”
  • Будинок - 97 м2 за 500 000 грн.
:

dk1

Будівельна компанія КарпатиБудКаркас займається виключно каркасним будівництвом за канадською технологією, але окрім реалізації котеджів, дачних будинків та комерційної нерухомості, одним з напрямків нашої діяльності є будівництво культових споруд: церкви, храми, каплички, недільні школи тощо.

.Фото - 1

На даний момент ми ведемо будівництво храму по канадській технології в селищі Водяна Балка, що знаходиться поряд смт. Деканька (Полтавська область). Після узгодження всіх питань, що стосуються проекту та планування, ми створили макет, який дозволив замовнику оцінити архітектуру даної будівлі в повному об'ємі. Так ми розпочали будівництво трьох’ярусної церкви (висота до куполу - 11,4м), загальною площею 115 квадратних метрів, де площа першого ярусу 95 м.кв., а площа хорів 20 м.кв.

ЦерСТмак - 1 ЦерСТмак - 2

08/10/2015 На сьогоднішній день ми завершили основні будівельні роботи, а саме: фундаментні роботи, зведення каркасу та приступили до покрівельних робіт. До кінця 2015 року ми плануємо встановити металопластикові вікна, вхідні (металеві) двері та повністю закінчити покрівельні роботи. Натомість фасадні та оздоблювальні роботи розпочнуться на початку 2016 року (орієнтовно лютий - березень, залежно від погодних умов).

ЦерСТ - 6 ЦерСТ - 7

ЦерСТ - 8 ЦерСТ - 9

Перевагами дерев’яно каркасних будівель є темп будівництва (приблизно 4-5 місяців для виконання даного проекту), для порівняння - будівництво аналогічної церкви з каменю може розтягнутися на 3-4 роки. Не слід забувати про економічну обґрунтованість, а також енергоефективність канадської технології загалом.

b - 1 b - 2

15/02/2016 Після зимових канікул ми повертаємось до будівництва Церкви в селищі Водяна Балка. На сьогодні проведений весь комплекс робіт пов’язаний з крівлею даху, утепленням каркасу та стропильної частини а також проведенням електромережі в середині будівлі.

 

Серед побудованих нами об'єктів є:

ЦерСТ - 2 ЦерСТ - 11

церква у місті Гадяч

ЦерСТ - 3 ЦерСТ - 12

церква в Дніпропетровську

ЦерСТ - 4 ЦерСТ - 13

церква на Чернігівщині

ЦерСТ - 1 ЦерСТ - 10

Недільна школа в м.Гадяч.

 

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами. Ми охоче розповімо вам більше про каркасну технологію будівництва.