”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Зараз триває будівництво недільної школи в полтавській обласі. Ця будівля розташована на території діючої церкви! Причиною будівництва недільної школи по канадській технології стало звичайне порівняння. Справа в тому, що отець Олег (настоятель) замовляв у нас будівництво церкви у 2014 році по канадській технології. 

НШ Гад в2 - 1 НШ Гад в - 1

 

Також він являється настоятелем ще однієї церкви (на території котрої будуємо недільну школу) збудованої з Д-подібної колоди. За словами отця Олега, енергоефективність та шумоізоляція в церкві збудованій за нашою технологією - значно краща. Незмінною перевагою будівництва за канадською технологією, є те, що при монтажі немає необхідності використовувати важку техніку. Безпосередньо біля будівельного майданчика, ростуть квіти… А зараз уявіть як би виглядало будівництво та ділянка довкола під час будівництва за допомогою іншої технології (газобетон, цегла тощо).

НШ Гад - 1 НШ Гад - 2

Також слід зауважити, що термін будівництва з використанням канадської технології значно менший, дякуючи легкості конструкції та правильному плануванні всіх етапів. Для будівництва недільної школи, по канадській технології, був вибраний проект “Розман”, та адаптований під конкретні цілі. Зовнішнє оздоблення це імітація брусу, вибиралось для естетичного та архітектурного поєднання з церквою, про котру писали раніше. Внутріннє оздоблення - дерев’яна вагонка. Вся конструкція стоятиме на стовбчастому фундаменті, та дерев’яній, утепленій платформі.

Орієнтовний час будівництва (від підписання договору до здачі замовнику) 2 місяці.

P.S. 20/06/2015 Будівництво завершене, з результатом можна ознайомитись за посиланням.

 

НШ Гад - 3 НШ Гад - 4

http://karpatybud.com.ua/uk/realizovani-objects/page-2#project-105