Що потрібно знати про канадську технологію будівництва

В самий розпал будівельного марафону 2015 року, БК “КарпатиБудКаркас” починає реалізацію проекту компактного, гостьового будинку в котеджному містечку VIP класу ГрінХілс, що знаходиться поблизу міста Київ. З самого початку, клієнт побажав, щоб на невеликій площі (50 м.кв), команда “Карпати Буд Каркас” побудувала будинок в котрому можна жити на постійній основі, також ми визначились і з комплектацією, а саме “Під Ключ” + повний косметичний ремонт зі стилістикою “Прованс” – так народився проект “Брайт”

Після погодження всіх, в тому числі й найдрібніших питань, ми створили 3д зображення екстер’єру та інтер’єру, котре погодив замовник і приступили до практичної реалізації каркасного будинку по проекту “Брайт”. План будинку передбачає простору вітальню, кухню, санвузол, та дві спальні кімнати, в одній з котрих є доступ до гардеробу, а також невелику літню терасу для відпочинку.

Будинки з каркасу. Етапи будівництва

Першим етапом будівництва було зведення стовбчастого (свайного) фундаменту, який індивідуально був спроектований із врахуванням навантаження під конкретний будинок. Спорудивши утеплену деревяну платформу на фундаменті, робота продовжилась вже над зведенням силового каркасу  та стропильної частини конструкції даху. Закіничши роботи над каркасом та покривши дах (а покрито його там було бітумною черепицею), настав етап монтажу вікон та дверей, а також фасадних робіт. Головним  фасадним матеріалом для нашого каркасного будинку було вибрано деревяний фальшбрус який було покрито фарбою, також повністю деревяним є софіт.

Закінчивши попередні етапи, технологія будівництва каркасних будинків дозволяє робити утеплення стін. Нагадаємо, що компанія КарпатиБудКаркас в своїх  будинках  в якості утеплювача як зовнішніх стін, так і платформи та даху використовує виключно мінеральну вату европейського виробника Isover, а також використовується супердифузійна мембрана яка недозволяє волозі потрапити в утеплювач із зовнішнього середовища.

Так як  була замовлена комплектація цього будинку під  ключ, то вслід за утепленням прийшов час прокладки комунікацій та обшиття внутрішніх стін будинку. В наших будинках електрична мережа та труби опелення розмішуються не в самих стінах та утеплювачі а між стіною та оздоблювальним матеріалом,  в даному випадку це гіпсокартон. Таке рішення є єдино вірним, адже не порушується цілісність несучих стін каркасу та спрощується будь який ремонт, що може виникнути в процесі експлуатації.

Зазвичай після обшиття внутрішніх стін, встановлення опалення та всіх інших комунікації,  закінчується наша робота і обєкт приймає замовник, але на цей раз перед компанією стояла ще одна задача, це внутрішній фінішний ремонт, як згадувалось вище, в стилі Прованс. Щоб дотриматись стилістики стіни було вмонтовано камін, поклеєно  шпалери світлих тонів, а загальну атмосферу доповнили деревяні меблі.

Підводячи підсумки можна додати, що роботи над даним будинком тривали біля 4,5 місяців після чого ключі від будинку який  повністю готовим до проживання було віддано власникам.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити