”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Історія каркасного будівництва почалася в Канаді після закінчення Другої світової війни, коли в країні виникла необхідність забезпечення житлом великої кількості іммігрантів.

osokork fin lv - 11
Побудовані канадські будинки в Україні

Економічні та енергоефективні каркасні споруди довели свою доцільність спочатку в Канаді, а після - по всьому світу, на протязі багатьох років знаходячи все більшу популярність.

В Україні каркасне будівництво прийшло порівняно недавно, але вже користується заслуженим визнанням багатьох забудовників. Зокрема, фахівці компанії КарпатіБудКаркас побудували не один канадський будинок під ключ в Запоріжжі, Києві, Чернігові, Полтаві та багатьох інших українських містах, втіливши в життя мрії їх жителів про власний сучасному і комфортному житло.

Канадські будинки в Запоріжжі: в чому їх переваги?

Існує безліч доказів на користь будівництва будівель за канадською технологією, але першорядним плюсом є його економічність в усіх відношеннях:

  • відносна дешевизна матеріалів робить каркасне житло доступним;
  • легкість конструкції сприяє значній економії в зведенні фундаменту - в більшості випадків буває досить стовпчастого фундаменту;
  • дерев'яні стіни, наповнені мінеральним волокном, відмінно зберігають температуру всередині будинку, позбавляючи власників від зайвих витрат на опалювальні послуги;
  • зведення каркасного будинку не вимагає задіяння великої будівельної техніки - можливість уникнути ще однієї статті витрат під час будівництва.

Зведення будинку за канадською технологією допомагає зберегти не тільки сімейний бюджет майбутнього власника, але і його час. В середньому таке будівництво займає не більше 4 місяців, а найчастіше - набагато менше. Безперечною перевагою є і екологічність використовуваних в будівництві матеріалів.

Як побудувати будинок канадський в Запоріжжі

Компанія КарпатиБудКаркас має великий досвід зведення каркасних будинків по всій країні, в тому числі і в Запорізькій області. Щоб побудувати канадський будинок під ключ в Запоріжжі, досить звернутися до фахівців компанії, які запропонують вам широкий вибір проектів будинків, котеджів і різних видів заміського житла.

За бажанням замовника, сподобався проект може бути змінений відповідно до його особистими вимогами і перевагами. Досвідчені архітектори внесуть практично будь-які доповнення до плану будинку, зробивши його максимально комфортним для мешканців.

1496736333 КБК Довган 6 Марія
Проекти канадських будинків

Внесення коректив до проекту - поширена практика в роботі нашої компанії. Багато будинків в Україні побудовані з урахуванням переваг їх власників, включаючи і канадські будинки в Запоріжжі, відгуки про які можна знайти на сайті компанії.

Не відкладайте здійснення мрії на завтра - проект вашого будинку вже чекає вас!