”
  • Будинок - 97 м2 за 500 000 грн.
:

dk1

1ll 2full

Одним з замовлень в кінці будівельного сезону є реконструкція ферми в Луганській області.
Згідно договору нашою задачею є:

  • демонтаж даху по всьому периметру,
  • монтаж нової стропильної частини 
  • покриття даху профнастилом.
  • утеплення даху мінеральною ватою та
  • підшиття ОСБ плитою. 
  • обшиття фасаду металевим профнастилом.

Детальніше: Реконструкція ферми в м. Сватово

Побудувати будинок для своєї родини - справа благородна, та життєво необхідна. Затишок і турбота, якою ви оповиєте свою сім'ю зараз, повернуться до вас на схилі років сторицею. Але починати втілювати свою заповітну мрію про власний житло треба з вибору проекту або пакету проектно-кошторисної документації. Як це зробити правильно, і які вони бувають, ми і підкажемо в цій статті.

28

Детальніше: Як вибрати проект будинку

Наступним обєктом замовлення якого ми взяли в розробку є невелика церква поблизу міста Вишневе що на Київщині.

1400571723 БББ

Детальніше: Будівництво церкви в м. Вишневе

Спектр робіт будівельної компанії КарпатиБудКаркас надзвичайно різноманітний. Наша команда володіє досвідом виведення не тільки будинків, дачних котеджів, але і кафе, церков і часовен, будинків відпочинку та інших об'єктів.

Будівництво саун по каркасній технології

IMG 3691 IMG 3693
 IMG 3704 IMG 3694

Не рідко канадське будівництво використовується для зведення бань та саун. Завдяки своєму зовнішньому вигляду та енергоефективності такі споруди надзвичайно популярні. В зокрема, в Буковелі нами було здійснено проект бані, замовлений клієнтом, з яким наша команда вже доводиться співпрацювати раніше.

Детальніше: Будівництво бані

Наші туристи за кордоном завжди звертають увагу на те, в яких зручних та практичних будинках живуть люди. Легкие снаружи, на невисоких фундаментах, красиво і стильно оформлені. Внутрі приятно пахнет деревною, влітку не чувствується жара, а зимою немає холодних сквуванків, які видують тепло. Всі вони побудовані за унікальною канадською технологією, яка вже кілька десятиліть впевнено завоює світ, завдяки своїй практичності та доступності.

КБК Ужгород   2 0002 КБК Миколаев  0000
Проекти канадських будинків

Детальніше: Канадські будинки

Якщо раніше практично кожна молода сім'я в Україні могла собі дозволити купити будинок в розстрочку або побудувати кооперативну квартиру, то сьогодні рівень зарплат і цін на житло дають можливість тільки мріяти про це. На тлі такої несприятливої ​​економічної обстановки каркасне будівництво будинків - розумне рішення за прийнятну ціну. У чому ж вигода такої пропозиції для молодої сім'ї?

render 1render1
Пропозиції по будівництву

Детальніше: Каркасні будинки: ціна та її обгрунтування

IMG 3749 IMG 3754

Івано-Франківська, Київська а тепер і у Львівскій області йде процес будівництва будинку про проекту Бузова.   Один з десяти обєктів які зараз в роботі знаходиться неподалік м. Давидів в с. Черепин.  Якісне планування з раціональним використанням площі будинку в поєднанні з привабливим інтерєром зумовили популярність даного проекту. Його вартість в комплектації під ключ, а саме таку було замовлено,  становить 920 000 гривень

Детальніше: Каркаcне будівництво на Львівщині в с. Черепин

IMG 1703 IMG 1708

З проектів, виконаних протягом останніх років компанією КарпатиБудКаркас, чимала частина припадає на Київ і Київську область. Така популярність пояснюється порівняно невисокою вартістю матеріалів і будівельних робіт, пов'язаних з будівництвом каркасних будівель.
Чергова будівля, яку належало звести нашій команді, також розташована в Київській області, а саме - в селищі Миколаївка.

Детальніше: Каркасно щитовий будинок

IMG 2895 IMG 2892

Чарівні пейзажі Прикарпаття як ніякі інші мають у своєму розпорядженні до тихого сімейного відпочинку - саме тому будівництво каркасних дачних будинків так поширене в цій місцевості.

Детальніше: Дачні каркасні будинки під ключ

терен фін 2

Дачний будинок - мрія багатьох. Всім хочеться втекти від міської метушні, і відпочити ближче до природи. Так ось наші замовники таки вирішили здійснити свою мрію і побудувати заміський дачний будиночок.

27 29

Детальніше: Дачний каркасний будинок в Харкові