Каркасний будинок Івано-Франківськ
”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

КарпатиБудКаркас займається будівництвом по канадській технології. Якщо ви вирішили збудувати будинок в Івано-Франківську та області, слід підійти до цього питання зі всією відповідальністю. Наша компанія відзначається комплексним підходом, від створення проекту до втілення його в життя. Дякуючи нам, такі поняття як будівництво будинку чи будівництво під ключ - вже не лякають! Ви не витрачатимете свій час та зусилля на закупівлю матеріалу, організацію будівництва та поточний контроль. Від вас потрібно тільки бажання, а рештою займуться фахівці нашої компанії.

1396013012 DSCN0140 1396013011 1
Будинок побудований в селі Клузів (Івано-Франківська обл.)

Івано-Франківськ являється перлиною західної України. Він приваблює своєю компактністю та зручністю для проживання. Близькість до гір, багато водоймищ, чистих річок та зразкова екологія - це і є Івано-Франківськ. Дякуючи лідируючим позиціям по рівню якості життя в Україні (на протязі вже 7 років), місто постійно “росте”. Так колишні гості столиці Прикарпаття - стають постійними мешканцями Івано-Франківська й околиць.

 Каркасні будинки в Івано-Франківську

ІФ - 4 ІФ - 3
Будинок побудований в селі Угринів (Івано-Франківська обл.)

Наша компанія теж базується в цьому мальовничому куточку України. Дякуючи цьому, “Карпати Буд Каркас” пропонує своїм клієнтам тільки найкращий матеріал для будівництва каркасних будинків в Івано-Франківську по канадській технології. Будівництво особняків, промислових приміщень, культових споруд по каркасній технології, це основні напрямки нашої діяльності.

 

ІФ - 5 ІФ - 6
Будинок побудований в Івано-Франківській області

Каркасне будівництво - сучасно та енергоефективно

Каркасне будівництво в Івано-Франківську наберає великої популярності, дякуючи швидкості зведення та економічності. Також слід пам’ятати, що будинки з дерева відзначаються своєю екологічністю. Що до загальної ситуації з житлом, то не секрет, що ціни на нерухомість постійно зростають. Пов’язано це з тим, що зазвичай компанії-забудовники прив’язуються до курсу валют. Карпати Буд Каркас в свою чергу не має прямої залежності від коливання на біржі, тому вартість на каркасне будівництво в Івано-Франківську завжди актуальніша ніж ціна квартири в новобудові з такою ж площею. А всі плюси власного будинку й не перелічиш.

 

ІФ - 1 ІФ - 2
Будинок побудований в селі Голосків (Івано-Франківська обл.)

Уявіть собі ситуацію, коли молода сім’я очікує поповнення, а квадратні метри квартири, в якій вони мешкають не дозволятимуть комфортно проживати й надалі…

Які варіанти розглядатимуться?

  • Перший варіант - купівля нової квартири з більшою кількістю кімнат та квадратних метрів. Так, але слід враховувати, що паркомісця (тобто їх обмежена кількість), сусіди та постійний гамір нікуди не дінуться.
  • Другий варіант - будівництво будинку за традиційними технологіями (цегла, газобетон, моноліт тощо). Так, але час будіництва такого будинку зазвичай розтягується на роки.
  • Третій варіант - побудувати будинок по дерев’яно каркасній технології! Ціна квадратного метру каркасного будинку, зазвичай на порядок нижча, ніж сирець в новобудові. Терміни реалізації таких об’єктів, як каркасний особняк під ключ в Івано-Франківську (150 м.кв), триває приблизно 3 - 3,5 місяці.

Наша команда залюбки візьметься за реалізацію об’єкту будь якої складності, будь то каркасний будинок, церква, прибудова, складське приміщення чи дачний будиночок.

Відповіді на всі питання, що стосуються теми будівництво Івано-Франківськ, ви отримаєте зателефонувавши нам, або відвідавши наш офіс.