”
  • Будинок - 97 м2 за 500 000 грн.
:

dk1

unnamed

Новояворівськ — місто у Львівської області. Саме там розпочинається будівництво чергового будинку по каркасній технології. Архітектори компанії  розробили проект будинку, який до деталей був виконаний згідно побажань замовника. Це двоповерховий будинок з великою кухнею-вітальнею  санвузлом та гардеробом на першому поверсі, та три спальні  і санвузол на другому. Також майбутній будинок передбачає гараж на 25 м2. Вартість будівництва даного будинку в комплектації під ключ складає 1 235 000 гривень.

Новояворівськ 1п сайт Новояворівськ 2п сайт

Будівельний майданчик в основному складається з насипного грунту. В такому випадку для дотримання будівельних норм свайна частина фундаменту буде заглиблюватись на глибину не менше 2 метрів, адже якісний фундамент запорука якісного будинку. 

Novoyav1  Novoyav2

Власне в даний час і відбуваються роботи над монтажем опалубки та  підготовкою до заливки фундамента, він на дамому об'єкті  буде повноцінним, тобто стрічковим з утепленою платформою. Утеплення платформи на наших будівництвах здійснюється екструдованим пінопластом товщиною 50мм.

12 9 12 4

Після заливки фундаменту, а це в перших числах червня, будівельники нашої компанії розпочали роботи над каркасом будинку. Він традиційно для каркасно щитових будинків був змонтований з деревяного бруса січенням 145х45 мм. 

IMG 1883 IMG 2132

Дах будинку покрито металочерепицею, також в  процесі монтажу вікна та двері. 

IMG 2277 IMG 2291

Після заливки фундаменту в перших числас липня будівельниики нашої компанії посали роботу над каркасом будинку. Обидва поверхи на протязі 5 тижнів також були змонтовані. наступним етапом будівництва став мнтаж вікон, дверей, утеплення та розведення комунікацій.

IMG 3490 IMG 3491

Тим часом йдуть фасадні роботи. Зовнішнім оздобленням тут буде декоративна штукатурка типу "баранець". Основою під штукатурку є пінопласт котрий також є додатковим утепленням нашого будинку!