Будівництво будинку в Полтаві

Каркасне будівництво знаходить все більшу кількість шанувальників по всьому світу, і це не дивно: економічність і зручність будівель, побудованих за канадською технологію, робить його ідеальним варіантом житла для широких верств населення.

Фото проектів в Полтаві

Будівництво будинків в Полтаві

Каркасні будівлі в Полтаві користуються не меншою популярністю, ніж в інших українських містах. За канадською технологією тут будуються не лише житлові будинки або котеджі, а й торгові павільйони, кафе і ресторани, лазні, сауни і інші малоповерхові будівлі.

Щоб побудувати канадський будинок в Полтаві, ви можете звернутися до консультантів компанії КарпатиБудКаркас, зв’язавшись з ними за допомогою служби зворотного зв’язку на сайті. Кваліфіковані фахівці допоможуть вам вибрати найбільш підходящий проект і внесуть в нього за вашим бажанням будь-які зміни.

Як далі відбувається будівництво каркасних будинків?

Фото будинків в Полтаві

Після затвердження умов проекту команда КарпатиБудКаркас відправляється на місце будівництва, щоб приступити до його безпосереднього здійснення. Найчастіше цей процес включає кілька кроків, наступних один за одним в строгому порядку:

  • підготовка будівельного майданчика;
  • створення фундаменту;
  • будівництво каркаса;
  • зведення стін;
  • будівництво даху;
  • утеплення стін мінеральною ватою;
  • монтаж вікон і дверей;
  • оформлення фасаду;
  • внутрішні роботи і підведення комунікацій.

Слід зазначити, що всі матеріали, що застосовуються компанією в роботі, сертифіковані і безпечні для здоров’я. Деревина, з якої виготовляється каркас, проходить обов’язкову обробку протигрибковим і протипожежним засобом. Самі хвойні дерева, які використовуються в якості сировини, вирощені в екологічно чистій зоні Прикарпаття.

Каркасний будинок під ключ і його переваги

Каркасне будівництво саме по собі має масу позитивних особливостей, принципово відрізняють його від інших способів спорудження будівель. Зведення ж будинку під ключ робить цю технологію ще більш привабливою.

Економічність будівельного процесу

По-перше: дерево значно легше інших матеріалів, тому вам не доведеться витрачатися на будівельну техніку, без якої не обійшлося б зведення, скажімо, цегляного будинку. З цієї ж причини вам не знадобиться стрічковий фундамент – для одноповерхової дерев’яної споруди досить і пальового.

По-друге: конструктори і архітектори, що працюють в компанії, допоможуть розрахувати індивідуальне навантаження, якій буде піддаватися підставу вашого будинку, і ви застраховані від покупки непотрібних будівельних матеріалів для фундаменту і для інших частин будівлі.

Короткі терміни здійснення проекту

На реалізацію проекту будинку «під ключ» у компанії йде в середньому 2 – 3 місяці. Досягти такого результату, звернувшись одночасно до різним виконавцям, не вийде: швидкості процесу в чималому ступені сприяє злагодженість роботи всіх членів команди. Довірте будівництво вашого будинку фахівцям, і ви залишитеся задоволені результатом!