”
  • Будинок - 97 м2 за 500 000 грн.
:

dk1

Розвиток будь-якого регіону супроводжується активізацією будівництва. В Одесі це яскраво видно з поширенням популярності канадських будинків.

odessa - 1

Хоч канадська технологія будівництва досить не нова, але популярність починає набирати саме зараз.

Це пов'язано з постійним подорожчанням комунальних платежів, а канадські будинки в цілому якісно відрізняються своєю енергоефективністю, що дуже актуально для Одеської області.

Детальніше: Канадські будинки в Одесі

Каркасні будинки є пріоритетним напрямком роботи нашої компанії.

cherkas - 4

Авторитетні експерти в галузі будівництва зійшлися на думці, що каркасне будівництво має величезні перспективи, як в Україні, так і в регіоні Черкаси, Черкаська область зокрема.

Детальніше: Каркасний будинок Черкаси

Проекти приватних будинків, що зводяться за канадською технологією, завойовують все більше прихильників.

kherson - 1

 І не дивно, адже висока популярність технології каркасного будівництва легко з'ясовна. Каркасні будинки по канадській технології мають безліч переваг.

Детальніше: Будівництво каркасних будинків у Херсоні

Каркасні будинки – переваги очевидні.

chernigiv - 5

Північні регіони України, в тому числі місто Чернігів та Чернігівська область, давньо славилися різноманітними дерев'яними спорудами. Храми і навіть багато житлові будинки Чернігівщини є шедеврами стародавнього дерев'яного зодчества. Але на дворі третє тисячоліття і технічний прогрес бере своє. Жителі Чернігівщини, спираючись на багатовікові традиції дерев'яного домобудівництва, сьогодні з успіхом використовують канадську технологію будівництва каркасних будівель. Канадська технологія має ряд переваг, з якими ми будемо раді вас познайомити.

Детальніше: Будівництво каркасних будинків в Чернігові

Каркасні технології будівництва – оптимальний вибір.

111

Бажаєте обзавестися теплим і затишним, а головне екологічно чистим і безпечним будинком – тоді рекомендуємо каркасні будинки з дерева. На даний момент місто Тернопіль і Тернопільська область успішно урізноманітнюють свій архітектурний вигляд, використовуючи саме ці сучасні технології каркасного домобудівництва.

Детальніше: Будівництво каркасних будинків в Тернополі

Будівництво каркасних будинків в Житомирі – легко, швидко і надійно.

111 - 1

Місто Житомир, Житомирська область відносяться до тих регіонів України, в яких широке поширення отримала канадська технологія приватного житлового будівництва.

Детальніше: Будівництво каркасних будинків в Житомирі

Каркасні будинки у Хмельницькому – оптимальний вибір для всієї родини.

khm - 1

Наша компанія займається проектуванням, виробництвом та будівництвом енергозберігаючих будинків за сучасної канадської технології. Якщо ви бажаєте в найкоротші терміни в'їхати в свій власний теплий і затишний, а також дуже міцний і сучасний каркасний будинок, то наша компанія готова вам негайно допомогти.

Детальніше: Каркасні будинки у Хмельницькому

Каркасні будинки в Чернівцях– тепло, затишно і надійно.

cher - 2

Столиця Буковини місто Чернівці з часів середньовіччя відрізнявся вишуканістю архітектурного стилю. Чого тільки стоїть будівля Чернівецького Державного Університету (колишні палати Буковинського Метрополита). Але час не стоїть на місці і будівельні технології зазнають кардинальних змін.

Детальніше: Каркасні будинки в Чернівцях

Канадська технологія, будинки – українські!

зак - 4

Популярна сьогодні технологія будівництва каркасних будинків була розроблена канадськими фахівцями в 50-ті роки. Її надзвичайна простота і ефективність заснована на використанні двох основних елементів: надійного дерев'яного каркасу і ефективного утеплювача. Розробники виключили застосування ненатуральних, токсичних, важких і дорогих матеріалів, завдяки чому канадські будинки міцні, легкі та екологічно позитивні.

Детальніше: Будівництво каркасних будинків на Закарпатті

КарпатиБудКаркас займається будівництвом по канадській технології. Якщо ви вирішили збудувати будинок в Івано-Франківську та області, слід підійти до цього питання зі всією відповідальністю. Наша компанія відзначається комплексним підходом, від створення проекту до втілення його в життя. Дякуючи нам, такі поняття як будівництво будинку чи будівництво під ключ - вже не лякають! Ви не витрачатимете свій час та зусилля на закупівлю матеріалу, організацію будівництва та поточний контроль. Від вас потрібно тільки бажання, а рештою займуться фахівці нашої компанії.

 1396013012 DSCN0140 1396013011 1

Будинок побудований в селі Клузів (Івано-Франківська обл.) в 2014 році

Івано-Франківськ являється перлиною західної України. Він приваблює своєю компактністю та зручністю для проживання. Близькість до гір, багато водоймищ, чистих річок та зразкова екологія - це і є Івано-Франківськ. Дякуючи лідируючим позиціям по рівню якості життя в Україні (на протязі вже 7 років), місто постійно “росте”. Так колишні гості столиці Прикарпаття - стають постійними мешканцями Івано-Франківська й околиць.

Детальніше: Каркасний будинок в Івано-Франківську