”
  • Будинок - 97 м2 за 500 000 грн.
:

dk1

yaremche

Черговий раз бригада наших будівельників направляється в мальовничу частину України, серце Карпат  в місто Яремче. Саме там посеред гір розпочинається будівництво чудового відпочинкового будинку по нашому типовому проекту Черемош, який було відредаговано за побажаннями замовників. Це буде будиночок Дуплекс, тобто розділений на дві частини з однаковим плануванням. В кожнії з них комфортно розміщено велика вітальня сантехнічий вузол та дві спальні. Не менш важливим прикрасами цього будинку стане друге світло та простора тераса.

plan yaremche1 plan yaremche

Традиціно перед самими бідівельними роботами наші спеціалісти виїжають на огляд ділянки, для того щоб врахувати форму та можливу складність рельєфу, оглянути підїзди до майбутнього будівельного майданчика. Цього разу локація котеджу який невдовзі буде побудовано приємно здивувала всіх, адже звідти відкриваються заворожуючі види на гори, які пізніше власники та гості матимуть за щастя спостерігати з вікон самого будинку.

yaremche dil  yaremche dil2

Після підготовки ділянки під будівництво почались роботи над фундаментом. Тут він  є стовпчастий, тобто свайного типу на який монтується обвязочний брус а далі вже утеплена платформа. Вона містить в собі 200 мм утеплення мінеральною ватою що зводить до мінімуму тепловтрати чаерез підлогу.

12 1 12 6

Зараз тривають роботи над зведенням несучих стін першого поверху будинку. Основою каркасу э брус 150х50 мм, проте товщина теплювача, яким на наших обєктах є мінеральна вата, складає 200 мм, тобто 150 + 50 в перенакладку, для усунення можливих містків холоду в місцях стиків. Весь пилометеріал який для цього використовується обовязково проходить вогне та біо обробку, тобто пропитується вонге та біозахисними матеріалами.

2 21 11

Закінчивши роботи над несучими стінами нашого каркасного будинку монтажники які працюють на даному обєкті взялись за обшиття зовнішньої стророни будинку осб плитою, та устилання даху покрівельним матеріалом, яким тут являється бітумна черепиця. Вона для будинків з мансардами є хорошим вибором серед конкурентних матеріалів завдяки своїм шумоізоляційним властивостям!

yaremche 5 yaremche1

Також вже здійснено монтаж вхідних дверей та вікон, і в процесі утеплення стін мінеральною ватою, товщина якої в зовнішніх стінах складає 200 мм. що забезпечує збереження тепла всередині будинку що значно зменшить витрати на опалення власникам будинку.

Фасад нашого будинку виконаний з дерев'яного фальшбрусу попередньо оброблене пропиткою Тіккуріла, в колір який віддали перевагу замовники будинку. Якщо говорити про екстер'єр, то тут залишилося закінчити терасу і змонтувати водостічну систему.

IMG 2744 IMG 2749

Повільно але впевнено ми наближаємося до здачі будинку, від якої нас відокремлює внутрішня обробка. У цьому будинку все внутрішні стіни обшиті дерев'яною вагонкою.