Статті. Будівельна компанія КарпатиБудКаркас.
”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

57в 54в

Першим обєктом для однієї з бригади будівельників компанії КарпатиБудКаркас є дачний будинок в Обухівському районі Київської області. Проект за яким зводитиметься будівництво є індивідуальним  тобто був розроблений спеціально для замовника, та враховано всі його побажання щодо планування розмірів та ін.. В результаті маємо будинок з мансардою який завдяки якісно продуманому плануванню  при невеликих периметральних розмірах містить в собі 4 спальні та простору вітальню, Цього цілком вистачить для використання сім'єю як в якості відпочинкового будинку, так і для постійного проживання.

Детальніше: Каркасне будівництво заміського будинку Київ.

1full 33 full
Схематичні 3D візуалізації майбутньої будівлі

Одним з нових обєктів 2018 року є гостьовий будиночок в селі Марківці неподалік м. Івано-Франківськ. Невеликий за площею проект містить в собі одну спальню (13.4 м2) санвузол (4.6 м2) та коридор (4.3 м2). Доповненням до будинку стане простора тераса площею 18 м2.

Детальніше: Відпочинковий каркасний будинок. Початок будівництва

У другій половині XX століття канадські інженери розробили унікальну технологію швидкого зведення доступного житла. Це була революція в будівництві. Адже вона дозволила швидко забезпечити житлом всіх бажаючих.

Сонячний

Тож не дивно, що зараз канадська технологія не тільки не забута, але і продовжує завойовувати світ. Тепер вона представлена ​​і в Україні. Компанія «КарпатиБудКаркас» виступає в числі лідерів в цьому сегменті будівництва.

Детальніше: Канадський будинок Україна

Ще якийсь десяток років тому затишними і красивими каркасними будівлями можна було помилуватися тільки за кордоном, де вони дуже популярні. А отримати відгук про такий будинок було можливо хіба що тільки взявши інтерв'ю у власника, якщо впевнено володієте іноземною мовою і вистачить сміливості поговорити з людьми.

Але сьогодні багато будівель за канадською технологією вже побудовані в Україні, практично у всіх регіонах, тому подивитися на них і поговорити з господарями набагато простіше, ніж раніше. А вже їм, повірте, є що розповісти і показати, адже будинок - це предмет особливої ​​гордості.

Детальніше: Канадський будинок: відгуки жильців

Сучасне будівництво пропонує цікаві рішення в новобудовах, але цінова доступність цих пропозицій падає з кожним роком. І навіть якщо у кого-то знайдуться необхідні кошти, то чекати доведеться довго, а за цей час і ціна може вирости.

Марія Сонячний
Проекти будинків за канадською технологією

Але в Україні є можливість побудувати швидко доступне за ціною житло. Йдеться про унікальну канадську технологію, яка відмінно зарекомендувала себе за кордоном і вже не перший рік радує своїх шанувальників в нашій країні. Наприклад, компанія «КарпатиБудКаркас» зводить таким способом будови різного призначення з 2007 року.

Детальніше: Проекти канадських будинків

Якщо ціни на житло в Україні невпинно піднімаються, а доходи громадян, на жаль, не встигають рости також стрімко, то вартість каркасних будинків приємно дивує своєю доступністю і стабільністю цін.

56 4 12
Готові пропозиції для будівництва

Зростаюча популярність каркасного будівництва закономірна, адже замовники отримують високоякісне житло за унікальною канадською технологією, яка відповідає всім сучасним вимогам до наступних характеристиках:

Детальніше: Ціна каркасного будинку в Україні

Ринок житла в Україні за останні роки настільки подорожчав, що для багатьох сімей мрія про власний житло стає все більш примарною і нездійсненною. Але час йде, сім'ї розростаються і все гостріше постає питання про розширення житлоплощі. Який же вихід?

Ковярі Черемош
Проекти канадських будинків Україна

Єдина будівельна технологія, за якою в Україні зводять якісні і доступні за ціною будинку - це канадська. Наприклад, компанія «КарпатиБудКаркас» успішно працює в цьому напрямку з 2007 року, а на сайті можна ознайомитися з фотозвітами про десятки реалізованих об'єктів та відгуками вдячних клієнтів.

Детальніше: Канадські будинки в Україні

Про неї дізнався світ завдяки канадським інженерам, і ось уже кілька десятиліть вона успішно завойовує країни і континенти. Популярність канадською технологією давно вийшла за межі Канади і Америки, але в українці змогли її оцінити на практиці відносно недавно.

20150814 200511 20160721 153858
Реалізовані будинки

Так компанія «КарпатиБудКаркас» успішно зводить будови за даною технологією з 2007 року, в тому числі житлові будинки. У каталогах на сайті можна побачити красиві сучасні проекти для житла і готові об'єкти, зведені фахівцями компанії, які знаходяться в експлуатації.

Детальніше: Будинок за канадскою технологією

Більш вдалого варіанту ніж каркасна/канадська технологія для будівництва таких  об'єктів  як баня або сауна годі й шукати. Такої думки також і наші замовники з Київщини, де вже зараз відбуваються роботи над реалізацією проекту.

17в 15в

Детальніше: Каркасне будівництво бані на Київщині с. Плахтянка

Каркасне будівництво дозволяє зводити будівлі різної складності та призначення. Одним з  напрямків нашого будівництва є зведення церков по каркасно щитовій технології. Таким чимом можна скоротити не тільки терміни реалізації а і кінцеву вартість будівництва. Одна з дерев'яно-каркасних церков  яка на сьогодні в процесі будівництва знаходиться в м. Обухів. 

КБК Стрий 4  0000 КБК Стрий 4  0001

Детальніше: Дерев'яна каркасна церква в м. Обухів