Будівництво каркасного будинку в Житомирі

Будівництво каркасних будинків в Житомирі – легко, швидко і надійно. Місто Житомир, Житомирська область відносяться до тих регіонів України, в яких широке поширення отримала канадська технологія приватного житлового будівництва.

Швидкий розвиток в Україні індустрії з будівництва індивідуальних житлових будинків дало можливість приватним забудовникам вибрати найбільш оптимальну технологію будівництва швидкомонтованих каркасних будинків, має найкращі співвідношення ціна – якість.

Будівництво каркасних будинків в Житомирі – легко, швидко і надійно

Каркасне будівництво зародилося в Канаді для швидкого вирішення питання забезпечення якісним житлом великого потоку емігрантів, що ринула в цю країну. Згодом канадська технологія каркасного будівництва отримала широке поширення в багатьох країнах світу.

Принцип каркасного будівництва

Для традиційних принципів будівництва характерно, що матеріал стін виконує три головні функції: опорну, захисну та тепло-звукоізолюючу. Для забезпечення якісних характеристик доводиться розраховувати за найгіршим параметрами стінового матеріалу, що призводить до збільшення товщини стін, а значить більшій витраті матеріалів та продовження строків будівництва.

Каркасна технологія передбачає розділення функцій. Несучу функцію виконує легкий, але міцний каркас з дерев’яного бруса, огороджувальні елементи виконані з дощок, листів товстостінної фанери чи гіпсокартонових плит. За тепло – звуко ізоляцію відповідає розташований між зовнішньою і внутрішньою обшивкою утеплювач.

Технологія каркасного будівництва

У першу чергу виконується фундамент, так як каркасний будинок досить легкий, то фундамент не варто робити занадто масивним. Дана обставина дозволяє не проводити час на осідання фундаменту, до монтажу стін можна приступити негайно.

Каркас будинку, виготовлені з дерев’яного бруса, складається з верхнього і нижнього поясу, вертикальних опорних стійок і стабілізуючих балок, які забезпечують поздовжню і поперечну стійкість.

Будівництво комплексу із двох будівель в стилі hi-tec в Житомирі

На змонтований каркас відразу ж встановлюються балки перекриття, закріплюються крокви, збирається обрешітка і укладається покрівля, не чекаючи повної готовності стін. Виходить так званий скелет будівлі, створений несучими конструкціями. Зовнішні огороджувальні конструкції кріпляться до каркаса, будівля повністю обшивається зовні дошками чи плитами, і встановлюються віконні і дверні коробки. Зсередини зовнішнє огородження обшивається рулонними гідроізоляційними матеріалами і укладається шар пароізоляції. Тепло-та звукоізоляційні матеріали закладаються між вертикальними стійками каркаса і закриваються шарами паро-і гідроізоляції. Внутрішнє огорожу монтується з дощок або плит.

У результаті виходить складна сендвіч – конструкція (зовнішня дошка – гідроізоляція – пароізоляція – утеплювач – пароізоляція – гідроізоляція – внутрішня дошка ). Така схема дозволяє зробити стіну каркасного будинку в два рази тонше стіни цегляного будинку при збереженні рівних тепло зберігаючих характеристик. Зовні каркасні будинки можуть відбуватися самим широким переліком матеріалів.

Переваги каркасного будинку:

– Значна економія, завдяки використанню полегшеного фундаменту, відсутність усадки.

– Велика швидкість монтажу каркасних конструкцій, можливість ведення паралельно різних видів робіт, а отже, скорочення термінів будівництва.

– Можливість виконання робіт у будь-який час року.

– Достатня міцність, надійність і довговічність.

– Високі тепло зберігаючі якості.

– Можливість широкого вибору варіантів обробки.

– Доступність ціни будівництва.

Будівництво по проекту “Пауло” в Новаград-Волинську

Побудувати будинок в Житомирі або Житомирській області можливо швидко, надійно, красиво і дешево використовуючи перевірену в багатьох країнах канадську технологію каркасного домобудівництва. Канадські будинки є оптимальним вибором для цього регіону України.