерев’яна вагонка, фальшбрус, підлогова дошка.

Компанія Карпати Буд Каркас є одним з ключових гравців на ринку каркасного будівництва в Києві та Україні. Серед наших реалізованих об’єктів є невеличкі приватні сауни та бані, заміські будинки з саунами, а також проекти відпочинкових спа комплексів. Нашим невід’ємним кредом є безперечна якість, порядність в термінах виконання та виважена цінова політика. Звертайтесь і ви в цьому переконаєтесь.