Каркасний будинок в Кропивницькому, Кіровограді

Принципи житлового будівництва в Україні зазнають докорінних змін. Все більше приватних забудовників віддають перевагу будівництву каркасних будинків за канадською технологією. У розвинених країнах Європи та Америки каркасна технологія будівництва застосовується ось вже більше 40 років і домінує при будівництві малоповерхових житлових будинків.

Сучасна каркасна технологія виникла в минулому столітті в Північній Америці (а точніше сказати в Канаді) і отримала широке розповсюдження по всьому світу завдяки низькій вартості будівництва та відмінним експлуатаційним характеристикам будівель.

Каркасні будинки виготовляються з міцних матеріалів, що робить будинок надійним та екологічно позитивним.

Завдяки новітній технології та застосування якісних матеріалів, канадські будинки мають безліч переваг.

Теплоізоляційні переваги канадських будинків

Завдяки сучасній технології теплоізоляції, будинки зведені за канадською технологією, відмінно зберігають тепло, вони можуть підійти навіть для районів з арктичним кліматом. Дослідним шляхом доведено, що канадські каркасні будинки при відключеному опаленні охолоджуються в середньому на 2-3 градуси в добу, що майже у 8 разів повільніше, ніж охолоджуються цегляні або кам’яні будинки. Влітку в жарку погоду будинок прекрасно зберігає приємну свіжість і прохолоду, так що цілком можна обійтися і без кондиціонера.

Фото побудованих будинків в Кропивницькому

Міцність і надійність та екологічність канадських будинків – запорука успіху

Завдяки правильно спроектованої конструкції каркасні будинки виходять дуже легкими і міцними. Жорсткий дерев’яний каркас забезпечує достатню надійність, а стіни будинку можуть витримати вертикальне навантаження до 10 тон на кв. метр. Каркасні будинки з легкістю можуть витримати землетрус амплітудою до 7 балів і різкі перепади температури від -50 до +50градусов. Більшість елементів каркасного будинку проводитися на сучасних заводах, що забезпечує високу точність, завдяки чому підвищується надійність, а термін експлуатації розраховується більш ніж на століття.

Сучасні канадські будинки є абсолютно екологічно позитивними. Проекти будинків передбачають використання тільки натуральних матеріалів, які не приносять шкоди навколишньому середовищу. Дерев’яні каркасні будинки створюють особливий мікроклімат і не викликають алергічних реакцій.

Всі елементи сучасних каркасних будинків проходять вогні відразливу обробку і володіють властивостями саме загасання, що запобігає можливість поширення пожежі.

Широкі дизайнерські і архітектурні можливості.

Каркасна технологія будівництва надає широку можливість втілити в життя найсміливіші архітектурні та дизайнерські задуми. Будь-які види внутрішньої і зовнішньої обробки можна застосовувати в будинках канадської технології. Ви можете сміливо експериментувати з формою та простором свого майбутнього будинку.

Фото проектів будинків в Кропивницькому

Швидкість будівництва каркасних будинків – вагома перевага

По швидкості будівництва каркасним будинкам немає рівних. Завдяки легкості конструкції, можливо, відмовитися від застосування важкої будівельної техніки і використовувати полегшений фундамент. У середньому побудувати будинок під ключ можливе за 1 – 3 місяця в залежності від складності проекту. При цьому будівництво можна вести в будь-який час року.

На сьогоднішній день все більше жителів регіону Кропивницький, і Кіровоградська область, (колишній Кіровоград ) вибирають переваги канадської каркасної технології будівництва. Сподіваємося, що ви і ваша сім’я також віддасте перевагу всі переваги сучасного будівництва, що надаються нашою компанією, і обзаведетеся теплим і затишним каркасним будинком.