”
 • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Якщо ціни на житло в Україні невпинно піднімаються, а доходи громадян, на жаль, не встигають рости також стрімко, то вартість каркасних будинків приємно дивує своєю доступністю і стабільністю цін.

56 4 12
Готові пропозиції для будівництва

Зростаюча популярність каркасного будівництва закономірна, адже замовники отримують високоякісне житло за унікальною канадською технологією, яка відповідає всім сучасним вимогам до наступних характеристиках:

 • міцності;
 • зносостійкості;
 • екологічної безпеки;
 • теплоізоляції;
 • термінами будівництва.

Каркасні будинки: вартість сьогодні

У це важко повірити, але каркасний будинок, який фахівці компанії «КарпатиБудКаркас» зводять за кілька місяців, коштує дешевше міської квартири в новобудові. Звичайно, вартість готового об'єкта залежить від багатьох факторів: складності проекту, житлової площі будівлі, додаткових елементів (гараж, мансарда, тераса і т д.) Але в підсумку, навіть кінцева вартість виглядає більш привабливо, ніж будь-який міський аналог житлоплощі.

В середньому, ціна 1 квадратного метра каркасного будинку складає 8 000 гривен. Жодна сучасна будівельна технологія таких цін запропонувати не може.

Коваль Сонячний
Проекти сучасних каркасних будинків

Вартість будівництва каркасного будинку в порівнянні зі звичайними технологіями

Реалії сучасного будівництва такі, що постійно дорожчає земля під забудову, будматеріали, спецтехніка. В результаті отримуємо наступну картину: починається звичайне будівництво за однією ціною, а через кілька років, коли роботи добігають кінця, то ціна вже зовсім інша. І замовник змушений оплачувати будівництво своєї житлоплощі вже на 10-30% дорожче, ніж планував.

Каркасний будинок має фіксовану ціну на момент укладення договору з клієнтом. Роботи займають всього декілька місяців і не вимагають залучення спецтехніки. Тому ймовірність переплати з боку замовника практично виключена.

Чому вартість каркасного будівництва не зростає?

Кожен проект каркасного житла вже містить точні розрахункові дані, за якими фахівці без праці підберуть види і обсяги будматеріалів. Тому після укладення договору на будівництво об'єкта з компанією «КарпатиБудКаркас» відразу закуповуються всі необхідні матеріали в потрібній кількості.

fasad2 20151030 164708
Побудовані каркасні будинки

Будівельні етапи виконуються точно в термін, встановлений договором. Тому до моменту здачі готового об'єкта його вартість не змінюється, навіть якщо в цей час в країні були коливання на валютному ринку, сталася інфляція, черговий раз підвищилися ціни і т.д.

Більш вигідної пропозиції на ринку житла вам сьогодні годі й шукати. Тому не сумнівайтеся, а краще телефонуйте нам прямо сьогодні, обговоримо деталі нашої співпраці.

Ринок житла в Україні за останні роки настільки подорожчав, що для багатьох сімей мрія про власний житло стає все більш примарною і нездійсненною. Але час йде, сім'ї розростаються і все гостріше постає питання про розширення житлоплощі. Який же вихід?

Ковярі Черемош
Проекти канадських будинків Україна

Єдина будівельна технологія, за якою в Україні зводять якісні і доступні за ціною будинку - це канадська. Наприклад, компанія «КарпатиБудКаркас» успішно працює в цьому напрямку з 2007 року, а на сайті можна ознайомитися з фотозвітами про десятки реалізованих об'єктів та відгуками вдячних клієнтів.

Детальніше: Канадські будинки в Україні

Про неї дізнався світ завдяки канадським інженерам, і ось уже кілька десятиліть вона успішно завойовує країни і континенти. Популярність канадською технологією давно вийшла за межі Канади і Америки, але в українці змогли її оцінити на практиці відносно недавно.

20150814 200511 20160721 153858
Реалізовані будинки

Так компанія «КарпатиБудКаркас» успішно зводить будови за даною технологією з 2007 року, в тому числі житлові будинки. У каталогах на сайті можна побачити красиві сучасні проекти для житла і готові об'єкти, зведені фахівцями компанії, які знаходяться в експлуатації.

Детальніше: Будинок за канадскою технологією

Більш вдалого варіанту ніж каркасна/канадська технологія для будівництва таких  об'єктів  як баня або сауна годі й шукати. Такої думки також і наші замовники з Київщини, де вже зараз відбуваються роботи над реалізацією проекту.

17в 15в

Детальніше: Каркасне будівництво бані на Київщині с. Плахтянка

Каркасне будівництво дозволяє зводити будівлі різної складності та призначення. Одним з  напрямків нашого будівництва є зведення церков по каркасно щитовій технології. Таким чимом можна скоротити не тільки терміни реалізації а і кінцеву вартість будівництва. Одна з дерев'яно-каркасних церков  яка на сьогодні в процесі будівництва знаходиться в м. Обухів. 

КБК Стрий 4 0000 КБК Стрий 4 0001

Детальніше: Дерев'яна каркасна церква в м. Обухів

Каркасна канадська технологія дозволяє зводити будівлі різні за складністю та призначенням. Серед переліку будівель зведенням яких займається компанія КарпатиБудКаркас є і деревяні церкви та храми. Один з таких в процесі будівництва знаходиться в м. Червоноград на Львівщині.

ACCamera5 ACCamera6

Детальніше: Церква по каркасній технології в м. Червоноград

1ll 2full

Одним з замовлень в кінці будівельного сезону є реконструкція ферми в Луганській області.
Згідно договору нашою задачею є:

 • демонтаж даху по всьому периметру,
 • монтаж нової стропильної частини 
 • покриття даху профнастилом.
 • утеплення даху мінеральною ватою та
 • підшиття ОСБ плитою. 
 • обшиття фасаду металевим профнастилом.

Детальніше: Реконструкція ферми в м. Сватово

Побудувати будинок для своєї родини - справа благородна, та життєво необхідна. Затишок і турбота, якою ви оповиєте свою сім'ю зараз, повернуться до вас на схилі років сторицею. Але починати втілювати свою заповітну мрію про власний житло треба з вибору проекту або пакету проектно-кошторисної документації. Як це зробити правильно, і які вони бувають, ми і підкажемо в цій статті.

28

Детальніше: Як вибрати проект будинку

Кожна людина намагається зробити свою оселю затишнішою, теплішою та економічнішою. Питання високої енергоефективності є важливим, бо тепловтрати через вікна досить значні, тож, затрати на опалення будуть теж відчутні.

Screenshot 3

Якість віконних блоків та коректне їх монтування значно знизять теплові втрати. Основну увагу при встановленні конструкції, необхідно приділити монтажним роботам, оскільки, в більшості випадків, сам віконний матеріал сертифікований та виготовлений за всіма вимогами ДСТУ.

Детальніше: Теплий монтаж вікон

Наступним обєктом замовлення якого ми взяли в розробку є невелика церква поблизу міста Вишневе що на Київщині.

01 04

Детальніше: Будівництво церкви в м. Вишневе