Канадський каркасний будинок

Каркасний будинок, будівництво якого замовив наш новий клієнт – фахівець в сфері IT-технологій – являє собою невелике затишне приміщення в сучасному стилі загальною площею 54 м². Саме такий проект вибрала молода сім’я, яка бажає обзавестися власними апартаментами для гірського відпочинку в чудовому місті Славське.

Компактне будівля складатиметься з вітальні, спальні, кухні-їдальні, передпокої, гардероба, технічного приміщення і ванною. Його родзинкою стали дві тераси, що відкривають вид на гірський пейзаж одночасно з двох сторін. Розміщений на мальовничій горі будинок буде виконаний за проектом, що носить її назву – «Погар».

Чому будинок каркасний?

Будівництво за канадською технологією практикується в Україні порівняно недовго, але будівлі, зведені за цією технологією, користуються все більшим попитом серед забудовників. Головною особливістю таких будинків є наявність каркаса, що представляє основу для подальших будівельних робіт.

Каркасні споруди відрізняються функціональністю і енергоефективністю поряд з доступною ціною. Простота будівництва дозволяє здійснювати його, не вдаючись до допомоги великої будівельної техніки – важлива умова для жителів важкопрохідних гірських районів.

Як відбувається будівництво канадських каркасних будинків під ключ

Комплектація будинку під ключ, яку вибрав замовник, має на увазі проведення всіх будівельних робіт, починаючи від створення фундаменту і закінчуючи внутрішньою обробкою стін. Середній термін виконання такого проекту становить кілька місяців. Зокрема, невеликий будиночок за проектом «Погар» планувалося здати в експлуатацію через 2,5 місяці після початку будівельних робіт.

В спектр робіт по здійсненню проекту увійшли наступні напрямки:

    • створення стовпчастого фундаменту з дерев’яною платформою;
    • зведення каркаса і стін;
    • будівництво даху з металочерепиці;
    • оздоблення фасаду вертикально розташованим фальшбрусом в кольорі «графіт»;
    • внутрішньо оформлення приміщення.

На особливу увагу заслуговують вікна цього будинку – великі, панорамні, що відкривають приголомшливий вид на гори і візуально збільшують внутрішній простір кімнат. Щоб рами гармоніювали з кольором фасаду, вони були заламініровать під темне дерево – відмінний хід, що надає дому стильний вигляд.

Як утеплювач для стін виступила мінеральна вата – екологічно чистий матеріал, який є, крім усього іншого, чудовим звукоизолятором.

Погодні умови дозволили команді значно прискорити темп будівельних робіт: вже через 45 днів після старту сім’я отримала заповітний ключ. Затишний і елегантний гірський каркасний будинок був зведений в рекордний термін, чим невимовно порадував власника, який одразу запланував новорічну вечірку в новому житлі.