”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

З кожним роком каркасне будівництво дерев'яних будинків знаходить все більшу популярність серед населення України, і у компанії КарпатиБудКаркас з'являються нові вдячні клієнти та шанувальники у всіх кінцях країни - в Києві, Полтаві, Харкові, Чернігові, Луцьку та багатьох інших містах. Для ретельно підготовленої команди фахівців компанії не становить труднощі в лічені місяці звести будинок канадський в Житомирі або прибудову до готового будинку в Івано-Франківську - будь-який проект виконується з урахуванням побажань і можливостей замовника.

КРЮКОВЩИНА

Як організовується будівництво канадського будинку в Житомирі

Компанія КарпатиБудКаркас здійснює зведення будь-яких будівель за каркасною технологією - житлових будинків, церков, конференц-залів, дачних котеджів і багатьох інших будівель, проекти яких можна знайти в нашому каталозі.

Архітектори і конструктори, що працюють в компанії, внесуть будь-які бажані зміни в проект, щоб майбутня будова максимально відповідало смакам і вимогам замовників.

Сам процес будівництва починається після укладення договору і займає не більше 4 місяців з дня затвердження проекту. До закінчення цього терміну власники можуть сміливо готуватися до новосілля.

Сонячний Коваль
Проекти канадських будинків

Будинок під ключ за канадською технологією в Житомирі - що це?

Комплектація будівельних робіт по одному проекту часто відрізняється від зобов'язань компанії щодо іншого - все залежить від рішення самого забудовника. Як і в інших містах, будинок канадський в Житомирі може бути зведений «під ключ» або в договорі може бути затверджений обмежений спектр будівельних робіт.

Будівництво «під ключ» передбачає повну підготовку будівлі до експлуатації та приведення його у житловий стан, включаючи внутрішні оздоблювальні роботи і підведення інженерних комунікацій.

Крім зведення будинку під ключ за канадською технологією в Житомирі команда компанії КарпатиБудКаркас реалізує такі проекти як реконструкція будівель, створення прибудов, добудова другого поверху або мансарди.

render1 render 1
Пропозиції по будівництву

Чим хороша канадська технологія

Переваги каркасного будівництва вигідно відрізняють його від інших технологій:

  • доступна ціна;
  • простота;
  • економія часу;
  • зручність і естетичність будівель;
  • можливість змінити проект за бажанням замовника.

Унікальність деревини

Як відомо, дерево є екологічно чистим будівельним матеріалом, а його доступна ціна робить  будинки за канадською технологією одним з найбільш затребуваних видів житла.

 Унікальні властивості деревини полягають і в здатності зберігати тепло, тому мешканцям каркасних будинків не загрожує холод у непогожі дні - дерево в поєднанні з мінеральним утеплювачем захищає від вітру і морозу набагато надійніше, ніж цегляні стіни.

Поряд з іншими якостями, слід віддати належне і естетичності дерев'яних будівель: кожен зведений нами будинок є суто індивідуальним, але, завдяки натуральному дереву, всі вони мають привабливий і стильний вигляд.