Каркасний будинок у Вінниці та Вінницькій області. Будівельна компанія КарпатиБудКаркас.
”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Ви вирішили побудувати каркасний будинок у Вінниці і не знаєте з чого почати? 

кбк - 1 

Насправді, нічого складного в цьому немає, необхідно тільки звернутися до професіоналів, які спеціалізуються на будівництві каркасних будинків у Вінниці та Вінницькій області.

Каркасні будинки Вінниця

Наша компанія виконує весь обсяг робіт по виготовленню проектів каркасних будинків, пристрій фундаменту під каркасно щитові будинки, виготовлення і монтаж каркасів по канадській технології, влаштування покриття даху, утеплення каркасних будинків, внутрішні і зовнішні оздоблювальні роботи. Тобто, весь комплекс, будівництво каркасних будинків під ключ у Вінниці та Вінницькій області.

кбк - 1 1 кбк - 1 2

кбк - 1 6 кбк - 2

 Вінниця, вул. Гонти 

Вінниця - місто, де легко можна поміняти квартиру і побудувати приватний будинок. Це цілком зрозуміло, адже переваг проживання у власній каркасному будинку, побудованого за канадською технологією, є набагато більше, ніж недоліків. Що може бути краще, ніж отримати за розумну плату хороший, затишний, правильно спроектований, каркасний будинок у Вінниці.

Каркасне будівництво - ідеальне рішення для приватного житла

КарпатиБудКаркас займаємося каркасним будівництвом вже п'ять років. За цей час були побудовані тисячі квадратних метрів нерухомості за канадською технологією. Отримано великий досвід в будівництві будинків під ключ. До ваших послуг широкий вибір проектів каркасних будинків у Вінниці і області.

кбк - 1 3

кбк - 1 4 кбк - 1 5

Бершадь, Вінницька обл.

КарпатиБудКаркас будує будинки, в яких хочеться жити. Звертайтесь і Ви не пошкодуєте.