”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Для кожної української сім'ї свій власний будинок - це прекрасна і бажана мрія. У сьогоднішній складній економічній ситуації, на жаль, побудувати будинок не кожному по кишені, тому багатьом сім'ям доводиться тулитися разом з батьками, сестрами і братами, бабусями і дідусями. Але компанія «КарпатиБудКаркас» пропонує дуже раціональний вихід із такої непростої ситуації - будівництво економічних каркасних будинків за канадською технологією, зокрема, в Ужгороді та Закарпатській області.

зак - 2 1зак - 1 2
Будинок збудований в Ужгороді

 Будівництво канадських будинків в Ужгороді сьогодні

 Сучасна нова міська квартира - це пристойні капіталовкладення, адже стіни потрібно додатково утеплювати, щоб взимку не пробирався в житло лютий холод, а влітку - виснажливий спеку. Але якщо будинок побудований за канадською технологією, то ці та інші проблеми з його експлуатацією вже не страшні.
 
Сьогодні в Ужгороді та Закарпатській області компанія «КарпатиБудКаркас» виконує заявки на будівництво приватних будинків, дач та інших об'єктів. Тому стверджуємо сміливо, що побудувати якісне канадське житло за доступними цінами в Україні можна, адже не дарма ця унікальна технологія вже кілька десятиліть впевнено завойовує світ.

Будинок за канадською технологією в Ужгороді - це реальність

 Щоб побудувати якісний, легкий, надійний, теплий канадський будинок для своєї родини, вже не потрібно їхати за кордон. Наша компанія оперативно реалізує ваші плани в Україні за досить помірну плату. Не вірите? Зверніть увагу на сторінки нашого сайту: безліч завершених і ще споруджуваних об'єктів в різних регіонах України свідчать про великий досвід і високий професіоналізм наших фахівців.
 
Вам варто лише вибрати потрібний проект будинку, зробити замовлення на сайті, проконсультуватися з нами, укласти договір і через кілька місяців будинок вашої мрії розкриє свої обійми, готовий прийняти родину для нового, здорового та активного життя.

Владилен Бершадь
Проекти канадських будинків

Канадські будинки в Ужгороді: відгуки наших клієнтів

Вже не один десяток сімей живуть в будинках своєї мрії, і ми раді, що змогли їм в цьому допомогти (відгуки можна прочитати на сайті). Вони зробили свій вибір на користь канадської технології і не прогадали, адже натомість отримали ряд цінних переваг, якими зараз володіють їхні оселі:

  1. Економічність. Полегшений варіант фундаменту, міцний дерев'яний каркас, надійно утеплені дах і стіни - недорого, але надійно.
  2. Екологічність. Ми не використовуємо токсичні матеріали, які згубно впливають на здоров'я людей і навіть важка будівельна спецтехніка до робіт не залучається.
  3. Комфорт. Будова дуже економічно в експлуатації, адже конструкція продумана до дрібниць, щоб зберегти усередині теплу атмосферу, ізолювати від небажаного шуму, холодних вітрів, палючого сонця.
  4. Оперативність. Від моменту укладення договору і до здачі готового об'єкта під ключ проходить всього лише кілька місяців.

Досить скаржитися на життя, пора діяти, адже для цього у вас зараз в Ужгороді та Закарпатській області є унікальна можливість. Зателефонуйте нам сьогодні!