”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Літня тераса

Тепла пора року, проживаючи в приватному будинку, вимагає наявності літньої тераси. Після важкого робочого дня, що може бути кращим ніж повечеряти з келихом вина на свіжому повітрі в сімейному колі, а потім подивитись на захід сонця - все це можна спостерігати сидячи на своїй деревній терасі.

На сьогоднішній день відсутність спільної з приватним будинком тераси важко уявити, оскільки її необхідність є настільки ж обґрунтована, як і наявність кондиціонера чи опалювального котла. Ви запитаєте чому? Відповідь проста, людина весь свій активний час, живучи в приватному будинку, проводить на першому поверсі або в дворі. Я впевнений, що випити зранку чашечку кави, сидячи на побудованій терасі з дерева є набагато приємніше ніж цей самий процес, але на кухні.

Будівництво будинку з терасою – с. Бузова, Києво-Святошенський р-н., 2014р.

20140728 131333  20140728 131333

Питання побудови тераси з дерева, насправді не є таким страшним, як дехто собі уявляє. Мовляв - знову треба повертатись до будівництва, переорати пів ділянки і тд. і тп. Насправді будівництво терас є досить простим, не містить багато матеріалів, та не потребує багато часу. Оскільки під дерев’яну терасу не потрібно повноцінного фундаменту достатньо залити декілька бетонних стовпчиків, покласти дерев’яну обв’язку, якою, як правило, являється дерев’яний брус січенням 150мм на 150мм, виставити лаги підлоги і зробити чистовий настил дерев’яною терасною дошкою.

Будівництво літньої терас з дерева є найбільш виправдано з точки зору зовнішньої краси, естетики, та звісно ж співвідношення матеріалів та часу витраченого на реалізацію даного проекту. Багато хто робить хибний вибір в сторону окремих альтанок, вони також мають право на життя, проте не настільки практичні та зручні як тераси. Наведу досить простий приклад - ви зручно влаштувались в альтанці пообідати з родиною і почався невеличкий дощ. Ви згадуєте, що не взяли виделки, обід під загрозою зриву і хтось мусить пожертвувати сухим одягом, …приємного мало. Аналогічна ситуація на терасі, яка сполучена з будинком дозволить вам комфортно відпочивати за будь-яких погодних умов.

Навіть якщо у вас недостатньо коштів щоб одразу будувати приватний будинок з спільною літньою терасою, варто це передбачити і включити проект тераси в загальний проект будівництва. Для цього достатньо просто замість вікна на кухні зробити балконний вихід на терасу і все. Багато хто не передбачаючи цього, уже потім не бачить можливості доробити, оскільки потрібно робити кардинальну перебудову.

Отож, якщо ви тільки плануєте побудову приватного будинку обов’язково одразу заплануйте будівництво дерев’яної тераси, оскільки в теплу літню пору можна переночувати на свіжому повітрі зручно влаштувавшись на диванчику на терасі і прокинутись під ранковий спів пташок. От з таких приємних моментів і складається наше життя, усім побільше таких приємних вражень та переживань.