Проект какарно-щитового будинку

Компанія “Карпати Буд Каркас”, не зупиняється. Ми почали будівництво невеликого дерев’яно­каркасного будинку по проекту “Яр” у передмісті Львову.

Проект “яр” від БК “КарпатиБудКаркас” являє собою компактний будинок мансардного типу з сауною, загальною площею 56,5 м.кв. На першому поверсі ми розмістили сауну (4,7м.кв), санвузол(3,7м.кв),прихожу(1,4м.кв), технічне приміщення(1,5 м.кв) та вітальню поєднаною з кухнею (14,8 м.кв), а на другому поверсі, по бажанню замовника, ми розмістили коридор(4,9 м.кв) та дві відпочинкові кімнати (9 та 11,4 м.кв).

 

З самого початку, замовник планував збудувати будинок каркасного типу для непостійного проживання, але дякуючи плануванню, цей канадський будинок може використовуватись й на постійній остові. Ще одна особливість цього будинку є простора тераса площею 14 м.кв. котру в теплі, літні дні можна використовувати як їдальню.

На разі обсяг робіт виглядає так:

  1. Стовпчастий фундамент,
  2. Дерев’яна платформа,
  3. Дерев’яний каркас 1­го та мансардного поверху,
  4. Утеплення стін та перестінків,
  5. Стропильна частина даху,
  6. Крівля даху з металочерепиці.

Слідкуйте за новинами Будівельної Компанії “Карпати Буд Каркас” та підписуйтесь на оновлення в соціальних мережах. Будьте в курсі всіх подій, адже ми працюємо для вас разом з вами!