”
  • Будинок - 97 м2 за 500 000 грн.
:

dk1

Часи змінюються, як і люди, але потреба у власному житлі залишається. Як би не було важко зараз в Україні, але люди намагаються піклуватися про своїх сім'ях. Інша справа, що ціни на об'єкти житлового фонду зростають, а ось добробут громадян падає.

 r1 0008
Проекти будинків від КарпатиБудКаркас

Невже для багатьох власний будинок так і залишиться нездійсненною мрією?

Детальніше: Будівництво будинку Черкаси

Як побудувати міцний і зручний будинок? У кожному чи місті є надійні будівельні компанії, на які можна покласти "всі тяготи" будівельного процесу? Колись на це питання не змогли б відповісти більшість жителів України.

1492773774 render 2 0002 7d90516e318e1926781f18a581e28d3e
Проекти будинків

Сьогодні ж ситуація в докорінно змінилася: будівельна компанія КарпатиБудКаркас пропонує свої послуги по зведенню канадських будинків жителям практично будь-якого куточка нашої країни.

Детальніше: Будівництво будинку Одеса

Якщо перед вами стоїть завдання - придбання нового житла для своєї сім'ї, то варіантів розвитку подій небагато. Або купувати квартиру в новому будинку (вторинний ринок - дешевше, але відновлення нормальних умов після останніх мешканців обійдеться дорого), або будувати власний будинок на ділянці за містом. При теперішніх цінах варіанти занадто дорогі, щоб середньостатистична сім'я українців змогла собі це дозволити.

20150814 195725 20150814 200127
Побудований будинок в м. Львів

Детальніше: Будівництво будинку Львів

Власне житло в Черкасах і Черкаській області бути не повинно бути недосяжними предметом розкоші, адже це нагальна потреба для кожної сім'ї. Компанія «КарпатиБудКаркас» вже НЕ перший рік допомагає людям будувати доступне житло неперевершеної канадської якості в містах та селах України. Ми любимо свою роботу, тому що вона приносить людям радість, зігрівайте їх теплом нового, затишного будинку.

1496736333 КБК Довган 6 

Детальніше: Канадські будинки в Черкасах

З кожним роком каркасне будівництво дерев'яних будинків знаходить все більшу популярність серед населення України, і у компанії КарпатиБудКаркас з'являються нові вдячні клієнти та шанувальники у всіх кінцях країни - в Києві, Полтаві, Харкові, Чернігові, Луцьку та багатьох інших містах. Для ретельно підготовленої команди фахівців компанії не становить труднощі в лічені місяці звести будинок канадський в Житомирі або прибудову до готового будинку в Івано-Франківську - будь-який проект виконується з урахуванням побажань і можливостей замовника.

КРЮКОВЩИНА

Як організовується будівництво канадського будинку в Житомирі

Компанія КарпатиБудКаркас здійснює зведення будь-яких будівель за каркасною технологією - житлових будинків, церков, конференц-залів, дачних котеджів і багатьох інших будівель, проекти яких можна знайти в нашому каталозі.

Архітектори і конструктори, що працюють в компанії, внесуть будь-які бажані зміни в проект, щоб майбутня будова максимально відповідало смакам і вимогам замовників.

Сам процес будівництва починається після укладення договору і займає не більше 4 місяців з дня затвердження проекту. До закінчення цього терміну власники можуть сміливо готуватися до новосілля.

Сонячний Коваль
Проекти канадських будинків

Будинок під ключ за канадською технологією в Житомирі - що це?

Комплектація будівельних робіт по одному проекту часто відрізняється від зобов'язань компанії щодо іншого - все залежить від рішення самого забудовника. Як і в інших містах, будинок канадський в Житомирі може бути зведений «під ключ» або в договорі може бути затверджений обмежений спектр будівельних робіт.

Будівництво «під ключ» передбачає повну підготовку будівлі до експлуатації та приведення його у житловий стан, включаючи внутрішні оздоблювальні роботи і підведення інженерних комунікацій.

Крім зведення будинку під ключ за канадською технологією в Житомирі команда компанії КарпатиБудКаркас реалізує такі проекти як реконструкція будівель, створення прибудов, добудова другого поверху або мансарди.

render1 render 1
Пропозиції по будівництву

Чим хороша канадська технологія

Переваги каркасного будівництва вигідно відрізняють його від інших технологій:

  • доступна ціна;
  • простота;
  • економія часу;
  • зручність і естетичність будівель;
  • можливість змінити проект за бажанням замовника.

Унікальність деревини

Як відомо, дерево є екологічно чистим будівельним матеріалом, а його доступна ціна робить  будинки за канадською технологією одним з найбільш затребуваних видів житла.

 Унікальні властивості деревини полягають і в здатності зберігати тепло, тому мешканцям каркасних будинків не загрожує холод у непогожі дні - дерево в поєднанні з мінеральним утеплювачем захищає від вітру і морозу набагато надійніше, ніж цегляні стіни.

Поряд з іншими якостями, слід віддати належне і естетичності дерев'яних будівель: кожен зведений нами будинок є суто індивідуальним, але, завдяки натуральному дереву, всі вони мають привабливий і стильний вигляд.

Каркасне будівництво, неодноразово довело свою ефективність у багатьох містах світу, продовжує активно розвиватися і в Україні. У ряді українських міст широко використовується канадська технологія будівництва будинків. Луцьк, наприклад, може похвалитися численними заміськими будинками, котеджами і іншими будівлями, виконаними за цією технологією.

Марія

Детальніше: Канадські будинки в Луцьку та Волинській області

Луговий

Люди по-різному реалізують свої життєві плани на окреме житло. Одні так все життя і проводять в райдужних мріях. Інші набирають багато кредитів в різних банках, а потім ніяк не можуть їх виплатити. А треті будують собі канадський будинок в Рівному разом з компанією «КарпатиБудКаркас», тому що це вигідно, надійно і швидко. Як ви думаєте, хто з них по-справжньому щасливий?

Детальніше: Канадський будинок в Рівному та області

Для кожної української сім'ї свій власний будинок - це прекрасна і бажана мрія. У сьогоднішній складній економічній ситуації, на жаль, побудувати будинок не кожному по кишені, тому багатьом сім'ям доводиться тулитися разом з батьками, сестрами і братами, бабусями і дідусями. Але компанія «КарпатиБудКаркас» пропонує дуже раціональний вихід із такої непростої ситуації - будівництво економічних каркасних будинків за канадською технологією, зокрема, в Ужгороді та Закарпатській області.

зак - 2 1зак - 1 2
Будинок збудований в Ужгороді

Детальніше: Канадський будинок в Ужгороді та Закарпатській області

С ростом популярности канадского строительства в Украине растёт и количество городов, которые могут похвастать подобными постройками, возведёнными специалистами компании КарпатыБудКаркас. 

kherson - 6 kherson - 3
Будинок відпочинку в Генічеську

Зокрема, досить широким попитом користуються канадські будинки в Херсоні: серед каркасних будівель тут можна побачити заміські будинки для постійного або тимчасового проживання, котеджі, церкви, кафе та інші види дерев'яних будівель.

Детальніше: Канадський будинок в Херсоні

Історія каркасного будівництва почалася в Канаді після закінчення Другої світової війни, коли в країні виникла необхідність забезпечення житлом великої кількості іммігрантів.

osokork fin lv - 11
Побудовані канадські будинки в Україні

Економічні та енергоефективні каркасні споруди довели свою доцільність спочатку в Канаді, а після - по всьому світу, на протязі багатьох років знаходячи все більшу популярність.

Детальніше: Канадський будинок в Запоріжжі