Переваги каркасних будинків
”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Переваги каркасного будівництва

Економічність – без перебільшення, найважливіший фактор сьогодення. Каркасне будівництво на порядок дешевше за традиційні види (цегла, газобетон). А також, при умові відповідного порівняння, за будівництв з масиву деревини (оциліндрована колода, профільований брус).

Екологічність – при будівництві каркасних будинків використовуються тільки екологічно безпечні матеріали. Це стосується як основних конструкцій, утеплення, так і оздоблювальних робіт.

Практичність – полягає в можливості здійснювати будівельний процес в будь яку пору року, а також легкість та зручність комунікаційних та ремонтних робіт.

Безпека – каркасне будівництво має високий рівень сейсмостійкості, власне ця перевага і пояснює наявність переважної більшості каркасних будівель в Японії.

Комфорт – забезпечується високим рівнем тепло та звуко ізоляції. В наш час це дуже актуально, особливо коли ціна на енергоносії постійно зростає.

Універсальність – реалізація любих архітектурних рішень, а також легкість модернізації (перебудови, добудови, перепланування).

Довговічність – забезпечується антисептичною та антипіреною обробкою деревини несущого каркасу. Та ізоляції його від шкідливого впливу зовнішнього та внутрішнього середовища.