”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

 Марія
Готові будинки за канадською технологією напевно справлять враження на всіх, кому до вподоби дерев'яні конструкції. Цей тип технологій вважається досить затребуваним на сьогоднішній день в малоповерховому будівництві Європи і України. Таким чином, класичні рішення в будівництві відійшли на другий план. Ми настійно рекомендуємо вам побудувати канадський будинок під ключ у Вінниці, оскільки це престижно і сучасно. І зараз ми вам пояснимо чому.

Детальніше: Канадский будинок у Вінниці

1454613

Житлове будівництво в Україні зазнає значних якісних змін: популярними стають перевірені часом зарубіжні технології будівництва. Зокрема, швидко розповсюджується канадська, яка вже відома в багатьох країнах світу понад 40 років.

Так будинок канадський в Дніпропетровську – це вже не просто мрія, а цілком реальна річ.  Наша компанія виконує замовлення на зведення каркасних будинків котеджного типу одно- та двоповерхових в Дніпрі та Дніпропетровській області за цією прогресивною, економічною, сучасною технологією.

Детальніше: Канадські будинки в Дніпропетровську

krop - 1

Принципи житлового будівництва в Україні зазнають докорінних змін. Все більше приватних забудовників віддають перевагу будівництву каркасних будинків за канадською технологією. У розвинених країнах Європи та Америки каркасна технологія будівництва застосовується ось вже більше 40 років і домінує при будівництві малоповерхових житлових будинків.

Детальніше: Каркасні будинки в Кропивницькому, Кіровограді

poltava - 9

Одним з позитивних переваг каркасного будівництва є швидкість зведення житлових будівель такого типу. В середньому на будівництво будинку середніх розмірів йде від 1 до 3 місяців. Фундамент каркасного будинку в силу меншої ваги, а значить невеликий навантаження, обходиться набагато дешевше, ніж важкий фундамент кам'яного або цегляного будинку.

Детальніше: Каркасні будинки в Полтаві

sumy - 4

На сьогоднішній день каркасна технологія будівництва є найшвидшою технологією зведення житлових будинків. Легкість і надійність конструкції, екологічність і мінімальна вартість – ось основні риси, притаманні цьому типу будівництва.

Детальніше: Каркасний будинок Суми

mykolaiv - 1

Будівництво каркасних будинків почало бурхливо розвиватися в Канаді і по всій Північній Америці, у зв'язку з необхідністю швидкого і недорогого забезпечення якісним житлом великої кількості емігрантів, які прибувають на цей континент.

Детальніше: Каркасний будинок в Миколаєві

khar - 1

Перша столиця України - Харків. Це один з найбільш населених міст, місто-мільйонник, мегаполіс. Місто, яке динамічно розвивається і є одним з найкрасивіших в нашій країні.

Але, як і в кожному сучасному місті є і свої плюси і мінуси. Плюси "Першої Столиці" - знають всі городяни! А з мінусів необхідно відзначити брак місць для паркування, швидкий ритм життя, який часто призводить до стресу, рівень вихлопних газів та інше.

Детальніше: Будівництво за канадською технологією в Харкові

Розвиток будь-якого регіону супроводжується активізацією будівництва. В Одесі це яскраво видно з поширенням популярності канадських будинків.

odessa - 1

Хоч канадська технологія будівництва досить не нова, але популярність починає набирати саме зараз.

Це пов'язано з постійним подорожчанням комунальних платежів, а канадські будинки в цілому якісно відрізняються своєю енергоефективністю, що дуже актуально для Одеської області.

Детальніше: Канадські будинки в Одесі

Каркасні будинки є пріоритетним напрямком роботи нашої компанії.

cherkas - 4

Авторитетні експерти в галузі будівництва зійшлися на думці, що каркасне будівництво має величезні перспективи, як в Україні, так і в регіоні Черкаси, Черкаська область зокрема.

Детальніше: Каркасний будинок Черкаси

Проекти приватних будинків, що зводяться за канадською технологією, завойовують все більше прихильників.

kherson - 1

 І не дивно, адже висока популярність технології каркасного будівництва легко з'ясовна. Каркасні будинки по канадській технології мають безліч переваг. Специфіка технології каркасного будівництва передбачає низьку навантаження на фундамент і мінімальні витрати на його облаштування. Завдяки сучасній технології каркасні будинки мають відносно низьку вагу. Дана обставина дозволяє використовувати для будівництва найбільш простий і мало витратний фундамент стрічкового або навіть стовпчастого типу.

Детальніше: Каркасний будинок Херсон