”
  • Будинок - 97 м2 за 500 000 грн.
:

dk1

Власне житло в Черкасах і Черкаській області бути не повинно бути недосяжними предметом розкоші, адже це нагальна потреба для кожної сім'ї. Компанія «КарпатиБудКаркас» вже НЕ перший рік допомагає людям будувати доступне житло неперевершеної канадської якості в містах та селах України. Ми любимо свою роботу, тому що вона приносить людям радість, зігрівайте їх теплом нового, затишного будинку.

1496736333 КБК Довган 6 

Детальніше: Канадські будинки в Черкасах

З кожним роком каркасне будівництво дерев'яних будинків знаходить все більшу популярність серед населення України, і у компанії КарпатиБудКаркас з'являються нові вдячні клієнти та шанувальники у всіх кінцях країни - в Києві, Полтаві, Харкові, Чернігові, Луцьку та багатьох інших містах. Для ретельно підготовленої команди фахівців компанії не становить труднощі в лічені місяці звести будинок канадський в Житомирі або прибудову до готового будинку в Івано-Франківську - будь-який проект виконується з урахуванням побажань і можливостей замовника.

КРЮКОВЩИНА

Як організовується будівництво канадського будинку в Житомирі

Компанія КарпатиБудКаркас здійснює зведення будь-яких будівель за каркасною технологією - житлових будинків, церков, конференц-залів, дачних котеджів і багатьох інших будівель, проекти яких можна знайти в нашому каталозі.

Архітектори і конструктори, що працюють в компанії, внесуть будь-які бажані зміни в проект, щоб майбутня будова максимально відповідало смакам і вимогам замовників.

Сам процес будівництва починається після укладення договору і займає не більше 4 місяців з дня затвердження проекту. До закінчення цього терміну власники можуть сміливо готуватися до новосілля.

Сонячний Коваль
Проекти канадських будинків

Будинок під ключ за канадською технологією в Житомирі - що це?

Комплектація будівельних робіт по одному проекту часто відрізняється від зобов'язань компанії щодо іншого - все залежить від рішення самого забудовника. Як і в інших містах, будинок канадський в Житомирі може бути зведений «під ключ» або в договорі може бути затверджений обмежений спектр будівельних робіт.

Будівництво «під ключ» передбачає повну підготовку будівлі до експлуатації та приведення його у житловий стан, включаючи внутрішні оздоблювальні роботи і підведення інженерних комунікацій.

Крім зведення будинку під ключ за канадською технологією в Житомирі команда компанії КарпатиБудКаркас реалізує такі проекти як реконструкція будівель, створення прибудов, добудова другого поверху або мансарди.

render1 render 1
Пропозиції по будівництву

Чим хороша канадська технологія

Переваги каркасного будівництва вигідно відрізняють його від інших технологій:

  • доступна ціна;
  • простота;
  • економія часу;
  • зручність і естетичність будівель;
  • можливість змінити проект за бажанням замовника.

Унікальність деревини

Як відомо, дерево є екологічно чистим будівельним матеріалом, а його доступна ціна робить  будинки за канадською технологією одним з найбільш затребуваних видів житла.

 Унікальні властивості деревини полягають і в здатності зберігати тепло, тому мешканцям каркасних будинків не загрожує холод у непогожі дні - дерево в поєднанні з мінеральним утеплювачем захищає від вітру і морозу набагато надійніше, ніж цегляні стіни.

Поряд з іншими якостями, слід віддати належне і естетичності дерев'яних будівель: кожен зведений нами будинок є суто індивідуальним, але, завдяки натуральному дереву, всі вони мають привабливий і стильний вигляд.

Каркасне будівництво, неодноразово довело свою ефективність у багатьох містах світу, продовжує активно розвиватися і в Україні. У ряді українських міст широко використовується канадська технологія будівництва будинків. Луцьк, наприклад, може похвалитися численними заміськими будинками, котеджами і іншими будівлями, виконаними за цією технологією.

Марія

Детальніше: Канадські будинки в Луцьку та Волинській області

Луговий

Люди по-різному реалізують свої життєві плани на окреме житло. Одні так все життя і проводять в райдужних мріях. Інші набирають багато кредитів в різних банках, а потім ніяк не можуть їх виплатити. А треті будують собі канадський будинок в Рівному разом з компанією «КарпатиБудКаркас», тому що це вигідно, надійно і швидко. Як ви думаєте, хто з них по-справжньому щасливий?

Детальніше: Канадський будинок в Рівному та області

Для кожної української сім'ї свій власний будинок - це прекрасна і бажана мрія. У сьогоднішній складній економічній ситуації, на жаль, побудувати будинок не кожному по кишені, тому багатьом сім'ям доводиться тулитися разом з батьками, сестрами і братами, бабусями і дідусями. Але компанія «КарпатиБудКаркас» пропонує дуже раціональний вихід із такої непростої ситуації - будівництво економічних каркасних будинків за канадською технологією, зокрема, в Ужгороді та Закарпатській області.

зак - 2 1зак - 1 2
Будинок збудований в Ужгороді

Детальніше: Канадський будинок в Ужгороді та Закарпатській області

С ростом популярности канадского строительства в Украине растёт и количество городов, которые могут похвастать подобными постройками, возведёнными специалистами компании КарпатыБудКаркас. 

kherson - 6 kherson - 3
Будинок відпочинку в Генічеську

Зокрема, досить широким попитом користуються канадські будинки в Херсоні: серед каркасних будівель тут можна побачити заміські будинки для постійного або тимчасового проживання, котеджі, церкви, кафе та інші види дерев'яних будівель.

Детальніше: Канадський будинок в Херсоні

Історія каркасного будівництва почалася в Канаді після закінчення Другої світової війни, коли в країні виникла необхідність забезпечення житлом великої кількості іммігрантів.

osokork fin lv - 11
Побудовані канадські будинки в Україні

Економічні та енергоефективні каркасні споруди довели свою доцільність спочатку в Канаді, а після - по всьому світу, на протязі багатьох років знаходячи все більшу популярність.

Детальніше: Канадський будинок в Запоріжжі

Канадська технологія будівництва - нова філософія будівництва для України. Унікальність канадських будинків полягає в швидкості зведення споруди. Вже через 90 днів ви станете щасливим володарем канадського будинку «під ключ». Важливим показником нової для країни технології, на який варто звернути свою увагу - низька ціна будівництва.

Луговий

Детальніше: Канадський будинок в Кропивницькому (Кіровограді)

Кожна українська родина мріє про власне житло. Але, нажаль, не всі пропозиції будівельників сьогодні відповідають вимогам високої якості, швидкого введення в експлуатацію та цінової доступності. Виходом може стати застосування прогресивних зарубіжних технологій. Канадський будинок в Полтаві – це пропозиція нашої компанії, яка займається зведенням каркасних будівель за канадською технологією. Одно- чи двоповерховий будинок котеджного типу може стати вашою оселею за якихось кілька місяців.

Гданськ

Детальніше: Канадські будинки в Полтаві

Сучасне житлове будівництво в Україні дедалі частіше використовує світовий досвід та передові технології, які вже довели свою життєздатність та економічну вигоду. Тому ви маєте можливість замовити будинок канадський в Івано-Франківську, звернувшись не до зарубіжних будівельників, а до вітчизняної компанії.

20160404 141356
Канкун  - проект Канадського будинку  в Івано-Франківську

Детальніше: Канадський будинок Івано-Франківськ