”
  • Будинок - 97 м2 за 500 000 грн.
:

dk1

29

Дачний будинок - мрія багатьох. Всім хочеться відпочити від міської метушні, і відпочити ближче до природи. Так ось наші замовники таки вирішили здійснити свою мрію і побудувати заміський дачний будиночок.

2628

 Проект розроблявся командою наших архітекторів враховуючи всі побажання замовника. В результаті отримали невеликий  будинок на 66 кв. м. в сучасному стилі хай тек,  де на першому поверсі розмістилась велика кухня вітальня, санвузол, та технічне приміщення. На другому ж простора спальня з виходом на лоджію  та кімната гардероб.

Олексій Харків1 Олексій Харків2

Зараз на календарі 5 червня, і вже можна організовано доставку будівельних матеріалів на ділянку, тому говорити про старт будівництва цього об'єкта. Роботи почались із зведення фундаменту, він тут стовбчастий, на якому стоятиме обвязочний брус та утеплена платформа. Таке рішення знижує вартість будівництва та час реалізації, а завдяки 200 мм утеплення говорити про тепловтрати не приходиться.

111 112

Для реалізації свайного фундаменту часові витрати склали менше  тижня, і одразу почались монтажні роботи з обвязочного бруса платформи і власне самого каркасу. Він традиційно зводиться з смерекового дерева січенням 145х50 мм, який попередньо сушиться та  проходить пропитку для захисту від шкідкників  грибка, тощо... Зовнішній периметр несучих стін обшивається OSB плитою яка звязує елементи між собою зміцнюючи загальну конструкцію. 

teren 1 teren 6
teren 4 teren 5

Загальний термін будівництва склав 20 робочих днів. Будинок замовлявся в комплектації  фундамент, каркас, дах , тому саме таким його було здано замовнику.