Канадський каркасний будинок

Канадський каркасний будинок, будівництво якого замовив наш новий клієнт – фахівець в сфері IT-технологій – являє собою невелике затишне приміщення в сучасному стилі загальною площею 54 м². Саме такий проект канадського каркасного будинку вибрала молода сім’я, яка бажає обзавестися власними апартаментами для гірського відпочинку в чудовому місті Славське.

Канадський каркасний будинок фото
Канадський каркасний будинок фото

Компактна будівля складається з вітальні, спальні, кухні-їдальні, передпокої, гардероба, технічного приміщення і ванною. Його родзинкою стали дві тераси, що відкривають вид на гірський пейзаж одночасно з двох сторін. Компанія «КарпатиБудКаркас» має в асортименті кілька десятків готових до реалізації варіантів будинків, у нас є проекти на різний «смак і колір». Розміщений на мальовничій горі будинок виконаний за проектом, що носить її ім’я – «Погар».

Переваги канадських каркасних будинків

Будівництво за канадською технологією практикується в Україні порівняно недовго, але будівлі, зведені за цією технологією, користуються все більшим попитом серед забудовників. Ми маємо великий досвід в цій сфері і з кожним роком реалізуємо все більше каркасних будинків за канадською технологією під ключ. Головною особливістю таких будинків є наявність каркаса, що представляє основу для подальших будівельних робіт.

Каркасні споруди відрізняються функціональністю і енергоефективністю поряд з доступною ціною. Простота будівництва дозволяє здійснювати його, не вдаючись до допомоги великої будівельної техніки – важлива умова для жителів важкопрохідних гірських районів. Щоб потенційні замовники могли оцінити особливості будівництва за цим методом, ми викладаємо фото будівель і процесу їх складання на сайті.

Переваги канадських каркасних будинків зображення
Переваги канадських каркасних будинків відео

Як відбувається будівництво канадських будинків під ключ

Ціна каркасного канадського будинку перш за все залежить від обраної комплектації. Ми пропонуємо три варіанти: «Каркас», «Каркас +», «Будинок під ключ». Комплектація канадського будинку під ключ, яку вибрав замовник, має на увазі проведення всіх будівельних робіт, починаючи від створення фундаменту і закінчуючи внутрішньою обробкою стін. Середній термін виконання такого проекту становить кілька місяців. Дана технологія будівництва дозволяє завершити будівництво всього за один сезон. Зокрема, невеликий будиночок за проектом «Погар» планувалося здати в експлуатацію через 2,5 місяці після початку будівельних робіт.

Канадська технологія будівництва каркасних будинків

В спектр робіт по здійсненню проекту канадського будинку увійшли наступні напрямки:

    • створення стовпчастого фундаменту з дерев’яною платформою;
    • зведення каркаса і стін;
    • будівництво даху з металочерепиці;
    • оздоблення фасаду вертикально розташованим фальшбрусом в кольорі «графіт»;
    • внутрішньо оформлення приміщення.
Канадська технологія будівництва каркасних будинків процесс
Канадська технологія будівництва каркасних будинків фото

На особливу увагу заслуговують вікна цього будинку – великі, панорамні, що відкривають приголомшливий вид на гори і візуально збільшують внутрішній простір кімнат. Щоб рами гармоніювали з кольором фасаду, вони були ламіновані під темне дерево – відмінний хід, що надає дому стильний вигляд.

В ціну під ключ входить завершення всіх видів робіт, в тому числі утеплення будинку. Як утеплювач для стін виступила мінеральна вата – екологічно чистий матеріал, який є, крім усього іншого, чудовим звукоізолятором.

Канадське будівництво каркасних будинків – найшвидший спосіб побудувати затишне житло. Погодні умови дозволили команді значно прискорити темп будівельних робіт: вже через 45 днів після старту сім’я отримала заповітний ключ. Затишний і елегантний гірський канадський будинок був зведений в рекордний термін, чим невимовно порадував власника, той запланував новорічну вечірку уже в новому житлі. Замовник був задоволений остаточним результатом, як і інші клієнти, які розмістили свої відгуки про канадську технологію побудови затишних дерев’яних будиночків.