Каркасні будинки в Дніпрі

Каркасні будинки в Дніпрі – відмінний варіант для вирішення питання власного житла. Недорогі за вартістю і не потребують багато часу для зведення будинки під ключ за канадською технологією давно зарекомендували себе з позитивного боку в країнах Європи, США, Скандинавії. Завдяки цьому методу багато людей отримали можливість побудувати комфортні і енергоефективні будинки для сім’ї. А сьогодні таку можливість мають і наші співвітчизники.

Що являють собою дерев’яні конструкції – можна подивитися на фото і відео, розташованих компанією КБК на сторінках сайту і на каналі в YouTube. Є тут і приклади будівництва будинків в Дніпропетровській області. В якому б регіоні Ви не проживали, будівництво каркасного будинку не є проблемою. Ми надаємо можливість мешканцям усіх куточків України стати власниками економічного та екологічного власного житла, виконаного з використанням натуральної деревини.

Ціна каркасного будинку в Дніпрі

У скільки обходиться будівництво каркасних будинків в Дніпрі? Ціни на різні комплектації, які пропонує компанія “Карпати Буд Каркас”, можна подивитися на сайті у відповідному розділі. Регіон не впливає на кінцеву вартість до оплати. Ми будуємо в Кривому Розі, Нікополі, Павлограді, Кам’янському будівлі житлового, адміністративного та комерційного призначення по одним і тим же розцінками. На кінцеву ціну впливають:

 • складання проектно-кошторисної документації;
 • матеріал, обраний для каркаса і для оздоблення;
 • особливості ландшафту і грунту;
 • тип фундаменту;
 • загальна площа будівлі;
 • складність архітектурного проекту;
 • віддаленість комунікацій;
 • складність під’їзду до ділянки під забудову.

Знаючи загальну площу майбутньої споруди і вибравши необхідну комплектацію, можна лише приблизно розрахувати вартість каркасного будинку в місті Дніпро. Точна ціна під ключ може бути озвучена тільки фахівцями, якими будуть враховані всі особливості зведення конкретної споруди.

Каркасні будинки в Дніпропетровській області – причини популярності

Сьогодні каркасні будинки на Дніпропетровщині досить затребувані. Причиною цього стали:

 • можливість побудувати житло на будь-якій території, незалежно від типу грунту і ландшафту;
 • використання природних матеріалів – для створення каркаса стін, покрівлі використовується натуральна деревина з порід дерев, які ростуть в Україні;
 • невеликі витрати часу на зведення – в залежності від складності проекту, через кілька місяців від початку проведення робіт, сім’я може заселитися в будинок для проживання;
 • енергоефективність готових будинків в процесі експлуатації, що дозволяє істотно економити на обігріві взимку і охолодженні в літній період;
 • можливість зводити каркасно-щитові будинки в будь-який сезон, за винятком періоду сильних морозів;
 • високий рівень шумоізоляції, що не дозволяє стороннім звукам проникати в приміщення;
 • можливість проводити оздоблення відразу ж після зведення стін і даху, так як будинки з дерева не потребують усадки;
 • невисока ціна каркасного будинку в порівнянні з будівлями з інших матеріалів.

Каркасний будинок під ключ в Дніпропетровську від КБК

Навіть якщо у Вас є скачана з Інтернету інструкція з будівництва каркасного будинку, не варто проводити роботи самостійно. Незважаючи на поширену думку, що звести дерев’яну споруду не складе труднощів, не треба нехтувати послугами фахівців. Працюючи не один рік в даному напрямку, ми знаємо, що кожен об’єкт має свої особливості, які необхідно враховувати, але, не всі такі моменти можуть бути прописані в даній інструкції.

Перш, ніж укласти з компанією КБК договір, варто розглянути проекти будинків і вибрати найбільш прийнятний варіант для своєї сім’ї. Не знайшовши такого, можна зробити замовлення на створення індивідуального плану. При цьому архітектори компанії врахують особливості ґрунту, ландшафту, сусідніх будівель, кількість і вік мешканців, а також можливі побажання майбутніх власників. Після затвердження проектно-кошторисної документації будівельники приступають безпосередньо до зведення будівлі. Перевагами роботи з однією компанією, замовлення споруди під ключ є:

 • дотримання термінів, зазначених у договорі;
 • гарантія якісного результату.

Цікавить будівництво в Дніпрі, але ще не визначилися з технологією? Подивіться кращі об’єкти, створені компанією “Карпати Буд Каркас” за канадською технологією на відео і фото, ознайомтеся з особливостями зведення і перевагами експлуатації дерев’яних будівель і станьте ще одним володарем красивого, якісного, комфортного сучасного будинку.