Канадські будинки - канадська технологія будівництва в Україні КарпатиБудКаркас.
”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Побудувати власний будинок – мрія більшості українців. Але найчастіше вона розбивається через велику ціну будівництва і ресурсовитратність процесів, що супроводжують зведення традиційного цегельного або блочного будинку.

Відмінним симбіозом якості, екологічності та доступності в Україні є канадські каркасні будинки. Цей спосіб зведення житлових і сервісних будівель популярний у всьому світі завдяки довговічності і надійності, високій швидкості будівництва і відносно низькими цінами, не залежних від коливання курсів валют. Безліч проектів і рішень, які змінять якість вашого життя, пропонує компанія КарпатиБудКаркас.

Будинки по канадській технології з КарпатБудКаркас

На рахунку нашої компанії десятки реалізованих об'єктів, і це не тільки будинки по канадській технології. Серед наших робіт – сауни, альтанки, павільйони, конференц-зали та чудові дерев'яні храми. Для житлового будівництва наші клієнти можуть вибрати будинок за готовим проектом.

Найбільш зручна форма співпраці і для виконавця, і для майбутніх мешканців – канадський будинок під ключ. Компанія КарпатиБудКаркас, незважаючи на те, що ця технологія для України в новинку, швидко набирає обертів, і вже встигла реалізувати проекти практично у всіх регіонах країни.

Ми з упевненістю можемо сказати: канадські будинки в Україні «прижилися», стали рідними, і їх все частіше обирають для себе сім'ї в різних областях, з різноманітними традиціями будівництва та архітектурними уподобаннями.

Секрет у тому, що проекти будинків за канадською технологією – універсальні, і підійдуть для будь-якого клімату і рельєфу місцевості. Зведення вашого майбутнього будинку буде здійснене на ділянці зі окремих частин, і буде завершене чітко у термін, обумовлений у проекті.

Ірландhttp://karpatybud.com.ua/uk/realizovani-objects/page-3#project-81Дмитрів
Реалізовані проекти

 Канадська технологія будівництва будинків: переваги

Є кілька факторів, які переконають вас у тому, що каркасний будинок за канадською технологією – краще рішення для вас і вашої сім'ї:

- Екологічність. Всі матеріали, використовувані при будівництві швидкозбірних будинків, абсолютно безпечні. Ви зможете переконатися в цьому, вивчивши сертифікати або навіть відвідавши наше виробництво – там можна насолодитися ароматом карпатської деревини. Саме так буде пахнути ваш новий будинок!

- Економічність. Вартість робіт з будівництва такого будинку вас приємно здивує. Жодна компанія, що пропонує готові квартири в багатоповерхових будинках столиці та містах-мільйонниках України, не запропонує таку низьку ціну за житло такого класу (вартість квадратного метра – від 8 тис. грн). Технологія будівництва каркасних будинків не вимагає купівлі дорогих будматеріалів.

- Швидкість. Проекти будинків за канадською технологією створені таким чином, що їх можна реалізувати в лічені місяці. Наприклад, класичний проект будинку в 150 «квадратів» компанія побудує за 3 місяці.

Технологія, перевірена мільйонами

Канадські будинки, які завдяки фірмі КарпатиБудКаркас набувають все більшу популярність у нашій країні, будуються із застосуванням дерев'яного брусу різного січення. Надійність і довговічність будівель – результат роботи інженерів-проектувальників, які з точністю до міліметра допасовують каркас майбутнього будинку (сауни, альтанки, павільйони тощо).

Канадські каркасні будинки мають відмінну шумо - та теплоізоляцію, а завдяки натуральним будматеріалам в кімнатах утворюється унікальний мікроклімат.

Проекти каркасних будинків

Славськ Садовий Дакота

Каркасний будинок за канадською технологією – це не просто житло, це будинок зі своєю атмосферою, затишком, це сучасно і доступно для молодих сімей, які мріють жити якісно і зі смаком!

Проконсультуйтесь з нашими інженерами, який тип будинку вам краще побудувати. Телефонуйте.

Прозиції по будівництву

Крюківщина Клузів http://karpatybud.com.ua/uk/prop-po-bydivnuctvy/128-budivnyctvo-po-proektu-buzova 

Відгуки про будівництво