Будівництво канадського будинку в Херсоні

З ростом популярності канадського будівництва в Україні зростає і кількість міст, які можуть похвалитися подібними будівлями, зведеними фахівцями компанії КарпатиБудКаркас.

Фото побудованого будинку в Херсоні

Будинок відпочинку в Генічеську

Зокрема, досить широким попитом користуються канадські будинки в Херсоні: серед каркасних будівель тут можна побачити заміські будинки для постійного або тимчасового проживання, котеджі, церкви, кафе та інші види дерев’яних будівель.

Будівництво будинку за канадською технологією в Херсоні

Компанія КарпатиБудКаркас пропонує увазі жителів міста Херсона різноманітні проекти житлових приміщень з дерева. Двоповерхові будинки, одноповерхові котеджі, дачні будиночки із затишною мансардою та просторою терасою – всі ці проекти легко здійсненні, коли за справу беруться досвідчені фахівці.

Будинки за канадською технологією

Замовивши будівництво будинку компанії КарпатиБудКаркас, вам не доведеться турбуватися про правильність розрахунків кількості будівельних матеріалів і переплачувати за непотрібні надлишки – в цьому криється ще одна сторона економічної вигоди будівництва за канадською технологією з нами.

Як все відбувається?

  • Вибравши проект, замовник під керівництвом кваліфікованих архітекторів може внести в нього зміни у відповідності зі своїми особистими смаками або потребами сім’ї.
  • Далі йде обговорення комплектації майбутній робіт: найчастіше перевага віддається комплектації «під ключ».
  • Проведення будівельних робіт, починаючи від заливки фундаменту і закінчуючи оздоблювальними роботами.

Канадські будинки, Херсон: ціна помітно поступається якості

Головна перевага каркасного будівництва полягає в економічній вигоді, яку воно несе. Завдяки порівняно невисокій ціні на деревину, вартість будівництва такого будинку виявляється значно нижче, ніж зведення будівель з інших матеріалів – цегли, каменю, газобетону.