”
  • Будинок - 97 м2 за 500 000 грн.
:

dk1

ACCamera ACCamera1

Будівництво невеликої бані є одним з проектів які зараз в роботі компанії Карпати Буд Каркас. Невеличке приміщення бані з парною передбанником савузлом та технічними приміщенням в компалектації під ключ замовили наші клієнти з якими ми співпрацюємо вже не вперше. Рік тому ми вже виконували для будівництво котеджу по каркасній технології, а тепер в тому ж стилі та кольоровій гаммі повинні здати лазню . Вартість будівництва даного проекту в комплектації під ключ становить 278 000 грн.

Детальніше: Будівництво бані в Буковелі

Наші туристи за кордоном завжди звертають увагу на те, в яких зручних та практичних будинках живуть люди. Легкие снаружи, на невисоких фундаментах, красиво і стильно оформлені. Внутрі приятно пахнет деревною, влітку не чувствується жара, а зимою немає холодних сквуванків, які видують тепло. Всі вони побудовані за унікальною канадською технологією, яка вже кілька десятиліть впевнено завоює світ, завдяки своїй практичності та доступності.

КБК Ужгород   2 0002 КБК Миколаев  0000
Проекти канадських будинків

Детальніше: Канадські будинки

Якщо раніше практично кожна молода сім'я в Україні могла собі дозволити купити будинок в розстрочку або побудувати кооперативну квартиру, то сьогодні рівень зарплат і цін на житло дають можливість тільки мріяти про це. На тлі такої несприятливої ​​економічної обстановки каркасне будівництво будинків - розумне рішення за прийнятну ціну. У чому ж вигода такої пропозиції для молодої сім'ї?

render 1render1
Пропозиції по будівництву

Детальніше: Каркасні будинки: ціна та її обгрунтування

12

Івано-Франківська, Київська а тепер і у Львівскій області йде процес будівництва будинку про проекту Бузова.   Один з десяти обєктів які зараз в роботі знаходиться неподалік м. Давидів в с. Черепин.  Якісне планування з раціональним використанням площі будинку в поєднанні з привабливим інтерєром зумовили популярність даного проекту. Його вартість в комплектації під ключ, а саме таку було замовлено,  становить 920 000 гривень

Детальніше: Каркаcне будівництво на Львівщині в с. Черепин

КБК Миколаев  0001

 Друзі, ми знову в Києві. Саме так, Київщина є лідером будівництва по каркасній технології, На сьогоднішній день там 4 об'єкти в процесі будівництва. Один з них ми покажемо вам в даній статті.

КБК Миколаев  0000 КБК Миколаев  0003

 Проект цього будинку розроблявся архітектурним відділом компанії КарпатиБудКаркас конкретно для замовника, враховуючи його бачення та побажання. Тому в результаті ми отримали будинок на 98 квадратних метрів на три спальні та з великою кухнею/вітальнею. А велика тераса є чудовним доповненням до загальної концепції будинку.

Детальніше: Будинок каркасний в Миколаївці. Київська область

IMG 2895 IMG 2892

Чарівні пейзажі Прикарпаття як ніякі інші мають у своєму розпорядженні до тихого сімейного відпочинку - саме тому будівництво каркасних дачних будинків так поширене в цій місцевості.

Детальніше: Дачні каркасні будинки під ключ

29

Дачний будинок - мрія багатьох. Всім хочеться відпочити від міської метушні, і відпочити ближче до природи. Так ось наші замовники таки вирішили здійснити свою мрію і побудувати заміський дачний будиночок.

2628

Детальніше: Дачний каркасний будинок в Харкові.

0-02-05-1f6d37e1d90cc666d7437a01507757a571c20fcabde0d7c51ee0366e06397146 full 0-02-05-acea91a6a81fa36d7d21896d837cc3b1d65e39ce8f78a31325e2a1d802e3489e full

Мабуть ви помітили що велику частину наших будівництв займають саме храми. В цій статті йтиме мова саме про будівництво церкви на Харківщині. 

Детальніше: Будівництво церкви на Харківщині

ACCamera1

Нашим лідером по будівництву каркасних будинків є Київщина, саме з цієї області наші нові замовники. Їхнім бажанням було побудувати для себе будинок для постійного проживання площею  до 100 кв. м.  в чому ми їм і допоможемо.

ACCamera2 ACCamera4

Недивлячись на зовнішню візуальну простоту, всередині будинок є досить фунціональним. На площі 96  кв. м. було розміщено велику вітальню, три спальні, ванну кімнату та санвузол. Цього більш ніж достатньо для комфортного заміського життя. 

Детальніше: Колонщина - будинки каркасні в Києві

20

Більшість з нас живучи в шумному мегаполісі, чи просто в невеликому місті має бажання вирватись ближче до природи, тобто на дачу.  Тому популярністю в каркасному будівництві окрім будинків для постійного проживання  користуються і дачні будинки. Зведення саме  такого будинку є нашим черговим замовленням. 

221211

Детальніше: Дачний будинок у Львові. Початок будівництва