”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Напевно, немає на світі людини, жодного разу не відчувала житлових проблем. Ці труднощі здатні зруйнувати дуже райдужні наші плани, і часом складається враження, що вони зовсім не піддаються вирішенню. Тим часом це не так. Технологія каркасного будівництва сьогодні дає вам можливість раз і назавжди закрити питання пошуку недорогого сучасного житла.

Луговий Ковярі
Проекти від КарпатиБудКаркас

Тисячі українських забудовників уже оцінили по достоїнству всі переваги будівництва канадських будинків, і такі будівлі все частіше можна побачити у великих і малих містах та їх околицях. Серед них - не лише житлові приміщення, а й магазини, лазні, спортивні комплекси, конференц-зали і т.д.

Детальніше: Будівництво будинку - Хмельницький

Каркасне будівництво з кожним роком набуває все більш широке визнання серед жителів України. Цьому сприяють такі особливості канадських будинків як невисока вартість, простота і естетичний зовнішній вигляд. Крім того, дерев'яні будинки відрізняються енергоефективністю, що перетворює їх будівництво в вигідне вкладення коштів.

boyarka fin3 boyarka fin

Детальніше: Будівництво будинку - Чернігів

Що робити молодій сім'ї, якщо жити окремо хочеться, але купити собі квартиру в місті неможливо через її захмарною вартості? Купити житло на вторинному ринку теоретично можна. Але потім круглу суму в його ремонт доведеться внести. Невже без величезних фінансових вкладень не обійтися?

vinnica - 1 vinnica - 2
Будинок побудований в Вінниці

Обійтися можна. Але для цього доведеться звернутися не до традиційних типів будівництва індивідуального житла, а до високоефективних закордонних технологій. Компанія «КарпатиБудКаркас» взяла на озброєння популярну в усьому світі канадську технологію, яка дозволяє зводити доступні за вартістю будівлі з дуже високою якістю і експлуатаційними характеристиками.

Детальніше: Будівництво будинку Вінниця

Затишний власний будинок - це красива мрія, але може бути ще більш прекрасною реальністю, якщо поставити перед собою правильну мету. Так, деякі сім'ї вже опустили руки, знаючи, яке складне економічне становище в Україні, які високі ціни на житло. Але вихід можна знайти в економічних зарубіжних технологіях, які вже доступні жителям нашої країни.

Луговий v1 0003
Проекти для будівництва від КарпатиБудКаркас

Детальніше: Будівництво будинку: Тернопіль

Будівництво будинків - питання, яке в Україні залишається актуальним протягом багатьох десятиліть. Приватне домоволодіння настільки тут поширене, що майже кожна сім'я є власником приватного будиночка або дачної ділянки в сільській місцевості. Саме тому попит на каркасне будівництво росте в нашій країні з кожним роком.

KBK Lavochkin  0001KBK Lavochkin  0002
Проект будинку "Ков'ярі"

Детальніше: Будівництво будинку Миколаїв

Каркасне будівництво знаходить все більшу кількість шанувальників по всьому світу, і це не дивно: економічність і зручність будівель, побудованих за канадською технологією, робить його ідеальним варіантом житла для широких верств населення.

КБК Марія  0001 КБК Марія  0000

Детальніше: Будівництво будинку Полтава

Як би не було важко жити молодій сім'ї, мрія про власний будинок надає сил і вселяє надію. Складна економічна обстановка в Україні внесла свої корективи в це питання: ціни на житло злетіли непомірно, а рівень добробуту громадян впав. Тепер проблема поліпшення житлових умов стала ще більш гострою. Чи є вихід, якщо ні побудувати, ні купити квартиру неможливо, навіть на вторинному ринку?

1492773774 render 2 0002

Компанія «КарпатиБудКаркас» пропонує звернути увагу на можливість будівництва власного приватного будинку за канадською технологією: вигідно, швидко, доступно. Такі будинки вже давно є не тільки в Німеччині і Скандинавії, Японії та Америці, а й в Україні. Ціни приємно дивують, а високе канадське якість радує людей, які в них живуть.

Детальніше: Будівництво будинку Чернівці

Для поліпшення житлових умов, кожна сім'я в Україні вибирає свій шлях: покупка квартири в новобудові або на ринку вторинної нерухомості, будівництво приватного будинку власними силами або за наймом. Але традиційні способи будівництва стають все більш дорогими, що впливає на кінцеву вартість житлової площі. Тому людям цікаві альтернативні варіанти, більш економічні і сучасні.

IMG 44831477554916 gora.r.r. - 2

Детальніше: Будівництво будинку: Житомир

Немає на світі людини, яка б не мріяв про будинок для своєї родини, щоб в спокійній обстановці ростити і виховувати своїх дітей. Але в сьогоднішній непростій економічній сітуаціімногіе живуть в тісних квартирах і старих будинках без надії на поліпшення своїх житлових умов. Люди можуть сподіватися тільки на власні сили і фінансові можливості, тому що державні програми в даних умовах не працюють.

20160721 153840 20160721 152031
Побудований будинок в Ужгороді

Компанія «КарпатиБудКаркас» пропонує українцям вихід з цього замкнутого кола: будівництво доступних за вартістю будинків з використанням економічною і популярною за кордоном канадською технологією.

Детальніше: Будівництво будинку Ужгород

Кожній родині необхідно окреме житло. Це аксіома, яка існує поза часом і географії. Тому вирішувати її доводиться в першу чергу. У наш непростий час батьки не завжди можуть допомогти дітям, тому часто молодим сім'ям доводиться розраховувати тільки на власні сили.

терен фін 6 терен фін 7

Але якщо в країні економічна обстановка дуже складна, а ціни на новобудови ростуть з кожним днем, чи є раціональний вихід з даної ситуації? Звичайно, є, і він доступний жителям України - це будівництво будинків за економічною канадською технологією.

Детальніше: Будівництво будинку Харків