”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

boyarka finboyarka fin1
 boyarka fin2boyarka fin3 

Чергове наше замовлення прийшлось на місто Боярка, що на Київщині. Це одноповерховий будинок загальною площею 112 кв. м. де комфортно розмістились 4 житлових кімнати та санвузол.

plan boyarka

  На ділянці нас чекав старий фундамент який було перероблено згідно плану майбутнього  каркасного будинку. Новий було виконано стовбчастим з армованою стяжкою, і після підведень всіх комунікації утеплено.

boyarka fund0 boyarka fund1

Каркасне будівництво

Каркас будинку було виготовлено з  дерев'яного бруса  попередньо обробленого вогне-біозахистом та обшито ОСБ плитою товщиною 12мм. Після накриття будівлі несучі стіни будуть утеплені мінеральною ватою Isover профі загальною товщиною 200мм. Варто додати, що ми використовуємо саме  кварцеву (мінеральну) вату, яка є негорючим та екологічно чистим  продуктом.

boyarka karkas boyarka karkas1

Дах цього будинку було виконано за допомогою стропильних ферм, а в якості покрівельного матеріалу було використано бітумну черепицю, адже беручи до уваги складність форми даху, саме такий матеріал рекомендується до використання. Між всім,  бітумна черепиця володіє хорошими шумоізоляційними властивостями. 

boyarka krysha boyarka krysha4

Ззовні стіни було покрито супердифузійною тришаровою мембраною STROTEX 1300, яка призначена для захисту від впливу зовнішньої вологи та вітру  і обшито дерев'яним фальшбрусом.  

boyarka fasad boyarka fasad1

Внутрішні стіни нашого будинку оздобили гіпсокартонною плитою 12 мм завтовшки, на який в подальшому по бажанню власників  та після підготовки буде поклеєно шпалери або плитку. Далі було прокладено внутрішню електричну мережу,  яка включає  все,  від розрахунку заземлення до встановлення  рубильників, розеток, та вимикачів.

boyarka stiny boyarka stiny1

Опалення було реалізовано шляхом встановлення двохконтурного газового котла, який працюватиме також на забезпечення будинку гарячою водою. А для підтримання комфортної температури в кімнатах встановлено радіатори.

boyarka opal boyarka opal1

Каркасний будинок під ключ  в Києві

Підсумовуючи вищевикладене  слід сказати, що термін виконання даного будинку під ключ  склав 4 місяці як і планувалось. За цей час було виконано всі вказані в договорі роботи як по будівництві так і по внутрішньому та зовнішньому оздобленню. Було встановлено внутрішню електричну мережу, опалення водопостачання, каналізацію та систему вентиляції тобто все те,  що необхідне для комфортного проживання в будинку.