Будівництво за канадською технологією у м.Новояворівськ

Новий будинок, який з’явився в місті Новояворівську Львівської області, був зведений за канадською технологією та збудований по проекту “Явір”. Завдяки своїй економічності і ефективності, цей спосіб будівництва сьогодні затребуваний у всьому світі.

Канадські будинки в Україні

Каркасне будівництво передбачає зведення не тільки житлових будинків, але і інших типів будівель. В українських містах і селах щорічно з’являються сотні будівель, побудованих за канадською технологією. Серед них дачні котеджі, магазини, кафе і ресторани, лазні і сауни, конференц-зали, будинки відпочинку і безліч інших будівель.

Канадська технологія будівництва будинку: будинок в Новояворівську

Будівництво канадського будинку починається зі створення і затвердження проекту, відповідно до вимог замовника. В даному випадку це виявився двоповерховий будинок з трьома спальнями і санвузлом на верхньому поверсі. Внизу розташувалися кухня-вітальня, санвузол і гардероб. Будинок також оснащений гаражем площею 25 м². Проектом передбачено зведення будинку під ключ.

Зведення фундаменту

З огляду на, що мова йде про двоповерхову будівлю, розташовану до того ж на майданчику з насипного ґрунту, для надійності будівлі та безпеки мешканців був використаний стрічковий фундамент. Крім того, його гвинтова частина була поглиблена в грунт майже на 2 метри.

Як утеплювач для платформи ми використовували екструдований пінопласт товщиною 50мм.

Монтаж каркасу

Матеріал, застосований для створення каркаса – дерево хвойних порід, доставлений з карпатських лісів. Як і всі дерев’яні елементи будівлі, брус для каркасу підлягає обов’язковій протипожежній та біологічної обробці. Це зводить ризик загоряння або гниття дерева до мінімуму.

Обшивка та утеплення стін

Стіни канадського будинку складаються з ОСБ плит, утеплених мінеральною ватою. Шар такого утеплювача товщиною в 200 мм забезпечить захист від протягів і морозу, а також заглушає шум, що доноситься ззовні.

Крокви і покрівля

Кроквяна система канадського будинку створюється з дерев’яного бруса, аналогічного тому, що входить до складу каркаса. Для покриття даху найчастіше використовується бітумна черепиця і металочерепиця, в нашому випадку це –  другий варіант.

Фасадні роботи

Оздоблення фасаду – це оформлення зовнішнього боку стін. В даному випадку була використана декоративна штукатурка «баранчик», перед нанесенням якої стіни були додатково утеплені пінопластом.

Внутрішні роботи

Якщо ви замовили в будівельній компанії будинок “під ключ” за канадською технологією, то цей тип робіт неодмінно буде передбачений проектом:

• внутрішнє оздоблення стін;
• підведення комунікацій;
• монтаж альтернативних засобів опалення (каміни, печі тощо);
• в окремих випадках – оформлення внутрішнього оздоблення кімнат.

Висока швидкість будівництва – ще одна перевага даної технології – на створення такого будинку потрібно не більше 4 місяців.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити