”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Новий будинок, який з'явився в місті Новояворівську Львівської області, був зведений за канадською технологією. Завдяки своїй економічності і ефективності, цей спосіб будівництва сьогодні затребуваний у всьому світі.

32313

Канадські будинки в Україні

Каркасне будівництво передбачає зведення не тільки житлових будинків, але і інших типів будівель. В українських містах і селах щорічно з'являються сотні будівель, побудованих за канадською технологією. Серед них дачні котеджі, магазини, кафе і ресторани, лазні і сауни, конференц-зали, будинки відпочинку і безліч інших будівель.

Канадська технологія будівництва будинку: будинок в Новояворівську

Будівництво канадського будинку починається зі створення і затвердження проекту, відповідного вимогами замовника. В даному випадку це виявився двоповерховий будинок з трьома спальнями і санвузлом на верхньому поверсі. Внизу розташувалися кухня-вітальня, санвузол і гардероб. Будинок також оснащений гаражем площею 25 м².

Новояворівськ 1п сайт Новояворівськ 2п сайт

Проектом передбачено зведення будинку під ключ.

Зведення фундаменту

З огляду на, що мова йде про двоповерхову будівлю, розташовану до того ж на майданчику з насипного ґрунту, для надійності будівлі та безпеки мешканців був використаний стрічковий фундамент. Крім того, його пальова частина буде поглиблена в грунт не менше, ніж на 2 метри.

Novoyav1  Novoyav2

12 9 12 4

Як утеплювач для платформи ми використовували екструдований пінопласт товщиною 50мм.

Монтаж каркасу

Матеріал, застосований для створення каркаса - дерево хвойних порід, доставлений з карпатських лісів.

Як і всі дерев'яні елементи будівлі, брус для каркасу підлягає обов'язковій протипожежній та біологічної обробці. Це зводить ризик загоряння або гниття дерева практично до нуля

IMG 1882 IMG 2132

Обшивка та утеплення стін

Стіни канадського будинку складаються з ОСБ плит, утеплених мінеральною ватою. Шар такого утеплювача товщиною в 200 мм забезпечить захист від протягів і морозу, а також заглушає шум, що доноситься ззовні.

IMG 2202 IMG 2277 

Крокви і покрівля

Кроквяна система канадського будинку створюється з дерев'яного бруса, аналогічного тому, що входить до складу каркаса. Для покриття даху найчастіше використовується бітумна черепиця і металочерепиця, в нашому випадку це другий варіант.

 Фасадні роботи

Оздоблення фасаду - це оформлення зовнішнього боку стін. В даному випадку була використана декоративна штукатурка «баранчик», перед нанесенням якої стіни були додатково утеплені пінопластом.

IMG 3491  IMG 3883

Внутрішні роботи

IMG 3873 IMG 3876

Якщо ви замовили будівельної компанії будинок під ключ за канадською технологією, то цей тип робіт неодмінно буде передбачений проектом:

• внутрішнє оздоблення стін;
• підведення комунікацій;
• монтаж альтернативних засобів опалення (каміни, печі тощо);
• в окремих випадках - оформлення внутрішнього оздоблення кімнат.

Висока швидкість будівництва - ще одна перевага даної технології - на створення такого будинку потрібно не більше 4 місяців.

IMG 4473 IMG 4478
IMG 4479 IMG 4476