Будинок за канадською технологією у м.Київ

Одним з безперечних переваг канадської технології є можливість зведення з її допомогою будівель в будь-якому стилі. Абсолютно різні будови виглядають однаково бездоганно завдяки майстерності команди і сучасним оздоблювальним матеріалами.

Будівництво канадського будинку в Києві і області: секрет успіху

Будівництво будинків за канадською технологією в Києві і області знаходить все ширшу популярність. Такий успіх пояснюється одночасно декількома причинами:

  • простота і доступна вартість будівництва;
  • екологічність деревини;
  • енергоефективність каркасних будинків;
  • поєднання стильного зовнішнього вигляду і комфорту;
  • стислі терміни здійснення будівництва.

Всі ці переваги можна розглянути більш детально на прикладі даного проекту.

Будинок за канадською технологією під ключ в селі Хотів

Яскравим прикладом того, що  для «каркасного будівництва всі будівлі прийнятні», є наш черговий проект, реалізований в селі Хотів Київської області. Цей котедж, побудований для прийому гостей, виконаний в настільки популярному сьогодні стилі хай-тек. Проект будівлі був підготовлений заздалегідь, і до роботи по впровадженню його в життя ми приступили на початку травня.

Комплектація проекту, обрана замовником, передбачала виконання будівельних робіт під ключ. Особливістю даного двоповерхового будинку є його місткість при відносно невеликих розмірах – всього 67 м². На першому поверсі буде розміщена простора кухня-вітальня і санвузол, верхню частину будинку займе велика спальна кімната і другий санвузол.

Зведення фундаменту

Хоча для більшості каркасних будинків буває досить стовпчастого фундаменту, на цей раз перевага була віддана повноцінному варіанту – пальовогох типу з малоуглублённим ростверком. Зверху була залита утеплена платформа.

Будівництво стін та даху

Матеріалом для каркаса будинку служить брус, просочений спеціальним розчином, що забезпечує біо- та вогнезахист дерев’яної будови.

Між брусами каркаса, використовуваними для зведення стін, розташовується шар утеплювача товщиною 200 мм. Результат такого утеплення можна порівняти з енергоефективністю стіни з цегли завтовшки в 1,5 м. Такий же наповнювач застосовується і для оформлення даху будівлі, з тією різницею, що тут його товщина дорівнює 250 мм.

Односхилий дах нового будинку буде покрита єврорубероїдом, який виконує, крім захисту від дощу і вітру, роль шумоізолятора.

Бітумна черепиця, більш популярна серед забудовників, в даному випадку була б не кращим вибором: з огляду на односхилу конструкцію даху, її використання збільшує ризик протікання під час дощу.

Фасад будинку і внутрішні роботи

Матеріалами для зовнішнього оформлення послужили декоративна штукатурка «баранчик» і фальшбрус Внутрішня частина стін була також оброблена фальшбрусом в поєднанні з гіпсокартоном. На даному етапі наше будівництво канадського будинку в Києві підійшло до кінця, і ключі були вручені замовнику.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити