”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

ACCamera

Для реалізації цього обєкту будівельники компанії КарпатиБудКаркас відправляються на південь України, в місто Херсон. Саме звідти наші замовники, які виявили бажання побудувати невеликий будинок з можливістю постійного проживання.  Він матиме два повноцінні поверхи із загальною площею становить 60 м. кв. Перший поверх складається з великої кухні-студії, сан вузла та технічного приміщення, а на другому просторі  дві спальні. 

План 1-го П СИНИЙ  План 2-го П СИНИЙ

На фото нижче знаходиться майбутній будівельний майданчик, на якому вже зовсім скоро закиплять фуднаментні роботи. А поки компанією згідно договору заготовляються та готуються до відправки будівельні матеріали.

20170412 094549  20170412 094631

Самі роботи на обєкті розпочались 18 травня а вже на сьогоднішній день (23.05) є зведеним фундамент, та несучі стіни першого поверху. Також змонтовано перекриття другого поверху, і вже триває монтаж каркасу другого поверху, і це всього за неповний робочий тиждень 

hersl hers

Станом на кінець травня в нас є повністю споруджений каркас будинку, зроблено утеплення зовнішніх та внутрішніх стін, улаштований та покритий дах. Покрівельним матеріалом тут є металочерепиця, яка є відмінним матеріалом у співвідношенні ціна/якість.

12 8 12 7

Про продовження будівництва ми обовяково розповімо вам в наших новинах, тому слідкуйте за обновленнями на сайті.