Зовнішнє оздоблення будинку

При в’їзді у двір одними з перших кидаються в очі розташовані на ньому будівлі. Дуже виграшно виглядає будинок, виконаний в єдиному стилі, починаючи з форми і продовжуючи його обробкою.

Займаючись каркасним будівництвом, при зовнішній обробці фасаду домівках використовуємо наступні матеріали:

 • Фальшбрус.
 • Сайдинг.
 • Вінілову штукатурку.
 • Плитку і камінь.

Замовникам ми надаємо каталог оздоблення будинків, в якому вони можуть підібрати цікавий для себе варіант. Ціна оздоблення будинку залежить від обраного матеріалу і часу, витраченого на роботу.

Як відбувається обробка будинку фальшбрусом

Фальшбрус – якісно висушена дошка без тріщин, сколів, сучків, яка вкладається пазовим методом одна в іншу (завдяки спеціальним з’єднанням, які називаються замками) .Оптимальним матеріалом, з якого виготовляють такий брус, за ціною і якістю є сосна і ялина. Основними перевагами фасаду з фальшбрусу є естетичність і натуральний вигляд, а також теплопровідність і екологічність. Матеріал завжди в попиті серед людей, які піклуються про своє здоров’я.

Незважаючи на позитивні сторони, оздоблення фасаду приватного будинку фальшбрусом має і недоліки, хоча їх складно назвати істотними:

 • Через певний період виріб потребуватиме в новому покритті якісними антикорозійними матеріалами.
 • Вигорання кольору з часом призводить до чергової фарбування фасаду.

Оздоблення будинку сайдингом

Сайдинг – покриття, яке являє собою панелі різної довжини (в основному 4м). Як матеріал для таких фасадів використовуються:

 • натуральне дерево;
 • пластик (вініл або акрил);
 • метал (оцинкована сталь);
 • деревина (целюлозний суміш).

Кожен з цих матеріалів має переваги і недоліки. Так, плюсами сайдинга для зовнішнього оздоблення будинку з металу є його довговічність, висока міцність і стійкість до горіння. З мінусів виділяються можливість появи вм’ятин при монтажі і при експлуатації зі складною заміною листа в зв’язку з почергової укладанням таких панелей.

Перевагами сайдингу з пластика є його доступна вартість, довговічність, стійкість до перепадів температур і виникнення горіння. Він відрізняється високою стійкістю до корозії, низькою вагою і простотою монтажу. За сайдингом з ПВХ не складно доглядати – досить промити водою з використанням садового шланга.Недостаткі плити з ПВХ ті ж, що і в металі: складна заміна пошкоджених панелей, в тому числі і низька теплопровідність, що тягне за собою облаштування теплоізоляційного матеріалу в комплекті з даної облицюванням фасаду.

Зовнішнє оздоблення будинку вінілової штукатуркою

Застосування так званих «мокрих» способів оздоблення фасаду -трудомісткий процес в порівнянні з використанням більш простих вентильованих матеріалів, від чого залежить ціна зовнішнього оздоблення будинку. Одним з таких способів є застосування вінілової штукатурки декоративного матеріалу, основу якого складає вініл.

Фасадна обробка будинку, виконана з вінілу, це:

 • готовий склад, з якого реалізація творчих задумів з підходом до кожного клієнта не є проблемою завдяки великій колірній гамі;
 • пластичність і одночасно міцність матеріалу;
 • стійкість до появи тріщин при усадці будинку;
 • морозостійкість (витримує до 20 циклів замерзання);
 • паропроникність.

До недоліків фасадного оздоблення будинку вінілом можна віднести його горючість (покриття потребує відповідного догляду із зварювальними або паяльними елементами) і осідання пилу і дрібного бруду через тривалий час. Проблема вирішується простим миттям під струменем води.

Оздоблення фасаду приватного будинку плиткою і каменем

Залежно від обраного матеріалу, обробка приватного будинку додатково може бути проведена натуральним каменем або керамічною плиткою з використанням клею для зовнішніх робіт. Зазвичай вони наносяться на цоколь, кути будівлі, навколо дверей і вікон, а також як окремі елементи на стінах для прикраси.

До основних переваг каменю і плитки відносяться довговічність і натуральний автентичний від.Такий матеріал дозволяє використовувати різні варіанти оформлення фасадів, надійно захищає стіни від впливу зовнішнього середовища, не вигоряє на сонці. З недоліків можна виділити складність різання і свердління, яка пов’язана з його високою міцністю і жорсткістю. Що стосується натурального каменю – також є ймовірність того, що блоки можуть мати різні відтінки і кількість прожилок, сформовані в природі.

Для розгляду ми пропонуємо всі можливі варіанти оздоблення, але замовник сам вибирає, який матеріал буде використовуватися. Все залежить від власних уподобань членів сім’ї, а також від того, наскільки гармонійно така обробка буде вписуватися в навколишній житло ландшафт.