Будівницто канадського будинку в Чернівцях

Кризова ситуація в країні відбилася і на будівельній сфері. Багатоповерхові житлові комплекси в багатьох областях України припинені в роботі, а значить, і інвестиції покупців просто заморожені. Ризик вкласти капітал в  розпочате будівництво, потім втратити свої заощадження стає все вище.

Саме тому, ті, хто прагнуть мати власне житло, рано чи пізно, приходять до думки, що надійніше спорудити своє, ніж купити вже готове. Це дасть можливість втілити дизайнерські побажання в реальність одночасно контролюючи якість використовуваних матеріалів. Серед сучасних всіляких інновацій буд.індустрії в останні десятиліття все більше виходить на перший план канадська технологія будівництва будинків.

Суть канадської технології будівництва

Методологія полягає в зборі всіх елементів конструкції на основі (каркасі) з дощок або бруса. Ця технологія прийшла на вітчизняні простори після Другої світової війни. Канадська іпотечно-житлова корпорація привнесла нові стандарти в будівництво екологічних енергозберігаючих одноповерхових будинків. Таке ноу-хау на сьогоднішній день найбільш доступно і довговічне.

Технологія зведення

Житловий будинок споруджується без застосування спеціалізованої техніки, на зразок кранів. Основним матеріалом є брус, його товщина вибирається залежно від сфери застосування і кліматичних умов. Будинок канадський в Чернівцях краще споруджувати з бруса перерізом 150х50, але не менше. Роль відіграє те, що в даному регіоні температурний поріг взимку може досягати -35 ° С, а влітку – до + 39 ° С. Споруда максимально збереже тепло при правильному дотриманні стандартів.

Переваги канадського будинку в Чернівцях

  1. Швидкість зведення. Погодні умови змішаних кліматичних зон характерні тим, що перепади температури можуть бути до 10-15 градусів, і сонячна погода може різко зміниться довгостроковими зливами. Призупинення будівництва може стати надовго відтягнути дату закінчення будівництва. У випадку з використанням методики канадців, такі проблеми практично не виникають.
  2. Енергозбереження. Низька теплопровідність використовуваних матеріалів сприяє збереженню бажаної температури в будинку. Це дає можливість економити і на ресурсах для опалення приміщення.
  3. Доступність будь-якого планування. Ви самі можете вибрати, буде це однокімнатна лятня дача або широкоформатний повноцінний котедж.
  4. Надійність і довговічність. Застосування каркасно-рамкового способу побудови за рахунок використання дерев’яного бруса продовжує життя спорудам на 15-20% в порівнянні з будівлями аналогічної планування, але зведеними іншими шляхами.

Канадські будинки під ключ у Чернівцях

Канадський будинок під ключ у Чернівцях – рішення для тих, хто не бажає переплачувати за матеріали і роботи. Така методологія дає можливість побудувати екологічно чистий будинок, який буде прохолодним в літню спеку, а так же теплим і сухим в зимовий час.

Отож не відставайте від світових тенденцій, замовте і Ви канадський будинок в Чернівцях, щоб отримати насолоду користуючись  всіма перевагами такого затишного і теплого будинку.