Будівництво каркасних будинків у Львові

Відносно недавно технологія каркасного будівництва з дерева з’явилася в Україні, а вже широко використовується при будівництві дачних будинків, індивідуальних котеджів, комерційної нерухомості, готелів, ресторанів, пансіонатів і будинків складського призначення.

Наша компанія представлена на ринку України вже 7 років, побудовані тисячі квадратних метрів, десятки об’єктів нерухомості на території України. Не оминули ми своєю увагою Львів та Львівську область.

Нами з каркасної технології у Львові побудовано декілька об’єктів, зокрема: дачний будинок з канадської технології побудована у Львівській області. Дача під ключ нами була здана замовникові за 12 робочих днів.

За нашими даними Львів займає провідне місце в Україні з зацікавленістю у будівництві каркасних будинків. Співвідношення каркасний будинок ціна і якість одне з найпривабливіших на ринку індивідуального будівництва у Львові. Побудувавши каркасно щитовий будинок у Львові, ви будете мати європейське, енергоефективне, економічно доцільним та екологічне житло для постійного проживання.

Звернувшись до нас, ви отримаєте повний комплекс послуг від виготовлення проекту каркасного будинку, до здачі каркасних будинків під ключ. Виконуємо повний комплекс робіт з виготовлення, монтажу та оздоблення будинків за канадської технології.