”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Відносно недавно технологія каркасного будівництва з дерева з'явилася в Україні, а вже широко використовується при будівництві дачних будинків, індивідуальних котеджів, комерційної нерухомості, готелів, ресторанів, пансіонатів і будинків складського призначення.

kankun - 3

Наша компанія представлена на ринку України вже 7 років, побудовані тисячі квадратних метрів, десятки об'єктів нерухомості на території України. Не оминули ми своєю увагою Львів та Львівську область.

lv - 13 lv - 7

Нами з каркасної технології у Львові побудовано декілька об'єктів, зокрема: дачний будинок з канадської технології побудована у Львівській області. Дача під ключ нами була здана замовникові за 12 робочих днів.

lv - 1 lv - 2

За нашими даними Львів займає провідне місце в Україні з зацікавленістю у будівництві каркасних будинків. Співвідношення каркасний будинок ціна і якість одне з найпривабливіших на ринку індивідуального будівництва у Львові. Побудувавши каркасно щитовий будинок у Львові, ви будете мати європейське, енергоефективне, економічно доцільним та екологічне житло для постійного проживання.

lv - 9 lv - 4

Звернувшись до нас, ви отримаєте повний комплекс послуг від виготовлення проекту каркасного будинку, до здачі каркасних будинків під ключ. Виконуємо повний комплекс робіт з виготовлення, монтажу та оздоблення будинків за канадської технології.