Будинок під ключ каркасний

Проект «Бузова» являє собою план зведення надзвичайно красивого і комфортного будинку загальною площею в 100 квадратних метрів. Проектом передбачені три спальні кімнати і простора кухня, поєднана з їдальнею і примикає до широкої терасі. Також місця вистачило на велику ванну кімнату, санвузол для гостей і котельню. Саме такий будинок потрібно було побудувати нашій команді в передмісті Івано-Франківська.

Будівництво каркасного будинку під ключ

 Відмінною особливістю канадської технології виступає її простота і можливість здійснення проекту в стислі терміни. Щоб побудувати каркасний будинок такого масштабу як «Бузова», компанії знадобилися 3,5 місяці – саме стільки часу тривали роботи, передбачені комплектацією «під ключ».
 
Підготовчий етап
 
Перед тим, як почати будівництво нового будинку, нам треба було розчистити місце, демонтувавши стару споруду. Зведена в 1948 році, вона не витримувала ніякого порівняння з енергоефективності та зручності планування з каркасними будівлями.

Коли місце для будівництва було підготовлено, прийшла черга створення комбінованого фундаменту, а також зовнішніх і внутрішніх будівельних робіт.

Каркас і стіни

Власне, створення каркаса і є головною умовою і особливістю будівництва каркасного будинку під ключ. Як матеріал використовується виключно карпатська деревина, що пройшла просушування, а також спеціальну біологічну і протипожежну обробку.

Для наповнення стін – як зовнішніх, так і внутрішніх – використовується мінеральна вата, що володіє відмінними тепло- і звукоізоляційні властивості. Товщина шару, що утеплює для стін становить 200 міліметрів, для стелі – 250. Для оформлення фасаду ми використовували декоративну штукатурку «Короїд».

Дах

Серед покрівельних матеріалів замовник віддав перевагу металочерепиці. Легка і міцна, вона відмінно виглядає на будівлях будь-якого типу завдяки багатій палітрі кольорів, а невисока ціна робить її дуже популярною серед забудовників.

Як і передбачалося, будівництво каркаса і даху зайняло 5 тижнів.

Внутрішні роботи

 Будинки під ключ – каркасні або з будь-якого іншого матеріалу – вважаються готовими до передачі в користування власнику лише після того, як в них буде виконано весь спектр робіт, що робить будівлю придатним для житла. Усередині каркасного будинку, побудованого за проектом «Бузова», команді потрібно було виконати наступні умови договору:

    • обшивка стін гіпсокартоном;
    • установка вхідних дверей і вікон;
    • підведення комунікацій.

Текрміни, передбачені договором, були суворо дотримані, і красень-будинок повністю готовий до експлуатації.