Будівництво “Пауло” в Новоград-Волинському

У міру того, як каркасні канадські будинки продовжують завойовувати популярність в Україні, проекти нашої компанії також користуються все більшим успіхом серед забудовників. Число міст, жителі яких можуть похвалитися чудовими дерев’яними будівлями, побудованими нашими фахівцями, неухильно зростає, як і кількість задоволених і вдячних замовників.

Проект «Пауло»

Проект, який ми мали втілити у життя на цей раз, мав на увазі в місті Новоград-Волинський Житомирської області. Проект під назвою «Пауло» є одним з найбільш затребуваних і популярних з нашого каталогу серед замовників. Будинок розрахований на постійне або тимчасове проживання невеликої родини. Дві просторі спальні кімнати, поєднана з кухнею вітальня, санвузол і технічне приміщення зручно розташовані на площі в 48 квадратних метрів. Широка тераса відмінно вписується в загальний дизайн будівлі, роблячи її  іще комфортнішою.

Будинок готовий до життя

Нове житло, яке ми мали звести, призначалося для літньої жінки, якій онук вирішив зробити прекрасний подарунок. До цього майбутня власниця нових апартаментів проживала в старенькому будиночку під солом’яною стріхою. Чи варто уточнювати, що комплектація, обрана замовником, передбачала виконання всіх будівельних робіт «під ключ»? Будівництво будинку за канадською технологією під ключ – звичайна практика в роботі нашої компанії, тому команда дружно взялася за справу, як тільки були обговорені всі деталі проекту.

Фундамент

Фундамент представлений бетонними сваями із закріпленою на них утепленою платформою з дерева. Завдяки відносній легкості конструкції, каркасні канадські будинки можуть бути зведені на стовпчастому фундаменті, що є додатковим плюсом даної технології.

Зовнішні види будівельних робіт

Слідом за фундаментом був зведений каркас з натуральної деревини. Зроблений з хвойних порід дерев, він оброблений біозахисними і протипожежними речовинами, що робить його одночасно екологічно чистим і безпечним матеріалом.

Стіни будинку були обшиті плитами ОСБ з використанням мінеральної вати як утеплювача. Товщина плит дорівнює 12 мм, утеплювального шару – 200 мм. Пласт мінеральної вати, використовуваної для утеплення стелі, має товщину 250 мм. Таким чином досягається максимальна енергоефективність каркасного будинку. В якості покрівельного матеріалу було віддано перевагу металочерепиці, а для оформлення фасаду – світлого вінілового сайдингу, що відрізняється довговічністю і естетичним виглядом.

Внутрішні будівельні роботи

Всередині будинку обсяг робіт включив в себе внутрішнє оздоблення стін, установку дверей і вікон, а також підведення інженерних комунікацій. Команда попрацювала на славу, будівництво будинку за канадською технологією під ключ було завершено в обумовлений термін – через 2,5 місяці після укладення договору.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити