”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Будівництво по канадській технологіі у Львові

Географічне розташування Львівського регіону, обумовлює вплив західного світу на нас, як в світогляді, так і в побуті.

kankun - 1

Ми швидко звикаємо до якісних речей і знаємо значення слова надійність... Мабуть саме тому, мешканцям Львова так сподобались канадські будинки, в котрих мешкає більшість населення Європейського Союзу та Північної Америки. Будинки зведені по канадській технології мають найкраще співвідношення в таких параметрах як: надійність, енергоефективність, швидкість монтажу, довговічність та вартісь будівництва.

Будівництво будинку в с. Гамаліївка львівська обл.

lv - 10 lv - 11

Будівництво будинку в с. Рясне Руське львівська обл.

lv - 1 lv - 2

Будівельна Компанія "Карпати Буд Каркас", всіляко допомагає популяризувати канадську технологію (котру ще називають класичною дерев’яно-каркасною технологією), для цього у нас діють цікаві пропозиції для мешканців міста Львів та Львівської області, про це свідчать наші об’єкти, котрі, як гриби після дощу, з'являються у Львові. Ми залюбки проведемо огляд будинків, котрі ми побудували та розповімо й покажемо (що не мало важливо) про канадську технологію.

Каркасна надбудова поблизу м. Львів

lv - 7 lv - 8

Будуючи будинки по канадській технології у Львові, ми виявили певні архітектурні тенденції в уподобаннях та можемо запропонувати цікаві рішення для самих вибагливих клієнтів. Не важливо, що саме ви хочете будувати: заміський будинок, літній майданчик, готель, ресторан, храм, церкву, альтанку, ми саме та компанія, без котрої вам не обійтись! Багаторічний досвід будівництва та професійна команда - запорука успіху!

Дачні будинки в с. Деревач

  

Оскільки ви зараз знаходитесь на нашому порталі, мабуть вже знаєте відповідь на питання, - що мені краще, придбати квартиру у новобудові від львівського забудовника, чи побудувати власний будинок по канадській технології? - так, справді, це не вигадки - будівництво власного дому під ключ ДЕШЕВШЕ ніж купівля квартири в стані "сирець", а оплати за комунальні послуги, воду, електроенергію - в рази менші, за рахунок використання якісних, екологічних матеріалів та відмінній теплоізоляції. Не мало важливим є те, що будівництво канадського будинку у Львові (площею 130-150 м.кв) триває не більше 3-3,5 місяців

Мабуть ви зараз хочете запитати: Яка ціна канадського будинку у Львові? Ми можемо відповісти одним реченням - відчутно нижча ніж у конкурентів! Все за рахунок того, що ми не винаймаємо велетенський офіс у центрі Києва, ми не утримуємо армію менеджерів, у нас немає прямої залежності від курсу валют. Натомість ми маємо відмінну якість та бажання працювати з вами!