”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

sumy - 4

На сьогоднішній день каркасна технологія будівництва є найшвидшою технологією зведення житлових будинків. Легкість і надійність конструкції, екологічність і мінімальна вартість – ось основні риси, притаманні цьому типу будівництва.

Детальніше: Каркасний будинок Суми

mykolaiv - 1

Будівництво каркасних будинків почало бурхливо розвиватися в Канаді і по всій Північній Америці, у зв'язку з необхідністю швидкого і недорогого забезпечення якісним житлом великої кількості емігрантів, які прибувають на цей континент.

Детальніше: Каркасний будинок в Миколаєві

khar - 1

Перша столиця України - Харків. Це один з найбільш населених міст, місто-мільйонник, мегаполіс. Місто, яке динамічно розвивається і є одним з найкрасивіших в нашій країні.

Але, як і в кожному сучасному місті є і свої плюси і мінуси. Плюси "Першої Столиці" - знають всі городяни! А з мінусів необхідно відзначити брак місць для паркування, швидкий ритм життя, який часто призводить до стресу, рівень вихлопних газів та інше.

Детальніше: Будівництво за канадською технологією в Харкові

Розвиток будь-якого регіону супроводжується активізацією будівництва. В Одесі це яскраво видно з поширенням популярності канадських будинків.

odessa - 1

Хоч канадська технологія будівництва досить не нова, але популярність починає набирати саме зараз.

Це пов'язано з постійним подорожчанням комунальних платежів, а канадські будинки в цілому якісно відрізняються своєю енергоефективністю, що дуже актуально для Одеської області.

Детальніше: Канадські будинки в Одесі

Каркасні будинки є пріоритетним напрямком роботи нашої компанії.

cherkas - 4

Авторитетні експерти в галузі будівництва зійшлися на думці, що каркасне будівництво має величезні перспективи, як в Україні, так і в регіоні Черкаси, Черкаська область зокрема.

Детальніше: Каркасний будинок Черкаси

Проекти приватних будинків, що зводяться за канадською технологією, завойовують все більше прихильників.

kherson - 1

 І не дивно, адже висока популярність технології каркасного будівництва легко з'ясовна. Каркасні будинки по канадській технології мають безліч переваг. Специфіка технології каркасного будівництва передбачає низьку навантаження на фундамент і мінімальні витрати на його облаштування. Завдяки сучасній технології каркасні будинки мають відносно низьку вагу. Дана обставина дозволяє використовувати для будівництва найбільш простий і мало витратний фундамент стрічкового або навіть стовпчастого типу.

Детальніше: Каркасний будинок Херсон

chernigiv - 5

Північні регіони України, в тому числі місто Чернігів та Чернігівська область, давньо славилися різноманітними дерев'яними спорудами. Храми і навіть багато житлові будинки Чернігівщини є шедеврами стародавнього дерев'яного зодчества. Але на дворі третє тисячоліття і технічний прогрес бере своє. Жителі Чернігівщини, спираючись на багатовікові традиції дерев'яного домобудівництва, сьогодні з успіхом використовують канадську технологію будівництва каркасних будівель. Канадська технологія має ряд переваг, з якими ми будемо раді вас познайомити.

Детальніше: Каркасні будинки в Чернігові

111

Бажаєте обзавестися теплим і затишним, а головне екологічно чистим і безпечним будинком – тоді рекомендуємо каркасні будинки з дерева. На даний момент місто Тернопіль і Тернопільська область успішно урізноманітнюють свій архітектурний вигляд, використовуючи саме ці сучасні технології каркасного домобудівництва.

Детальніше: Каркасний будинок в Тернополі

Будівництво каркасних будинків в Житомирі – легко, швидко і надійно.

111 - 1

Місто Житомир, Житомирська область відносяться до тих регіонів України, в яких широке поширення отримала канадська технологія приватного житлового будівництва.

Детальніше: Будівництво каркасних будинків в Житомирі

khm - 1

Наша компанія займається проектуванням, виробництвом та будівництвом енергозберігаючих будинків за сучасної канадської технології. Якщо ви бажаєте в найкоротші терміни в'їхати в свій власний теплий і затишний, а також дуже міцний і сучасний каркасний будинок, то наша компанія готова вам негайно допомогти.

Детальніше: Каркасні будинки у Хмельницькому