”
  • Будинок - 97 м2 за 500 000 грн.
:

dk1

Каркасне будівництво в Рівному

rivne - 3

Будівельна компанія з багаторічним досвідом в галузі будівництва по каркасній технології - "КарпатиБудКаркас", для мешканців міста Рівне та Рівненської області пропонує послуги будівництва заміських будинків, готельно - відпочинкових комплексів, церков/храмів, складських приміщень, багатоквартирних будинків, бань та саун по канадській технології.

Чому саме канадська технологія?

Все дуже просто, по-перше - співвідношення ціна/якість! Друге - час реалізації об’єкту(будинок 100-150 м.кв) під ключ всього за 3-4 місяці. Третє - екологічність та енергоефективність. Можна ще довго перелічувати плюси каркасної технології, але про все це розкажуть наші клієнти, котрі вже обрали нас для будівництва свого власного, теплого будинку.

 Чим цікаві каркасні будинки в Рівному?

Виходячи з реалій сьогодення, ми можемо стверджувати, що вартість нової квартири від забудовника (сирець) у місті Рівному зазвичай більша, ніж будівництво власного дерев’яно-каркасного будинку з електромережею, опаленням, повністю готовим фасадом та підготовкою під чистовий ремонт. А оплати за енергоресурси, в такому будинку в рази менші, за рахунок кращого утеплення зовнішніх стін і використання сучасних технологій екологічного будівництва запозичених з країн західної Европи та Північної Америки.

Невід’ємним плюсом БК "КарпатиБудКаркас" є екологічність, як зрозуміло з назви компанії - використовуємо тільки карпатську деревину. В якості утеплювача, "Карпати Буд Каркас" використовує виключно мінеральну вату, ніякого пінополістеролу!

rivne - 1

rivne - 2

Не зважаючи на курси валют, Карпати Буд Каркас не прив’язується до коливання на біржах, натомість ведемо розрахунок в національній валюті, а ціни на каркасні будинки в Рівному - вас приємно здивують!

Зручна форма оплати, дає можливість клієнту розтермінувати виплати на весь час будівництва. Проста формула 60/30/10%, перший етап - 60 відсотків оплачуєте при підписанні угоди (для закупівлі необхідного матеріалу, для початку будівництва), другий етап - 30% ви сплачуєте після зведення каркасу та крівлі даху, а третій етап - 10% в момент завершення нами всіх робіт, описаних в угоді.

Сотні тисяч людей у всьому світі вже обрали для себе будинки побудовані за канадською технологією, приєднуйтесь і ви, до клубу щасливих людей, котрі цінують справжню якість та тепло!