”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

1. Як у каркасних будинках із шумоізоляцією?

Питання досить актуальне. Згадаємо, що левову частину стінової панелі займає мінеральний утеплювач, який сам по собі має досить хороші шумо та звуко ізоляційні властивості. Ну а що стосується звукоізоляції в самому будинку, то тут насамперед, потрібно правильно здійснити планування приміщень, розмежувати шумові зони із зонами відпочинку. Також, не малу роль відіграє добротний монтаж міжповерхового перекриття з урахуванням усіх вимог шумо-, вібро-, звукоізоляції.

2. Яка довговічність каркасного будинку?

Абсолютно різні та інколи суперечливі данні – каркасній будинок може простояти 30 років, а може і 150. Різниця полягає в якості будівництва та умов експлуатації. Наприклад, якщо будинок постійно піддається надмірній вологості: затоплення, підтоплення, грибок, пліснява – мова про довговічність такої будівлі йти не може. Не потрібно забувати про приклади каркасних будинків в Європі, які мають більше 100 років. Взагалі-то, ніхто не гарантує, що цегляний будинок не розвалиться через 30 років, якщо будівельні та експлуатаційні вимоги будуть порушені. Тільки чітке дотримання технології будівництва та умов експлуатації може бути запорукою довговічності вашого будинку.

3. Як проводити ремонт комунікаційних мереж в каркасних стінах?

Насправді більшість труб не знаходиться в самому каркасні, а проходять по внутрішньому краю. Тому для здійснення ремонту чи заміни потрібно лише зняти гіпсокартон (вагонку, фальшбрус). Для порівняння, в цегляному будинку цей процес значно складніший як за часом так і за коштами.

4. Каркасні будинки горять?

Насправді горять всі будинки. І в цегляних будинках і в будинках з газобетону стропильна система даху дерев’яна, тому вразливість їх до вогню є високою. Що стосується каркасного будинку, в якого основні несучі стіни дерев’яні, то, смію вас, запевнити, це жодним чином не впливає на підвищення рівня пожеже безпеки. Сам несучий каркас повністю ізольований від зовнішнього та внутрішнього середовища, а утеплювач, який використовується в стінах, відноситься до «негорючого» матеріалу. Але звісно ж не потрібно забувати про особливості каркасних будинків, такі як: проведення електромережі тільки в металевому рукаві, ізоляція димоходів та ін.