• Будинок - 97 м2 за 500 000 грн.
:

dk1

16

Ще одний невеликий будинок  зовсім скоро буде зведений нашою компанієї в мальовничому Прикарпатті на березі Дністра. Даний будинок плануєтья не для  постійного проживання а в якості місця для сімейного відпочинку в літній період.

1819

Детальніше: Каркасні дачні будинки на Прикарпатті

КБК Миколаев  0001

 Друзі, ми знову в Києві. Саме так, Київщина є лідером будівництва по каркасній технології, На сьогоднішній день там 4 об'єкти в процесі будівництва. Один з них ми покажемо вам в даній статті.

КБК Миколаев  0000 КБК Миколаев  0003

 Проект цього будинку розроблявся архітектурним відділом компанії КарпатиБудКаркас конкретно для замовника, враховуючи його бачення та побажання. Тому в результаті ми отримали будинок на 98 квадратних метрів на три спальні та з великою кухнею/вітальнею. А велика тераса є чудовним доповненням до загальної концепції будинку.

Детальніше: Будинок каркасний в Миколаївці. Київська область

12

Івано-Франківська, Київська а тепер і у Львівскій області йде процес будівництва будинку про проекту Бузова.   Один з десяти обєктів які зараз в роботі знаходиться неподалік м. Давидів в с. Черепин.  Якісне планування з раціональним використанням площі будинку в поєднанні з привабливим інтерєром зумовили популярність даного проекту. 

Детальніше: Каркаcне будівництво на Львівщині в с. Черепин

29

Дачний будинок - мрія багатьох. Всім хочеться відпочити від міської метушні Сует, і відпочити ближче до природи. Так ось наші замовники таки вирішили здійснити свою мрію і побудувати заміський дачний будиночок.

2628

Детальніше: Дачний каркасний будинок в Харкові.

ACCamera1

Мабуть ви помітили що велику частину наших будівництв займають саме храми. В цій статті йтиме мова саме про будівництво церкви на Харківщині. 

ACCamera2ACCamera3

Детальніше: Будівництво церкви на Харківщині

ACCamera1

Нашим лідером по будівництву каркасних будинків є Київщина, саме з цієї області наші нові замовники. Їхнім бажанням було побудувати для себе будинок для постійного проживання площею  до 100 кв. м.  в чому ми їм і допоможемо.

ACCamera2 ACCamera4

Недивлячись на зовнішню візуальну простоту, всередині будинок є досить фунціональним. На площі 96  кв. м. було розміщено велику вітальню, три спальні, ванну кімнату та санвузол. Цього більш ніж достатньо для комфортного заміського життя. 

Детальніше: Колонщина - будинки каркасні в Києві

20

Більшість з нас живучи в шумному мегаполісі, чи просто в невеликому місті має бажання вирватись ближче до природи, тобто на дачу.  Тому популярністю в каркасному будівництві окрім будинків для постійного проживання  користуються і дачні будинки. Зведення саме  такого будинку є нашим черговим замовленням. 

221211

Детальніше: Дачний будинок у Львові. Початок будівництва

1451289511 Фото - 1

Україна є релігійною  країною, тому друге місце після приватних  каркасних будинків за замовленнями будівництва посідають  каркасні церкви та храми.  Це вже сьома церква яку реалізовує компанія КарпатиБудКаркас в Україні, та третя на Полтавщині. Саме там, в невеликому селі Опришки, Глобинського району триває будівництво храму  площею 190 кв. м. та висотою біля 15 метрів до куполу. 

Детальніше: Церква по каркасній технології на Полтавщині

002

В компанію КарпатиБуд Каркас звернувся клієнт який є архітектором і спроектував майбутній власний будинок в сучасному стилі Хай-Тек. Будинок передбачає в собі 17 приміщень з яких вітальня, хол, 3 спальні, три санвузла та інші допоміжні та технічні приміщення...

Детальніше: Сучасні каркасні будинки. Будівництво у Львові.

ACCamera2 ACCamera1

Сучасна архітектура та його стиль Хай Тек набуває все більше популярності як в світі так і в Україні.  Яскравим представником цього стилю стане будиночок в с. Хотів Києво-Святошинського району, що на Київщині.  Це має бути гостьовий котедж, будівництво якого  замовили клієнти, по готовому проекту розробленому зазделегідь. Початок  будівельних робіт  заплановано на початок травня.

Детальніше: Будинок в стилі Hi-Tech на Київщині, с. Хотів