Інвестиції у нерухомість – пасивний дохід

Побудувати каркасний будинок в Києві – мрія, майже кожного українця.  Адже, нерухомість в серці країни є доволі вигідна інвестиція. Порівнюючи приватний сектор з квартирою, проживання в першому позбавить від гаміру, великої кількості сусідів за стінами та над головою, а також дасть відчуття свободи та власного простору.

Інвестиції в будинки в Києві. Скільки коштує?

Цінова політика таких будинків є значно вигіднішою, серед інших технологій. Проводячи аналогію з класичним цегляним домобудівництвом, каркасне житло має значні переваги:

– полегшена конструкція фундаменту та цоколя
– не потрібно залучення важкої техніки
– економія на чистових/чорнових оздоблюваних роботах (рівні стіни без швів)
– швидкість забудови (1–3 місяці)
– не потрібне додаткове утеплення (стіна вже достатньо термоізольована)

Беручи до уваги ціни на квартири в Києві та Київському районі за м², каркасно-щитова технологія є більш бюджетною, навіть підписуючи договір на побудову під ключ. Оскільки, при замовленні «під ключ», не потрібно проводити чорнові роботи, а кількість чистових робіт зведена до мінімуму.

Рівень популярності каркасних споруд Києва

Цей спосіб займає лідируючі позиції в столичному домобудуванні. Оскільки забудова проводиться як в сегменті індивідуального приватного сектору, так і споруджуючи нежитлові приміщення, адмінбудівлі, церкви, навчальні заклади, склади, магазини, готельні комплекси тощо.

Левова частка котеджів у передмісті Києва та Київського району виконані за цією технологією. В деяких випадках забудова виконувалася цілими вулицями. Такі райони нагадують класичну Баварію, Альпи чи інший Західноєвропейський регіон.

Серед приватних побудов, домінують двоповерхові котеджі та заміські будинки площею 120–150 м². Така квадратура є ідеальним варіантом для стандартної земельної ділянки від 6–10 соток, та розрахована для проживання середньостатистичної української сім’ї з 3–5 чоловік. Також, вибір будівлі з подібною площею, обумовлений ще й Законом України «про податок на розкіш», бо з такою загальною квадратурою, житлова значно нижча,  тому оподаткуванню дані оселі не підпадають.

Дачне будівництво є другим по рейтингу, після житлового. Переважать невеликі (до 90 м²) дачі з мансардою на стандартній ділянці в 6 соток. Садові будиночки за цією технологія користуються популярністю, саме через легкість монтажних робіт, оскільки в багатьох випадках, під’їзд до садового кооперативу та самої ділянки незручний (вузький проїзд, грунтова дорога і т.д.). Використання важкої будтехніки буває неможливим, що не потрібно в даному випадку.

Швидкість будівництва прискорює повернення вкладених коштів.

Чим швидше ви зможете побудувати нерухомість, тим швидше ви зможете отримувати ваші вкладення. А будівництво каркасного будинку в декілька разів швидше, ніж інші види будівництва, тому ми рекомендуємо нашим клієнтам розглянути цей варіант.

Для вирішення цього питання потрібно придбати земельну ділянку необхідної площі (від 4 соток). У випадку, якщо комунікаційні системи є на ділянці, внести зміни в документацію на них, або замовити нові проекти (у випадку відсутності комунікацій).

Отримати дозволи на забудову та розробити проектну документацію житла. В останньому випадку рекомендовано звернутися в будівельну компанію, яка займатиметься подальшими роботами на буд майданчику. Після чого можна розпочинати будівельні роботи, скориставшись знову послугами професіоналів, та заключивши договір на той чи інший рівень готовності споруди. В залежності від домовленостей та архітектурної складності, спорудження конструкції буде тривати до 3 місяців.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити