Побудова каркасного будинку в м. Боярка на Київщині

На ділянці нас чекав старий фундамент який було перероблено згідно плану майбутнього  каркасного будинку. Новий було виконано стовбчастим з армованою стяжкою, і після підведень всіх комунікації утеплено.

Каркасне будівництво

Каркас будинку було виготовлено з  дерев’яного бруса  попередньо обробленого вогне-біозахистом та обшито ОСБ плитою товщиною 12мм. Після накриття будівлі несучі стіни будуть утеплені мінеральною ватою Isover профі загальною товщиною 200мм. Варто додати, що ми використовуємо саме  кварцеву (мінеральну) вату, яка є негорючим та екологічно чистим  продуктом.

Дах цього будинку було виконано за допомогою стропильних ферм, а в якості покрівельного матеріалу було використано бітумну черепицю, адже беручи до уваги складність форми даху, саме такий матеріал рекомендується до використання. Між всім,  бітумна черепиця володіє хорошими шумоізоляційними властивостями.

Ззовні стіни було покрито супердифузійною тришаровою мембраною STROTEX 1300, яка призначена для захисту від впливу зовнішньої вологи та вітру  і обшито дерев’яним фальшбрусом.  

Внутрішні стіни нашого будинку оздобили гіпсокартонною плитою 12 мм завтовшки, на який в подальшому по бажанню власників  та після підготовки буде поклеєно шпалери або плитку. Далі було прокладено внутрішню електричну мережу,  яка включає  все,  від розрахунку заземлення до встановлення  рубильників, розеток, та вимикачів.

Опалення було реалізовано шляхом встановлення двохконтурного газового котла, який працюватиме також на забезпечення будинку гарячою водою. А для підтримання комфортної температури в кімнатах встановлено радіатори.

Каркасний будинок під ключ в Києві

Підсумовуючи вищевикладене  слід сказати, що термін виконання даного будинку під ключ  склав 4 місяці як і планувалось. За цей час було виконано всі вказані в договорі роботи як по будівництві так і по внутрішньому та зовнішньому оздобленню. Було встановлено внутрішню електричну мережу, опалення водопостачання, каналізацію та систему вентиляції тобто все те,  що необхідне для комфортного проживання в будинку.