”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Головною особливістю нового проекту БК "Карпати Буд Каркас" було місце знаходження майбутньої будівлі — с. Поляниця де знаходиться найвідоміший гірськолижний курорт України Буковель.

20160703 181310 20160703 181359

Поставлене перед нами завдання передбачало зведення каркасного будинку, який можна було б використовувати для постійного проживання. В зимовий період передбачається здавання в оренду частини дому.

Каркасний будинок по канадській технології для гірського відпочинку

Треба зауважити, що каркасний будинок якнайкраще підходить для відпочинку, а якщо зважати  на специфіку гірської місцевості — це просто ідеальний варіант. Існують принаймні дві причини, щоб віддати перевагу саме цьому виду житла в гірському районі:

  • мінеральний наповнювач для стін, що застосовується для утеплення, одночасно грає й роль шумоізолятора ― безсумнівна перевага в порівнянні з іншими популярними технологіями, основаними на використанні профільованого брусу та дерев’яного зрубу;
  • можливість уникнути використання важкої будівельної техніки — бульдозерів, екскаваторів тощо: канадська технологія будівництва будинку дозволяє обійтися без них, що на практиці значно спрощує здійснення будівельних робіт в гірській місцевості.
  • проведення комунікацій (електрика, водопровід, каналізація);
  • організація системи опалення (установка опалювального обладнання та приладів для забезпечення приміщення гарячою водою);
  • оздоблення внутрішньої частини стін.

Як будуються канадські будинки під ключ

Зведення дому в Буковелі може служити класичним прикладом будівництва за канадською технологією. Спектр проведених робіт можна умовно поділити на кілька етапів, здійснення яких займає всього кілька місяців.

Створення фундаменту

Вимоги до фундаменту каркасних будівель значно нижчі в порівнянні зі спорудами з інших, більш важких матеріалів — цегли, каменю тощо. Відносна легкість деревини дозволяє зводити будівлі, використовуючи економічний стовпчастий фундамент.

20160414 103300 20160414 103420

Зведення каркасу й стін

Каркас першого та другого поверху утворюється з дерев’яного брусу, обробленого спеціальним розчином, що перешкоджає його псуванню в результаті несприятливих атмосферних впливів.

Buka - 3 20160519 183108

При будівництві стін в ролі наповнювача застосовується мінеральна вата, яка забезпечує збереження тепла в будинку й попереджає проникненню сторонніх звуків. Той же матеріал використовується і для звукоізоляції міжкімнатних стін.

Внутрішнє оздоблення будинку

Коли йдеться про будування канадських будинків під ключ, мається на увазі виконання повного обсягу робіт, по закінченні яких нова оселя стає придатною для життя. Тож всередині будівлі мали місце наступні види діяльності спеціалістів різних профілів:

Оформлення фасаду

Фасад дому, як і веранда, був оздоблений фальшбрусом ― матеріалом , виготовленим з натуральної деревини. Таке оформлення додало будинку привабливості та затишку справжньої гірської оселі.

20160703 180943 20160703 181136

Будиночок у горах готовий прийняти власників і подарувати їм незабутній відпочинок в самому серці Буковелі. Від імені привітних господарів, компанія "Карпати Буд Каркас" запрошує у гості кожного, хто бажає на власному досвіді оцінити комфорт нового каркасного будинку серед чарівних Карпатських гір