”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Будівництво будинків - питання, яке в Україні залишається актуальним протягом багатьох десятиліть. Приватне домоволодіння настільки тут поширене, що майже кожна сім'я є власником приватного будиночка або дачної ділянки в сільській місцевості. Саме тому попит на каркасне будівництво росте в нашій країні з кожним роком.

KBK Lavochkin  0001KBK Lavochkin  0002
Проект будинку "Ков'ярі"

Детальніше: Будівництво будинку Миколаїв

Каркасне будівництво знаходить все більшу кількість шанувальників по всьому світу, і це не дивно: економічність і зручність будівель, побудованих за канадською технологією, робить його ідеальним варіантом житла для широких верств населення.

КБК Марія  0001 КБК Марія  0000

Детальніше: Будівництво будинку Полтава

Як би не було важко жити молодій сім'ї, мрія про власний будинок надає сил і вселяє надію. Складна економічна обстановка в Україні внесла свої корективи в це питання: ціни на житло злетіли непомірно, а рівень добробуту громадян впав. Тепер проблема поліпшення житлових умов стала ще більш гострою. Чи є вихід, якщо ні побудувати, ні купити квартиру неможливо, навіть на вторинному ринку?

1492773774 render 2 0002

Компанія «КарпатиБудКаркас» пропонує звернути увагу на можливість будівництва власного приватного будинку за канадською технологією: вигідно, швидко, доступно. Такі будинки вже давно є не тільки в Німеччині і Скандинавії, Японії та Америці, а й в Україні. Ціни приємно дивують, а високе канадське якість радує людей, які в них живуть.

Детальніше: Будівництво будинку Чернівці

Для поліпшення житлових умов, кожна сім'я в Україні вибирає свій шлях: покупка квартири в новобудові або на ринку вторинної нерухомості, будівництво приватного будинку власними силами або за наймом. Але традиційні способи будівництва стають все більш дорогими, що впливає на кінцеву вартість житлової площі. Тому людям цікаві альтернативні варіанти, більш економічні і сучасні.

IMG 44831477554916 gora.r.r. - 2

Детальніше: Будівництво будинку: Житомир

Немає на світі людини, яка б не мріяв про будинок для своєї родини, щоб в спокійній обстановці ростити і виховувати своїх дітей. Але в сьогоднішній непростій економічній сітуаціімногіе живуть в тісних квартирах і старих будинках без надії на поліпшення своїх житлових умов. Люди можуть сподіватися тільки на власні сили і фінансові можливості, тому що державні програми в даних умовах не працюють.

20160721 153840 20160721 152031
Побудований будинок в Ужгороді

Компанія «КарпатиБудКаркас» пропонує українцям вихід з цього замкнутого кола: будівництво доступних за вартістю будинків з використанням економічною і популярною за кордоном канадською технологією.

Детальніше: Будівництво будинку Ужгород

Кожній родині необхідно окреме житло. Це аксіома, яка існує поза часом і географії. Тому вирішувати її доводиться в першу чергу. У наш непростий час батьки не завжди можуть допомогти дітям, тому часто молодим сім'ям доводиться розраховувати тільки на власні сили.

терен фін 6 терен фін 7

Але якщо в країні економічна обстановка дуже складна, а ціни на новобудови ростуть з кожним днем, чи є раціональний вихід з даної ситуації? Звичайно, є, і він доступний жителям України - це будівництво будинків за економічною канадською технологією.

Детальніше: Будівництво будинку Харків

Часи змінюються, як і люди, але потреба у власному житлі залишається. Як би не було важко зараз в Україні, але люди намагаються піклуватися про своїх сім'ях. Інша справа, що ціни на об'єкти житлового фонду зростають, а ось добробут громадян падає.

 r1 0008
Проекти будинків від КарпатиБудКаркас

Невже для багатьох власний будинок так і залишиться нездійсненною мрією?

Детальніше: Будівництво будинку Черкаси

Як побудувати міцний і зручний будинок? У кожному чи місті є надійні будівельні компанії, на які можна покласти "всі тяготи" будівельного процесу? Колись на це питання не змогли б відповісти більшість жителів України.

1492773774 render 2 0002 7d90516e318e1926781f18a581e28d3e
Проекти будинків

Сьогодні ж ситуація в докорінно змінилася: будівельна компанія КарпатиБудКаркас пропонує свої послуги по зведенню канадських будинків жителям практично будь-якого куточка нашої країни.

Детальніше: Будівництво будинку Одеса

Якщо перед вами стоїть завдання - придбання нового житла для своєї сім'ї, то варіантів розвитку подій небагато. Або купувати квартиру в новому будинку (вторинний ринок - дешевше, але відновлення нормальних умов після останніх мешканців обійдеться дорого), або будувати власний будинок на ділянці за містом. При теперішніх цінах варіанти занадто дорогі, щоб середньостатистична сім'я українців змогла собі це дозволити.

20150814 195725 20150814 200127
Побудований будинок в м. Львів

Детальніше: Будівництво будинку Львів

Власне житло в Черкасах і Черкаській області бути не повинно бути недосяжними предметом розкоші, адже це нагальна потреба для кожної сім'ї. Компанія «КарпатиБудКаркас» вже НЕ перший рік допомагає людям будувати доступне житло неперевершеної канадської якості в містах та селах України. Ми любимо свою роботу, тому що вона приносить людям радість, зігрівайте їх теплом нового, затишного будинку.

1496736333 КБК Довган 6 

Детальніше: Канадські будинки в Черкасах