”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Каркасні будинки є пріоритетним напрямком роботи нашої компанії.

cherkas - 4

Авторитетні експерти в галузі будівництва зійшлися на думці, що каркасне будівництво має величезні перспективи, як в Україні, так і в регіоні Черкаси, Черкаська область зокрема.

Безсумнівно, що головною перевагою каркасної технології є відносно невелика вартість будівництва при збереженні всіх необхідних якісних і експлуатаційних характеристик. Примітно, що канадські будинки по каркасної технології стали зводити все більше людей з високим достатком, справді багаті люди вміють економити і хочуть отримати розкішний особняк в кілька разів дешевше.

cherkas - 1

Сучасна технологія швидко зводяться каркасних житлових будинків знаходить усе більше своїх прихильників. Ціни ж на каркасні будинки в сьогоднішній час зростаючих тарифів може вас приємно здивувати.

Каркасний будинок ― технологія успіху

Наша компанія пропонує своїм клієнтам безліч проектів красивих і сучасних житлових будівель: від невеликого дачного будиночка до комфортабельної садиби – резиденції. Каркасна технологія відрізняється раціональним поєднанням дерев'яного каркасу і екологічно чистого тепло-звукоізоляційного наповнювача, який може зашивати майже будь-яким відомим обробним матеріалом. Каркасна технологія дає споруджуваного будівлі великі переваги перед капітальними будинками.

cherkas - 2

Чому варто купити каркасний будинок за канадською технологією?

Безліч сімей з різним рівнем доходів вже вирішили, що неодмінно варто стати власником швидкомонтованого каркасного будинку. У чому ж переваги канадських будинків?

- Новітні технології промислового виробництва елементів конструкції будинку, швидкість і легкість монтажу, можливість використання полегшеного фундаменту істотного знижують вартість будівництва каркасних будинків.

- Швидкість зведення канадських каркасних будинків просто дивує звичайних людей. Одноповерховий житловий каркасний будинок може бути побудований в найкоротші терміни. Всього за один сезон можливо облаштувати полегшений фундамент і змонтувати на ньому відносно легкий каркасний будинок практично не дає усадки. Наша компанія здійснює будівництво будинку під ключ протягом одного – трьох місяців (в залежності від складності проекту).

- Високу екологічність каркасних будинків вдається досягти за рахунок застосування тільки натуральних матеріалів. Каркасний дерев'яний будинок створить для своїх мешканців особливий сприятливий мікроклімат.

- Дерев'яні каркасні будинки показали відмінні характеристики енергоефективності та економності експлуатації. Споживання енергії для опалення каркасного будинку в 3 – 4 рази менше, ніж для кам'яного будинку.

- Сучасні проекти будинків за каркасною технологією забезпечують високу міцність, надійність і довговічність конструкції. Вони розраховані на більш ніж віковий термін служби.

- Канадський будинок забезпечує, завдяки своїй оптимальній конструкції, приємну прохолоду спекотним літом і комфортне тепло холодною зимою.

cherkas - 3

Ми навели досить аргументів чому каркасні будинки є оптимальним вибором для мешканців в Черкасах та Черкаської області. А якщо у вас виникли які-небудь питання, то наші співробітники із задоволенням нададуть вам всю необхідну інформацію.