”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Канадська технологія будівництва - нова філософія будівництва для України. Унікальність канадських будинків полягає в швидкості зведення споруди. Вже через 90 днів ви станете щасливим володарем канадського будинку «під ключ». Важливим показником нової для країни технології, на який варто звернути свою увагу - низька ціна будівництва.

Луговий

Детальніше: Канадський будинок в Кропивницькому (Кіровограді)

Кожна українська родина мріє про власне житло. Але, нажаль, не всі пропозиції будівельників сьогодні відповідають вимогам високої якості, швидкого введення в експлуатацію та цінової доступності. Виходом може стати застосування прогресивних зарубіжних технологій. Канадський будинок в Полтаві – це пропозиція нашої компанії, яка займається зведенням каркасних будівель за канадською технологією. Одно- чи двоповерховий будинок котеджного типу може стати вашою оселею за якихось кілька місяців.

Гданськ

Детальніше: Канадські будинки в Полтаві

Сучасне житлове будівництво в Україні дедалі частіше використовує світовий досвід та передові технології, які вже довели свою життєздатність та економічну вигоду. Тому ви маєте можливість замовити будинок канадський в Івано-Франківську, звернувшись не до зарубіжних будівельників, а до вітчизняної компанії.

20160404 141356
Канкун  - проект Канадського будинку  в Івано-Франківську

Детальніше: Канадський будинок Івано-Франківськ

Кризова ситуація в країні відбилася і на будівельній сфері. Багатоповерхові житлові комплекси в багатьох областях України припинені в роботі, а значить, і інвестиції покупців просто заморожені. Ризик вкласти капітал в  розпочате будівництво, потім втратити свої заощадження стає все вище.

КБК Боярка  0001

Саме тому, ті, хто прагнуть мати власне житло, рано чи пізно, приходять до думки, що надійніше спорудити своє, ніж купити вже готове. Це дасть можливість втілити дизайнерські побажання в реальність одночасно контролюючи якість використовуваних матеріалів. Серед сучасних всіляких інновацій будіндустрії в останні десятиліття все більше виходить на перший план канадська технологія будівництва будинків.

Детальніше: Канадський будинок в Чернівцях

Сьогодні технологія будівництва канадських будинків в Україні набуває все більшої популярності. Ця технологія себе прекрасно зарекомендувала ще на початку минулого століття в США і Канаді, де з'явилася нагальна потреба забезпечити якісним житлом велику кількість емігрантів, які прибувають на континент, причому, житло повинно було бути недорогим і зводяться досить швидко. Широке поширення будівництво каркасних будинків отримало і в Європі, особливо, в країнах Північної Європи. У нашій країні канадська технологія будівництва тільки починає розвиватися, зокрема, в Миколаєві та Миколаївській області забудовники проявляють підвищений інтерес до будівництва каркасних будинків.

Коваль

Детальніше: Канадські будинки в Миколаєві

Будинки за канадською технологією припадуть до смаку любителям дерев'яних будівель. Не дивлячись на те, що даний напрямок в галузі є відносно новим в нашій країні, зведення малоповерхівок динамічно займає свою нішу на вітчизняному ринку. Будинки споруджуються каркасно-панельним способом, зводяться в короткі терміни і вже через кілька місяців можна стати володарем власного нового житла. І все це при демократичній вартості завдяки використовуваним матеріалам.

Асканія
Проекти канадских будинків

Секрет популярності будівництва за канадською технологією

Плануючи будівництво, людина спочатку малює в уяві кінцевий результат. Тобто будинок, який припаде йому до смаку. Далі складається проект, прораховуються матеріали і трудовитрати. І, звичайно ж, розглядаються різні варіанти будівель.

Детальніше: Канадський будинок в Чернігові

 Марія
Готові будинки за канадською технологією напевно справлять враження на всіх, кому до вподоби дерев'яні конструкції. Цей тип технологій вважається досить затребуваним на сьогоднішній день в малоповерховому будівництві Європи і України. Таким чином, класичні рішення в будівництві відійшли на другий план. Ми настійно рекомендуємо вам побудувати канадський будинок під ключ у Вінниці, оскільки це престижно і сучасно. І зараз ми вам пояснимо чому.

Детальніше: Канадский будинок у Вінниці

1454613

Житлове будівництво в Україні зазнає значних якісних змін: популярними стають перевірені часом зарубіжні технології будівництва. Зокрема, швидко розповсюджується канадська, яка вже відома в багатьох країнах світу понад 40 років.

Так будинок канадський в Дніпропетровську – це вже не просто мрія, а цілком реальна річ.  Наша компанія виконує замовлення на зведення каркасних будинків котеджного типу одно- та двоповерхових в Дніпрі та Дніпропетровській області за цією прогресивною, економічною, сучасною технологією.

Детальніше: Канадські будинки в Дніпропетровську

krop - 1

Принципи житлового будівництва в Україні зазнають докорінних змін. Все більше приватних забудовників віддають перевагу будівництву каркасних будинків за канадською технологією. У розвинених країнах Європи та Америки каркасна технологія будівництва застосовується ось вже більше 40 років і домінує при будівництві малоповерхових житлових будинків.

Детальніше: Каркасні будинки в Кропивницькому, Кіровограді

poltava - 9

Одним з позитивних переваг каркасного будівництва є швидкість зведення житлових будівель такого типу. В середньому на будівництво будинку середніх розмірів йде від 1 до 3 місяців. Фундамент каркасного будинку в силу меншої ваги, а значить невеликий навантаження, обходиться набагато дешевше, ніж важкий фундамент кам'яного або цегляного будинку.

Детальніше: Каркасні будинки в Полтаві