Будівництво канадського будинку в Яремче

Будівництво канадських будинків передбачає зведення будівель, що відрізняються один від одного за своїм стилем, конструкції і призначенню. Наприклад, здійснення незвичайного проекту чекало нас в місті Яремче на Прикарпатті. Тут, серед величних гір, нам потрібно було побудувати будинок відпочинку за типовим проектом «Черемош».

Особливості канадської технології будівництва каркасних будинків

Домівках, побудованим за канадською технологією, характерні наступні особливості:

• доступна ціна;
• енергоефективність;
• простота конструкції і зручність;
• можливість легко коригувати проекти на вимогу замовника.

Унікальність даної споруди полягала в тому, в тому, що, за бажанням клієнта, проект був видозмінений і перетворений в будинок-дуплекс загальною площею в 126 квадратних метрів, що складається з двох симетричних частин.

Кожна з половин є повноцінне будівля, призначена для відпочинку в горах – з вітальні, санвузлом, двома спальними кімнатами і терасою. Ще одна особливість даного будинку полягає в наявності другого світла.Вартість такого красеня-будинку в горах на сьогодні становить 1175000 гривень.

Будівництво канадських будинків під ключ: будинок в Прикарпатті

Будівельні роботи почалися з підготовки майданчика, на якій буде розташовано будівлю. Подальші дії команди включали кілька етапів, кожен з яких є невід’ємною частиною будівництва канадських будинків.

Робота з фундаментом канадської будівлі

Як і більшість каркасних будівель, новий будинок буде мати стовпчастий фундамент з утепленій платформою в якості нижнього статі. Шар мінеральної вати в 200 мм захистить мешканців від зимових протягів. Канадська технологія будівництва каркасних будинків відрізняється легкістю конструкції, тому заливка масивного фундаменту в цьому випадку не обов’язкова.

Будівництво каркаса і стін

Каркас виготовляється з дерев’яного бруса 150х50мм. Деревина підлягає неодмінною протипожежної та біологічної обробці, що забезпечує мешканцям безпеку і комфорт.

Стіни, виконані з ОСБ-плит, мають всередині шар мінеральної вати товщиною 200 мм. Така ж вата служить для утеплення даху будинку покрівля. В якості покриття для даху замовником була обрана бітумна черепиця – відмінне рішення для будинків з мансардою або другим світлом. М’яка структура матеріалу охороняє будівлю від шуму під час дощу або граду.

Облаштування фасаду

Фальшбрус, за допомогою якого оформлений фасад, був оброблений спеціальним просоченням Тіккуріла, пофарбувати стіни в обраний замовником колір. Металопластикові вікна заламініровать в тон основної частини фасаду, але мають більш темний відтінок. Це надає будові стильний і елегантний вигляд.

Завершальним етапом в зовнішньому облаштуванні будинку став монтаж водостічної системи.

Внутрішнє оформлення

Внутрішня частина стін обшита вагонкою, що гармонує з дерев’яними підлогами. Вся деревина пройшла належну біологічну і протипожежну обробку. Будівельні роботи були закінчені в термін, і затишний будинок готовий зустріти своїх мешканців.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити