Сторінка №5 - Будівництво в регіонах
”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

cher - 2

Столиця Буковини місто Чернівці з часів середньовіччя відрізнявся вишуканістю архітектурного стилю. Чого тільки стоїть будівля Чернівецького Державного Університету (колишні палати Буковинського Метрополита). Але час не стоїть на місці і будівельні технології зазнають кардинальних змін.

Детальніше: Каркасні будинки в Чернівцях

зак - 4

Популярна сьогодні технологія будівництва каркасних будинків була розроблена канадськими фахівцями в 50-ті роки. Її надзвичайна простота і ефективність заснована на використанні двох основних елементів: надійного дерев'яного каркасу і ефективного утеплювача. Розробники виключили застосування ненатуральних, токсичних, важких і дорогих матеріалів, завдяки чому канадські будинки міцні, легкі та екологічно позитивні.

Детальніше: Каркасний будинок Ужгород

КарпатиБудКаркас займається будівництвом по канадській технології. Якщо ви вирішили збудувати будинок в Івано-Франківську та області, слід підійти до цього питання зі всією відповідальністю. Наша компанія відзначається комплексним підходом, від створення проекту до втілення його в життя. Дякуючи нам, такі поняття як будівництво будинку чи будівництво під ключ - вже не лякають! Ви не витрачатимете свій час та зусилля на закупівлю матеріалу, організацію будівництва та поточний контроль. Від вас потрібно тільки бажання, а рештою займуться фахівці нашої компанії.

1396013012 DSCN0140 1396013011 1
Будинок побудований в селі Клузів (Івано-Франківська обл.)

Івано-Франківськ являється перлиною західної України. Він приваблює своєю компактністю та зручністю для проживання. Близькість до гір, багато водоймищ, чистих річок та зразкова екологія - це і є Івано-Франківськ. Дякуючи лідируючим позиціям по рівню якості життя в Україні (на протязі вже 7 років), місто постійно “росте”. Так колишні гості столиці Прикарпаття - стають постійними мешканцями Івано-Франківська й околиць.

Детальніше: Каркасний будинок Івано-Франківськ

Будівництво по канадській технологіі у Львові

Географічне розташування Львівського регіону, обумовлює вплив західного світу на нас, як в світогляді, так і в побуті.

kankun - 1

Ми швидко звикаємо до якісних речей і знаємо значення слова надійність... Мабуть саме тому, мешканцям Львова так сподобались канадські будинки, в котрих мешкає більшість населення Європейського Союзу та Північної Америки. Будинки зведені по канадській технології мають найкраще співвідношення в таких параметрах як: надійність, енергоефективність, швидкість монтажу, довговічність та вартісь будівництва.

Детальніше: Канадські будинки у Львові

rivne - 3

Будівельна компанія з багаторічним досвідом в галузі будівництва по каркасній технології - "КарпатиБудКаркас", для мешканців міста Рівне та Рівненської області пропонує послуги будівництва заміських будинків, готельно - відпочинкових комплексів, церков/храмів, складських приміщень, багатоквартирних будинків, бань та саун по канадській технології.

Детальніше: Каркасний будинок Рівне

 lutsk - 1

Будівельна Компанія "Карпати Буд Каркас", на сьогоднішній день має можливість виконувати замовлення по всій території України, в тому числі і в місті Луцьк. Наші об’єкти, котрі виконані по класичній, дерев’яно-каркасній технології є практично в кожному регіоні нашої країни.

Детальніше: Каркасні будинки в Луцьку

Каркасне будівництво в Запоріжжі

Побудувати власний будинок - ця ідея, до якої приходять багато людей. Якщо Ви вирішили побудувати каркасний будинок в Запоріжжі, то наша компанія, як ніхто інший, може в цьому допомогти.

Детальніше: Каркасні будинки в Запоріжжі

Ви вирішили побудувати каркасний будинок у Вінниці і не знаєте з чого почати? 

кбк - 1 

Насправді, нічого складного в цьому немає, необхідно тільки звернутися до професіоналів, які спеціалізуються на будівництві каркасних будинків у Вінниці та Вінницькій області.

Детальніше: Каркасний будинок у Вінниці та Вінницькій області

Будівництво канадських будинків набуло широкого поширення у всьому світі завдяки своїй економічності і простоті. Будинки, побудовані за канадською технологією, відрізняються практичністю поряд з доступністю - ідеальне поєднання ціни та якості.

1 1 1 2
Конференц Зал

Компанія КарпатиБудКаркас надає жителям різних міст України можливість стати власниками сучасного житла з натурального дерева. В якому б регіоні країни ви не знаходилися, будівництво будинку за канадською технологією не викликає особливих проблем.

Детальніше: Каркасні будинки в Дніпропетровську

Відносно недавно технологія каркасного будівництва з дерева з'явилася в Україні, а вже широко використовується при будівництві дачних будинків, індивідуальних котеджів, комерційної нерухомості, готелів, ресторанів, пансіонатів і будинків складського призначення.

kankun - 3

Наша компанія представлена на ринку України вже 7 років, побудовані тисячі квадратних метрів, десятки об'єктів нерухомості на території України. Не оминули ми своєю увагою Львів та Львівську область.

Детальніше: Будівництво каркасних будинків у Львові