”
  • Будинок - 97 м2 за 500 000 грн.
:

dk1

ACCamera2 ACCamera1

Сучасна архітектура та його стиль Хай Тек набуває все більше популярності як в світі так і в Україні.  Яскравим представником цього стилю стане будиночок в с. Хотів Києво-Святошинського району, що на Київщині.  Це має бути гостьовий котедж, будівництво якого  замовили клієнти, по готовому проекту розробленому зазделегідь. Початок  будівельних робіт  заплановано на початок травня.

План Синий 1пВ2 План Синий 2пВ2

Сам будинок за площею не великий, всього 67 кв. м. на два поверхи. Перший передбачає велику кухню-вітальню з другим світлом, та санвузол, а на другому  простора спальня  та  санвузол. 

Роботи над обєктом розпочались нами з фундаментних робіт, тут фундамент є повноцінним, тобто  свайного типу з малузаглубленим ростверком, та утепленою платформою. 

hotiv 3 hotiv 4

Закінчивши роботи із спорудження фундамента, ми приступили до монтажу каркасу нашого будинку. Дивлячись на те що компанія КарпатиБудКаркас будує по класичній канадській технології, каркас, тобто стіни, складаються з несучих деревяних стійок/брусів та мінеральною ватою між ними. Товщина утеплення несучих стін складає 200 мм, а по теплоефективності це дорівнює 1.5 м цегляної стіни.

hotiv 1 hotiv 2

Дах в даному будинку є односкатного типу, та буде покритий єврорубероїдом. При виборі покрівельного матеріалу враховувалось те що другий поверх є мансардним тому важливим критерієм є шумоізоляція. Іншим фактором були архітектурні особливості будівлі, а саме малий кут нахилу стропильної частини, тому при використанні бітумної черепиці, збільшувався ризик протікання даху.

 11111 11132

111113 2222222

Зараз закінчуються роботи над устиланням даху, та з дня на день почнуться фасадні роботи. Фасад в цьому каркасному будинку буде виконано з таких матеріалів як декоративна штукатурка "баранець" в поєднанні з фальшбрусом. Про це та інше, читайте в продовженні нашої розповіді.
Залишайтесь з нами!