Будівництво “Пауло” в Новоград-Волинському

Наші проекти як і загалом дерев’яно-каркасна технологія завойовують все більше прихильників в Україні. Географія міст в котрих красуються наші творіння щоразу збільшується, а кількість задоволених клієнтів зростає в геометричній прогресії. Цього разу ми завітали на житомирщину, у місто Новоград-Волинський де ми будуємо один з наших найпопулярніших проектів “Пауло”.

Проект

Проект являє собою невеликий, одноповерховий будинок, як для постійного так і тимчасового проживання невеликої сім’ї з двома просторими спальнями(9 м2 та 8,5м2), великою вітальнею з кухонним анексом (22,5 м2), санвузлом (3 м2) та тех приміщенням (2,8 м2). Більшої функціональності цьому каркасному будинку додає велика тераса.

Вимоги замовника

Оскільки замовник вирішив збудувати цей будиночок для своєї літньої бабусі, котра мешкає на цій же ж ділянці у досить старій хатинці (ще з солом’яним дахом), то було поставлено за ціль збудувати все максимально швидко та обо’вязково ПІД КЛЮЧ, щоб людина перейшла зі старої “обжитої хати” у повністю готовий будинок, без натяку на якісь незручності.

Отже КарпатиБудКаркас приступили до роботи:

Фундаментом для “Пауло” виступають бетонні армовані сваї на котрих розташована дерев’яна, утеплена платформа.

Каркас з сухої деревини хвойних порід, котра оброблена вогне-біозахистом та ОСБ плита товщиною 12мм. Та в якості накриття даху – металочерепиця.

Фасад ми оздоблюємо якісним вініловим сайдингом в світлому кольорі. Це дуже хороший матеріал для догляду, оскільки навіть за роки він не втрачає свою форму та колір.

Час будівництва цього об’єкту – 2,5 місяці.

Всі роботи по будівництву, котрі були описані в угоді – виконані. Таким чином каркасний будинок по проекту Пауло був зданий в експлуатацію вчасно.