Будівництво ресторанів, кафе та літніх майданчиків
”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Ресторанний бізнес в Україні – одна з найпоширеніших та найприбутковіших сфер діяльності. Беручи до уваги високий рівень конкуренції, необхідно звертати увагу на ряд факторів таких як: ціна будівництва, термін виконання будівельних робіт (важливо при залученні кредитних коштів), безпека закладу та інше.

Розглядаючи ряд варіацій забудови, саме каркасна є оптимальною, оскільки має низку вагомих аргументів.

Будівництво ресторанів в Україні

Компанією КарпатиБудКаркас реалізовані проекти та ведеться будівництво по всіх куточках України та великих містах (зокрема, ресторан у Києві).

Екологічність. Матеріали, які використовуються для будівництва є екологічно чистими мають природне походження. Весь пиломатеріал, не залежно від місця забудови (будь-яка точка України) доставляють з карпатських лісів. Оскільки саме ця деревина є надзвичайно якісною та безпечною.

Швидкість. Каркасний метод побудови має найкоротші терміни будівництва серед інших (цегла, ракушняк, газоблок, моноліт). Час виконання робіт, включаючи оздоблювальні (зовнішні, внутрішні) та монтаж комунікаційних систем займають не більше 3 місяців. В залежності від вимог замовника та конструктивної складності, термін може значно зменшитись.

Вартість. Цінова політика на будівництво ресторану складає від ціна грн/м². Низька вартість обумовлена швидкістю виконання робіт, легкістю монтажу та рядом конструктивних особливостей (полегшений фундамент, низькі затрати на чистові роботи).

Теплоізоляція та опалювання приміщення. Основний матеріал споруди – деревина та деревомістний матеріал, термоізоляційні якості якого високі. Шляхом заповнення мінеральною ватою стін побудови, рівень енергоефективності досягає максимуму. Такі будівлі легко обігріти взимку, що досить важливо для ресторану/кафе (комфорт відвідувачів).

Архітектурна свобода. Важливий аргумент при виборі стилю закладу. Каркасні споруди розраховані на втілення будь-якою конструктивної задачі, щодо вигляду самої будівлі, планувань, перепланувань, добудови.

Побудувати літнє кафе чи ресторан – це просто

Команда майстрів КарпатиБудКаркас професійно спроектує та побудує об'єкт ресторанного господарства на будь-який смак:

- літнє кафе
- кафетерій
- громадська їдальня
- бар
- закусочна/заклад швидкого харчування
- ресторан

Даний список не закінчується вище переліченими об'єктами та не є повним, оскільки обмежень для каркасного будівництва немає.

Щоб зберегти власний час, сили та нерви, достатньо звернутися за допомогою до професіоналів. Компанія КарпатиБудКаркас втілює в життя проекти на будівництво барів, ресторанів під ключ. Замовнику залишиться тільки спостерігати за процесом забудови та вносити певні корективи/доповнення в процес. Архітектор компанії розробить індивідуальний/типовий проект, а майстри з монтажних та оздоблюваних робіт перенесуть ресторан/кафе/бар з паперу на будівельний майданчик. Будуючи «під ключ» буде виконано:

- розробка проекту
- підготовка майданчика
- фундаментні роботи
- улаштування каркасу та покрівельної конструкції
- комунікаційні системи
- фасадне чистове оздоблення

Шлях до перемоги

Отже, вирішивши розпочати ресторанний бізнес та побудувавши заклад за каркасною технологією, будьте впевнені, що зробили перший, але вірний крок в цій нелегкій справі.