Прибудова з надбудовою в Підлужжі.

Черговий обєкт над яким працюватиме наша компанія знаходиться в перемісті Івано-Франківська у с. Підлужжя. Це невеликий цегляний будинок до якого запроектована прибудова з терасою, а також перероблятиметься вся дахова частина будинку.  На сьогоднішній день там травають роботи над заливкою фундаменту майбутньої каркасної прибудови.

За тиждень роботи на обєкті ми вже маємо готовий стовбчастий фундамент, на який вже зараз монтується платформа. Традиційно в каркасному будівництві якщо заливається саме стовбчастий фундамент, тоді платформу утеплюється 200 мм мінеральної вати. Після закінчення робіт над платформою почнеться зведення несучих стін каркасу.

На даний час повністю зведено каркас першого поверху та обшито його ОSB плитою після чого продовжились роботи над каркасом другого, мансардного поверху.

Демонтаж старого даху будинку до якого здійснюється прибудова замовник здійнював самостійно, тому нашим завданням було одразу виконати монтаж стропил. Покрівельним матеріалом буде використано металочерепицю яка є лідером серед таких матеріалів завдяки співвідношенню ціни та якості, а також шикрокій кольоровій гамі.

Перелік робіт які ми повинні виконати на даному обєкті, закінчується покриттям даху, тому до кінця наступного тижня планується його здача замовнику.