Каркасні будинки, Україна - каркасне будівництво в Україні від КарпатиБудКаркас.
”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Каркасні будинки в Україні - нові технології будівництва для вашого комфорту

Каркасна технологія при будівництві стало застосовуватися в Скандинавії і Європі більше 5 століть тому. З роками її затребуваність і популярність зростала. Така конструкція домобудівництва звично для США, Канада, Фінляндія, Швеція, Японія. Каркасне будівництво в Україні знаходиться на початковому етапі розвитку, але вже полюбився наш співвітчизники.

Чому каркасні будинки?

Каркасний тип будови - це легковозводімих конструкції. За основу при їх створенні береться каркас з підготовленою деревини. У будівництві застосовується високоякісний утеплювач, покритий деревні плити ОСБ. Будинки утеплює кварцовий або базальтова вата; використовують і інші екологічно чисті матеріали, наприклад тирса або очерет.

Українці активно вивчає новий спосіб зведення житла і все частіше робить вибір на його користь. Що ж є причиною високої затребуваності каркасних будинків на ринку будівельних послуг?

❏ Екологічна безпека для дорослих і дітей.

❏ Всесезонність будівництва.

❏ Швидкі темпи зведення будівель за рахунок великогабаритних панелей.

❏ Хороша звукоізоляція приміщень.

❏ Комфортний мікроклімат всередині правильно спроектоване будівля.

❏ Відносно невисока вартість, в порівнянні з традиційними методами зведення житла.

❏ Низька теплопровідність стін, збереження тепла.

❏ Виняток мокрих циклів при будівництві.

❏ Відсутність щілин і інших похибок на поверхнях будинку.

Як обзавестися житлом каркасною технологією?

Уже в найближчі роки каркасно-щитові будинки стануть постійною технологією в малоповерховому будівництві України. У різних країнах вони чудово витримали безліч експериментальних випробувань і тестів на якість. Їх результати доводять, що каркасна будівельна система - ефективна і надійна для вашого житла.

Ви можете замовити персональний проект каркасного будинку в Україні або вибрати з раніше розроблених в «КарпатиБудКаркас». Ми надаємо можливість подивитися на вже зведені будинки в Києві, Дніпропетровську, Львові, Харкові, Івано-Франківську та інших регіонах, і своїми очима переконатися в якості нашої роботи. Дім із дерев'яною структурою в Україні, коли працює «КарпатиБудКаркас», - це просто і швидко.

Реалізовані проекти - наша гордість

Будівництво за проектом "" Канкун

Церква -. Чернігівська обл, Козелецький р-н

Котедж - 150 м.кв - м Київ, Києво-Святошинський р-н

Наочні приклади показують, що замовити у нас будівництво каркасного будови можна для житлового котеджу, дачного будиночка, промислового або офісного приміщення, церкви та інших будівель. Ми змоделюємо спеціальний проект, слідуючи вашим бажанням і потребам, реалізуємо його в чітко обумовлені терміни. Показник виконання всі прийняті нами зобов'язання і гарантії по відношенню до своєї роботи є нашим портфоліо і відгуків клієнтів.

Відзначимо, що в нинішніх українських реаліях важливий фактор - ціна будівництва. Більшість сировини наша компанія закуповує на вітчизняному ринку. Це дозволяє не залежати безпосередньо від нестабільного курсу гривні і забезпечувати конкурентоспроможні пропозиції для клієнтів в порівнянні із середньою ціною інших будівельних компаній. Ми гарантую прозорість розрахунок вартість робіт і матеріалів протягом всієї співпраці.

Ознайомтеся з нашими ціновими пакетами по посиланню і замовте свій каркасний будинок!