• Будинок - 97 м2 за 500 000 грн.
:

dk1

unnamed

Новояворівськ — місто у Львівської області. Саме там розпочинається будівництво чергового будинку по каркасній технології. Архітектори компанії  розробили проект будинку, який до деталей був виконаний згідно побажань замовника. Це двоповерховий будинок з великою кухнею-вітальнею  санвузлом та гардеробом на першому поверсі, та три спальні  і санвузол на другому. Також майбутній будинок передбачає гараж на 25 м2.

Новояворівськ 1п сайт Новояворівськ 2п сайт

Будівельний майданчик в основному складається з насипного грунту. В такому випадку для дотримання будівельних норм свайна частина фундаменту буде заглиблюватись на глибину не менше 2 метрів, адже якісний фундамент запорука якісного будинку. 

Novoyav1  Novoyav2

Власне в даний час і відбуваються роботи над монтажем опалубки та  підготовкою до заливки фундамента, він на дамому об'єкті  буде повноцінним, тобто стрічковим з утепленою платформою. Утеплення платформи на наших будівництвах здійснюється екструдованим пінопластом товщиною 50мм.

12 9 12 4

Після заливки фундаменту, а це в перших числах червня, будівельники нашої компанії розпочнуть роботи над каркасом будинку, отож слідкуйте за новинами на сайті.