Каркасні будинки в Тернополі

Бажаєте обзавестися теплим і затишним, а головне екологічно чистим і безпечним будинком – тоді рекомендуємо каркасні будинки з дерева. На даний момент місто Тернопіль і Тернопільська область успішно урізноманітнюють свій архітектурний вигляд, використовуючи саме ці сучасні технології каркасного домобудівництва.

Каркасні будинки є найтеплішими будинками. Коефіцієнт енергозбереження сучасного каркасного будинку приблизно на 70-80% вище, ніж у будинку, побудованого з самого якісного цегли. Для прикладу зазначимо, що дерев’яна каркасна стіна, товщиною всього 30см по теплоізоляційним характеристикам дорівнює цегляній стіні товщиною 2,1 м.

Каркасні будинки Тернопіль та Тернопільска область

Дерев’яні будинки, побудовані за каркасною технологією, сприятливо впливають на здоров’я людини, підвищують тонус серцево-судинної і дихальної системи, а також сприяють гармонізації нервової системи. Багаторічна статистика стверджує, що в дерев’яних будинках люди проживають в середньому на 17 – 18 років довше. Каркасні будинки є так званими «дихаючими» будинками, волога вільно виводиться через дерев’яну каркасну стіну на вулицю і тому такі будинки не схильні до вогкості, цвілі і утворенню грибків.

Проекти будинків в Тернополі та Тернопільській області

Будівництво по технології «канадські будинки» дає можливість солідно заощадити. Побудувати будинок під ключ вам обійдеться дешевше більш ніж на чверть порівняно з будівництвом будинку з цегли. Звернемо вашу увагу, що каркасні будинки дозволяють своїм господарям заощадити на опаленні, витрата енергії для опалення каркасного будинку в 7-8 разів менше, ніж витрата енергії для опалення будинку з цегли або бетону. Влітку ж, каркасні будинки завдяки хорошій циркуляції повітря дозволяють обходитися без кондиціонера.

Фото побудованого будинку в Тернополі

Дачний будинок в Тернополі

Будівництво каркасного будинку – висока якість і надійність при раціональних витратах.

Сучасні проекти каркасних будинків дозволяють будувати житлові будинки надзвичайно красивими і оригінальними. Безліч типових варіантів і широка можливість перепланування дозволяє забудовнику створити неповторний архітектурний ансамбль.

Коротко підсумуємо переваги каркасного домобудівництва:

  • Каркасна технологія дозволяє зводити готові будинки в 3-4 рази швидше, ніж інші будівельні методи. Будинок під ключ можна побудувати протягом 1 місяця.
  • Каркасні стіни невеликої товщини мають теплоізоляційні характеристики, порівнянні з 2-х метрової цегляною стіною. • Всі сучасні каркасні будинки проходять спеціальну обробку вогнетривкими розчинами, що забезпечує класифікацію REI 60.
  • Екологічність каркасного будинку забезпечує використання нашою компанією тільки сертифікованих натуральних матеріалів.
  • Висока довговічність будівлі, розрахунковий термін служби будинку (при правильній експлуатації) становить понад століття.
  • Сейсмостійкість каркасного будинку забезпечує правильно розрахована конструкція.
  • Можливість цілорічного будівництва. Можливість побудувати будинок під ключ в будь-яку пору року особливо актуальна для такого регіону як Тернопіль і Тернопільська область, в якому спостерігається різка зміна погодних умов.

Завдяки власній широко розвиненою виробничій базі, наша компанія забезпечує будівництво дерев’яних каркасних будинків будь-якого ступеня складності в найкоротші строки.