Як швидко побудувати будинок

Кожна сім’я мріє про власний і комфортний заміський будинок. Життя в особняку має багато переваг перед проживанням в квартирі, але багато хто не готовий міняти місце проживання через роботу, наприклад, або інші обставини. Якраз таким людям цікаво як швидко і легко побудувати будинок на літнє проживання (дачу). Інші ж планують будівництво будинку в якості основного місця проживання. У першому та другому випадках людину найбільше цікавить фінансова частина і терміни, в які можна завершити роботи.

Побудувати будинок своїми руками

Чоловік повинен вміти все – це гарний вислів, але він має певні рамки. Швидко побудувати будинок під ключ – це непроста справа, яка вимагає особливих знань і кваліфікованих працівників. Якщо Ви зважилися на будівництво власного будинку своїми силами, то будьте готові зустріти безліч труднощів і найголовніше – це займе чимало часу.

Зазвичай будинок з цегли або блоків (піно – або ж шлакоблоків) будують за 2-3 роки. Це надійні, класичні будови. Більшість людей вибирають саме цю технологію, але все більш популярним стає каркасне будівництво. Такі будиночки можна часто зустріти в США або Канаді, в нашій країні дана технологія поки відносно нова, проте набирає обертів.

З хорошою командою каркасний будинок можна побудувати за один сезон, тобто за 3-4 місяці. Врахуйте, що своїми силами на зведення подібної споруди піде значно більше часу, тому якщо хочете побудувати будинок швидко і якісно – ми допоможемо Вам в цьому.

Побудувати будинок своїми руками фото
Побудувати будинок своїми руками фото

Як можна швидко побудувати будинок

Компанія «Карпати Буд Каркас» займається будівництвом домівок за канадською технологією вже багато років, за нами сотні завершених проектів і великий досвід. Використовуючи сучасні технології та якісні матеріали, ми можемо швидко побудувати будинок. Відео та фото матеріали до кожного будівництва ми викладаємо на сайт, щоб потенційні клієнти бачили процес побудови і найголовніше – остаточний результат.

Ми пропонуємо три варіанти комплектації:

  • Каркас
  • Каркас +
  • Будинок під ключ

Якщо клієнта цікавить як швидко побудувати гарний будинок, то найкращим варіантом буде комплектація «під ключ», в яку входить весь комплекс роботи, включаючи внутрішні оформлення, підведення каналізації, електрики та інших засобів комунікації.

Який будинок швидше побудувати

Будівництво – це довгий процес, який залежить від багатьох чинників. На будівництво може піти кілька років, дивлячись які матеріали використовувати. Швидше за все звести каркасні домівки. Ми допоможемо швидко і недорого побудувати будинок за канадською технологією, адже вона має ряд переваг:

  • Висока швидкість спорудження (будівництво будинку займає кілька місяців)
  • Підвищена надійність (нами використовуються якісні матеріали і перевірена технологія)
  • Екологічність (ми використовуємо натуральні матеріали, які не шкодять здоров’ю)
  • Тепло і затишок (взимку будинок не вимагає великих витрат на опалення, а влітку порадує прохолодою і комфортом)
  • Невисока ціна (на каркасне будівництво потрібно небагато коштів)

Ми допоможемо швидко побудувати будинок за адекватною ціною. Сотні задоволених клієнтів готові поділитися з Вами своєю думкою. Їх позитивні відгуки – це ознака довіри і відмінною репутації компанії «Карпати Буд Каркас».