”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

unnamed

Новояворівськ — місто у Львівської області. Саме там розпочинається будівництво чергового будинку по каркасній технології. Архітектори компанії  розробили проект будинку, який до деталей був виконаний згідно побажань замовника. Це двоповерховий будинок з великою кухнею-вітальнею  санвузлом та гардеробом на першому поверсі, та три спальні  і санвузол на другому. Також майбутній будинок передбачає гараж на 25 м2. Вартість будівництва даного будинку в комплектації під ключ складає 1 235 000 гривень.

Новояворівськ 1п сайт Новояворівськ 2п сайт

Будівельний майданчик в основному складається з насипного грунту. В такому випадку для дотримання будівельних норм свайна частина фундаменту буде заглиблюватись на глибину не менше 2 метрів, адже якісний фундамент запорука якісного будинку. 

Novoyav1  Novoyav2

Власне в даний час і відбуваються роботи над монтажем опалубки та  підготовкою до заливки фундамента, він на дамому об'єкті  буде повноцінним, тобто стрічковим з утепленою платформою. Утеплення платформи на наших будівництвах здійснюється екструдованим пінопластом товщиною 50мм.

12 9 12 4

Після заливки фундаменту, а це в перших числах червня, будівельники нашої компанії розпочали роботи над каркасом будинку. Він традиційно для каркасно щитових будинків був змонтований з деревяного бруса січенням 145х45 мм. 

IMG 1883 IMG 2132

Дах будинку покрито металочерепицею, також в  процесі монтажу вікна та двері. 

IMG 2277 IMG 2291

Після заливки фундаменту в перших числас липня будівельниики нашої компанії посали роботу над каркасом будинку. Обидва поверхи на протязі 5 тижнів також були змонтовані. Наступним етапом будівництва став мнтаж вікон, дверей, утеплення та розведення комунікацій.

IMG 3873 IMG 3876

Тим часом до завершення підходять фасадні роботи. Зовнішнім оздобленням тут є декоративна штукатурка типу "баранець". Основою під штукатурку є пінопласт котрий також є додатковим утепленням нашого будинку!

IMG 3883 IMG 3889

 Від здачі готового будинку нас відділяє кілька тижнів. Тож слідкуйте за інформацією на сайті та в соц мережах...